999 rezultate për

lazio

Muriqi pranë Lazios? Fenerbahce "i pret krahët" Tares Fenerbahce përmes një komunikate ka mohuar se sulmuesi Vedat Muriqi ka nënshkruar me Lazion. Ditëve të fundit qarkull
Dështoi me Silvan, Lazio arrin marrëveshjen me Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit është punë e kryer, dhe zyrtarizimi do të bëhet në orët e ardhshme. Gazetari i mirënjohur
I soset durimi, Lazio i vendos ultimatum David Silvas Skuadra e Lazios është lodhur nga pritja për David Silva. Prej disa javësh flitet se David Silva do t’i bashkohet sku
Silva luajti ndeshjen e fundit me Man.Cityn, Lazio pret pas "derës" përgjigjen finale Lazio është në pritje të përgjigjes finale nga David Silva. Mesfushori spanjoll, David Silva, mbrëmë ka luajtur ndesh
Lazio nuk i ndahet Kumbullës, formula e re për transferimin Lazio kërkon me ngulm Marash Kumbullën dhe deri më tani raportohet nga Italia se klubi nga kryeqyteti ka ofruar 20 milio
Vedat Muriqi arrin marrëveshje me Lazion Tashmë duket se gjithçka ka marr fund sa i përket transferimit të Vedat Muriqit. Nga informacionet që ka siguruar gaz
Taren s'po e mban vendi, Silva ende nuk i ka kthyer përgjigje Lazio duhej që sot të zyrtarizonte transferimin e David Silvës. Ylli spanjoll ka patur që mbrëmjen e djeshme të kthej pë
Muriqi i Lazios, mungojnë vetëm dy detaje të vogla Lazio janë një hap larg Vedat Muriqit. Kështu raporton Corriere dello Sport, në numrin e saj të sotëm. Biancocelstët
Detaje të reja rreth operacionit "Muriqi" te Lazio Lazio vazhdon të insistojë për transferimin e Vedat Muriqit. Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano, raporton se
E ardhmja në dyshim? Immobile: Kam ndërmend të lidhem përgjithmonë me Lazion Sezoni që sapo mbaroi ishte ai i shenjtërimit të vërtetë për Ciro Immobilen, i cili festoi një arritje historike të dyfi
Napoli heq dorë, Lazio e Inter rrisin ofertën për Kumbullën Veronës dhe Marash Kumbullës do t’i duhet thjesht të zgjedhin ofertën më të volitshme ekonomike dhe sportive këtë verë,
Mediat italiane e bëjnë të kryer, Vedat Muriqi do ti bashkohet Lazios Drejtuesit e Lazios raportohen se kanë udhëtuar drejt Stambollit për negociatat finale me Fenerbahcen për sulmuesin Veda
Davild Silva lojtar i Lazios, zyrtarizimi bëhet të hënën David Silva pritet të nënshkruajë kontratë tri vjeçare me Lazion ditën e hënë, duke iu bashkuar skuadrës italiane si loj
Roma i jep një dorë Lazios, skuara e Inzaghit kualifikohet direkt në Champions Lazio tashmë zyrtarisht do të jetë pjesë e Ligës së Kampionëve për edicionin e ardhshëm. Lazio përfundonte sezonin në
Lë pas Ronaldon dhe Lewandowskin, Immobile fiton "Këpucën e Artë" Ciro Immobile është fituesi i Këpucës së Artë për edicionin 2019/20. Immobile ka shënuar 36 gola me fanellën e Lazio,
Inter apo Lazio? Trajneri hedh dritë mbi të ardhmen e Kumbullës Ivan Juric ka folur për të ardhmen e Marash Kumbullës. Trajneri i Hellas Verona rikonfimoi potencialin e madh të shqipta
David Silva afër kalimit në Serie A, Lazio ka gati marrëveshjen Klubi italian, Lazio ka bërë një veprim për mesfushorin në largim të Manchester Cityt, David Silva . Sipas gazetës AS
Inter lë pas Lazion me ofertën e fundit për Kumbullën Interi i ka paraqitur Veronës një tjetër ofertë për të marrë mbrojtësin Marash Kumbulla. marash-kumbulla Sipas media
Lazio vjen me ofertë të re, Kumbulla një hap larg Lacio është shumë pranë marrëveshjes me ekipin e Veronas për Marash Kumbullën. Një mundësi e re ka dalë tani në skenë.
Juventus – Lazio, shikoni çfarë bëri pas ndeshjes Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe Ciro Immobile, të dy me nga 30 gola gjatë këtij sezoni në Serie A. Cristiano Ronaldo shënoi dy