999 rezultate për

lazio

Lazio hyn fuqishëm në garë për Marash Kumbullën Mbrojtësi shqiptar, i cili luan me skuadrën e Veronas, Marash Kumbulla, është lojtari që po tërheq vëmendjen më të madhe
Leonardo telefonon Taren, ofron 60 milion euro për yllin e Lazios Sergei Milinkovic-Savic kërkohet nga klube të shumta në Europë, ndërsa së fundi Paris Saint Germain ka bërë një tjetër h
Mediat turke e bëjnë punë të kryer: Muriqi transferohet tek Lazio Sipas mediave turke sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës i cili ka një të shkuar në kampionatin shqiptar me skuadrat e Te
Muriqi te Lazio, mediat turke e bëjnë të kryer Sipas mediave turke sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës i cili ka një të shkuar në kampionatin shqiptar me skuadrat e Te
Strakosha rrit kërkesat, kërkon dyfishimin e pagës tek Lazio Lazio dhe Thoma Strakosha kanë një çështje për të zgjidhur midis tyre: ajo është rinovimi i kontratës së gardianit të ko
Orari i ndeshjeve të Serie A do të përcaktohet sipas vendndodhjeve Koha e fillimit të Serie A do të vendoset sipas vendndodhjes, duke shmangur ndeshjet e hershme në jug, ndërsa Juventus –
Mancini tregon 3 skuadrat e Serie A që janë për titull Roberto Mancini ka komentuar situatën aktuale në Serie A. Lazio dhe Juventus janë dy skuadrat që janë në kreun e rend
Gazzetta dello Sport: Lazio pas dyshes së Kosovës Lazio po interesohet për transferimin e dy lojtarëve të kombëtares së Kosovës. Prestigjiozja italiane "Gazzetta dello
Lotito ka gati premion nëse Lazio fiton kampionatin Do të jetë një fund sezoni i nxehtë për Lazion nëse ky kampionat do të rifillojë pasi Claudio Lotito ka vendosur të hapë
Lazio reagon pas lajmeve se Strakosha është prekur nga covid-19: Janë të rreme Ditën e djeshme nëpër media ka qarkulluar lajmi se gardiani shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha është i prekur nga koron
Trajneri i Lazios shpreson që Serie A të përfundojë në fushat e blerta Serie A po vazhdon të bëjë planet për rifillimin e sezonit. Datat e fundit të përmendura për rifillimin janë 13-20 qersh
Prokuroria Federale hap hetim për deklaratën e Lotitos mbi ndeshjen Juve-Inter “Jemi një pikë larg kreut dhe kjo vetëm falë Juve-Inter, që e keni parë se cfarë ndeshjeje ishte”, pati deklaruar presid
Strakosha: Tani besojmë se do ta fitojmë titullin në Serie A Portieri shqiptar Thomas Strakosha ka thënë se trajneri Simone Inzaghi ia ka ndryshuar mendësinë Lazios dhe se ai dhe ba
Ashtu si në Gjermani edhe Lazio po mendon ta mbushë stadiumin me tifozë Me shpresën se Serie A do kthehet të luaj nga mesi i qershorit, ekipe si Lazio po mendojnë disa strategji për të zëvendë
Tare ja del ta bindë, Inzaghi te Lazio deri në 2023-in Lazio dhe Simone Inzaghi do të vazhdojnë bashkëpunimin e tyre deri në vitin 2023. Mungojnë vetëm firmat për zyrtariz
Tare po punon për të transferuar Kumbullën te Lazio Lazio po e jep maksimumin për të angazhuar mbrojtësin e Veronas, Marash Kumbulla, por po përballet me konkurrencë të Ars
HISTORIA/ Si sot 20 vite më parë Juventus humb titullin në mënyrë dramatike, Lazio kampion falë motit të keq që përfshiu Perugian (VIDEO) Kujtesa është një instrument shumë i çuditshëm, një instrument që mund të të rikthejë, ashtu si deti, copëza të mbetura,
E mbani mend 17 vjeçarin e Lazios që dyshohej se ishte 42 vjeç? Ja çfarë ka ndodhur me të Ndoshta më shumë do ta njihni nga fanella e tij kur ishte te Lazio. Nëse nuk keni dijeni me ngjarjen, 17-vjeçari ishte t
Lazio fut në lojë të gjitha kartat për Marash Kumbullën Edhe pse ky sezon futbollistik nuk ka përfunduar ende, klubi i Lazios po mendon për sezonin e ardhshëm. Drejtori spor
Gardiani shqiptar i Lazios: Barazimi 3:3 me Atalanta ishte pika kthyese e sezonit të Lazio Lazio ishte një nga skuadrat më të mira të këtij sezoni në Serie A, duke mbajtur edhe pozitën e dytë në tabelë aktualish