999 rezultate për

lazio

Vedat Muriqi, blerja më e shtrenjtë e Tares Vedat Muriqi brenda pak orësh pritet të jetë edhe zyrtarisht futbollist i Lazios. Sulmuesi kosovar ka kryer testet mjekë
Muriqi kryen me sukses vizitat mjekësore te Lazio Vedat Muriqi ka kryer me sukses vizitat mjekësore tek skuadra italiane Lazio. Sulmuesi nga Kosova ka udhëtuar drejt R
Qeqa Krelani komenton afrimin e Muriqit te Lazio Vedat Muriqi ka zbarkuar gjatë ditës së sotme në kryeqytetin italian, Romë ku do t’i bashkohet Lazios. Sulmuesi i Kos
ZYRTARE/ Vedat Muriqi është lojtar i Lazios Tashmë skuadra e Lazios e ka konfirmuar se Vedat Muriqi do të jetë futbollisti i tyre më i ri. Përmes një postimi zyr
Muriqi flet nga aeroporti i Stambollit: Po shkoj te Lazio, ata më kërkuan me ngulm Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi është nisur nga aeroporti i Stambollit drejtë Romës për të finalizuar mar
Nuk ka më dyshime, Muriqi niset për në Itali Tashmë ka marr fund gjithçka sa i përket spekulimeve për transferimin e Vedat Muriqit. Sulmuesi kosovar, sot ka udhët
Muriqi do ti nënshtrohet testeve mjekësore te Lazio ditën e hënë Vedat Muriqi do të jetë lojtar i skuadrës së Lazios. Lazio kanë arritur marrëveshje personale me Vedat Muriqin tash e
Muriqi zbarkon sot në Romë, kjo pritet të jetë rroga e "luanit" Dardan Vedat Muriqi është pranë zyrtarizimit të transferimit në Lazio. Pas shumë vonesash, duket se ka ardhur momenti për tr
Më në fund Fenerbahce pranon interesimin e Lazios për Muriqin Skuadra e Fenerbaces sapo ka njoftuar se Lazio është në bisedime të avancuara me ta për transferimin e Vedat Muriqit.
Lazio pranë Muriqit, Fenerbahçe del me deklaratë zyrtare Lazio vijon bisedimet me Fenerbahçen për të afruar Muriqin ku me shumë mundësi ai do të firmosë me skuadrën italiane, sh
Di Marzio: Arrihet marrëveshja, Tare merr Muriqin te Lazio Vedat Muriqi do të jetë futbollisti më i ri i Lazios. Këtë e ka konfirmuar gazetari i njohur Gianluca Di Marzio përme
Avancojnë bisedimet, Muriqi pranë Lazios Lazio po vazhdon negociatat me Fenerbahcen për të zgjidhur ngërçin për Vedat Muriqi dhe sipas Corriere dello Sport, mbro
Lazio e kërkon, Muriqi flet për herë të parë: Është hap i madh për mua Lazio po punon fort për të veshur bardhekaltër Vedat Muriqin dhe transferimi i tij në kryeqytetin italian është bërë një
Muriqi flet hapur: Dua Lazion Vedat Muriqi dëshiron Lazion, ai ia bëri të qartë Fenerbahce. Muriqi po bën presion për transferim dhe nuk ka ndërmend t
Tare rrit ofertën, Muriqi më pranë Lazios Lazio rrit ofertën për Vedat Muriqin dhe lajmet që vinë nga Turqia për një mbyllje me sukses të operacionit janë shpresë
Muriqi është i Lazios Vedat Muriqi te Lazio është punë e kryer, thotë Nicolo Schira. Eksperti italian i transferimeve raporton se marrëvesh
Immobile bën "celibrimin" me Lazion, rinovon për 5 sezone Pas dy sezonesh të vështira të kaluara mes Gjermanisë, Spanjës dhe Torinos, Ciro Immobile u transferua te Lazio në verën
Avancojnë bisedimet mes Lazios dhe Fenerbahces për Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit te Lazio është vetëm çështje kohe. Marrëveshja ende nuk është arritur për shkak të difere
Një tjetër klub i madh i Serie A interesohet për Muriqin, Lazio në presion Lazio nuk është e vetme në garën për Vedat Muriqin. Për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës, interesim është duke shpre
Lazio insiston për Muriqin, ja sa kërkon Fenerbahçe Vedat Muriqi mund të mbetet te Fenerbahçe edhe në sezonin e ri, ndonëse për transferimin e tij po insiston Lazio. Kët