999 rezultate për

lazio

Lazio - Milan, formacionet zyrtare: "Lacialët" kërkojnë të mbajnë gjallë shpresat për titull (FOTO LAJM) Lazio, skuadra që është në garë për titullin e kampionit, pret një kundërshtar mjaft të vëshitrë si Milan. Pas fitore
Mediat italiane e bëjnë të kryer: Kumbulla transferohet te Lazio Mediat në Itali e bëjnë fakt të kryer transferimin e Marash Kumbullës tek Lazio Verona ka pranuar ofertën e Lazios pë
Fitore me kosto për Lazion ndaj Torinos, humb dyshen Immobile-Caicedo ndaj Milanit Fitorja me përmbysje ndaj Torinos ishte e rëndësishme për Lazion për të mbajtur hapin e Juventusit, në mënyrë që të shpr
Tare konfirmon interesimin e Lazios për Marash Kumbullën Igli Tare konfirmon interesimin e Lazios për Marash Kumbullën. Drejtori sportiv i bardhekaltërve foli për Sky Sport para
Lazio fiton ndaj Torinos dhe kërcënon Juven me 1 pikë larg kreut (VIDEO) Lazio ka marrë një fitore shumë të vështirë ndaj Torinos në transfertë. Ekipi lacial fitoi 1-2 me përmbysje rezultati,
Ka sërish gol në ndeshjen Torino-Lazio (VIDEO) Lazio e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Torinos. Bardhekaltërit kanë barazuar me Immobile në minutën e 48. /a
Ka gol në ndeshjen Torino-Lazio (VIDEO) Torino ka befasuar Lazion që në minutën e 5 me antë të një penalltie. Është Belotti ai i cili u tregua i saktë nga pi
Bllokohet transferimi i Kumbullës te Lazio Presidenti i Veronës, Maurizio Setti, do të takohet me menaxherët e Interit për të dëgjuar ofertën e fundit të palës zik
Lazio fiton me përmbysje ndaj Fiorentinës (VIDEO) Skuadra e vogël e kryeqytetit, Lazio, ka shënuar një fitore speciale kundër Fiorentinës, me përmbysje, me rezultatin 2:1
Lazio barazon rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO) Pas shumë insistimeve, Lazio arrinë të barazojë rezultatin përballë Fiorentinës në minutën e 67'. Një penallti e fitu
Fiorentina kalon në avantazh ndaj Lazios (VIDEO) Fiorentina zhbllokuar rezultatin ndaj Lazios në shtëpinë e këtyre të fundit. Wshtë veterani Ribery ai që mposht Strak
Reja "drejton" Kumbullën drejt Lazios Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edy Reja ka dhënë një intervistë për gazetën sportive italiane, Corriere Dello Sport, ku
Juventus shkatërron Leccen, bardhezinjtë +7 nga Lazio (VIDEO) Juventusi ka fituar 4-0 kundër Lecces. Pjersa e parë u mbyll 0-0, ndërsa në 45 minutat e dyta nisi dhe furia e vendas
Tare merr Kumbullën te Lazio, presidenti i Veronës mbërrin në zyrën e Lotitos (VIDEO) Igli Tare dhe Lazio kërkojnë të mposhtin konkurrencën klubeve të tjera për sa i përket transferimit të mbrojtësit shqipt
Ylli i Juventusit tallet me Lazio dhe Interit me foton e hedhur në "Instagram" (FOTO LAJM) Lazio u mposht me rezultatin 3-2 nga Atalanta, ndërsa Interi u ndal në shtëpi në një barazim 3-3 ndaj Sasuolos. Pikër
Nuk përmbahet Lazio, Milinkovic realizon supergol dhe dyfishon shifrat (VIDEO) Lazio e ka nisur vrullshëm sfidën ndaj Atalantës. Është Milinkovic-Savic ai i cili ka shënuar një supergol në hyrje t
Zhbllokohet sfida, Lazio në avantazh (VIDEO) Lazio ka ndëshkruar shpejt Atalantën kjo dhe falë një autogoli të De Roon në portën e tij.
Formacionet zyrtare: Atalanta-Lazio, Gjimshiti kundër Strakoshës Atalanta-Lazio do të startojë në 21:45. Të dyja skuadrat luajnë një lojë ta hapur ku do të kërkojnë vetëm fitoren.
Lazio me gjest për tu duartrokitur para ndeshjes me Atalantën Përpara ndeshjes së sotme Atalanta-Lazio në kuadër të javës së 27-ë të kampionatit italian, përfaqësuesit e klubit bardh
Lazion e pret udhëtimi në të panjohurën Pretendentja për titull në Serie A, Lazio, do të ketë udhëtim në të panjohurën, kur më në fund do të rifillojë edicionin