999 rezultate për

lazio

Koronavirusi i merr jetën gazetarit të njohur italian Arturo Diaconale ka ndërruar jetë në moshën 75 vjeçare. Gazetari, i cili ishte zëdhënësi zyrtar për Lazion, ndërroi jetë
Udinese i jep "leksion" Lazios, shënon tre herë në portën e Strakoshës (VIDEO) Udinese befason Lazion në “Olimpico”, pasi ia doli të triumfojë me rezultatin 1-3 dhe të marrë një 3-pikësh mjaft të rën
Lazio - Udinese, formacionet zyrtare: Muriqi jasht, Strakosha titullar Lazio e pret Udinesen në kuadër të xhiros së 10-të të Serie A. Vedat Muriqi është jasht kësaj ndeshje, ndërsa Thomas
Vedat Muriqin po e ndjek fati i keq te Lazio, dëmtohet në sfidën e Championsit Vedat Muriqi ka pasur shumë probleme prej momentit kur është transferuar te Lazio. Fillimisht, problemet fizike nuk e
Lajme jo të mira për Muriqin, mungoi sot në stërvitje me Lazion Sulmuesi kosovar Vedat Muriqi luajti 20 minuta kundër Zenitit të Shën Petersburgut në fitoren 3-1 të Lazios në kuadër të
Lazio i rikthehet fitoreve të sigurta, mposht Crotonen në transfertë (VIDEO) Lazio ka mposhtur Crotone në udhëtim me rezultat 2 – 0, në kuadër të xhiros së tetë të Seria A. Ciro Immobile ndrysho
Më në fund negativ, Immobile bashkohet me Lazion Ciro Immobile, më në fund, është gati të kthehet në fushë. Sulmuesi i Lazios, i cili ka qëndruar për disa javë në izolim
Deklarata për avionin, Lazio pezullon Luis Alberton për deklaratën Te Lazio nuk është aspak një situatë e qetë, teksa trajneri Inzagi është duke u përballur me shumë mungesa. Koronavio
Lazio në telashe, një tjetër futbollist infektohet me Covid-19 Thomas Strakosha, Ciro Immobile dhe Lucas Leiva ishin 3 futbollistët që dolën pozitiv me Covid-19 ditë më parë në kampio
Koronavirusi te Lazio, Strakosha dhe Imobile vazhdojnë izolimin Situatë alarmante te Lazio, për shkak të COVID-19. Dy prej futbollistëve më të rëndësishëm të klubit kryeqytetas vijojnë
Bëri bujë të madhe, sa ka kushtuar avioni i ri i skuadrës së Lazios? Goditja e Claudio Lotito është avioni i ri i Lazios. Një dhuratë për klubin në nder të 120 vjetorit të kompanisë 'Cap
Ylli i Lazios lëshon "bombën": Ne nuk na paguajnë, presidenti blen avion Nuk kanë fund problemet për Lazion. Sikurse të mjaftonin telashet për hetimin mbi shkeljen e protokollit sanitar, klubi
Plas te Lazio, Alberto kundër Lotitos: Ai blen avion, por nuk na paguan Nuk është një moment i thjeshtë ai që po kalon Lazio-n, të paktën në nivel mediatik. Si të mos mjaftonte kaosi me ta
Lazio po mendon huazimin e Muriqit në janar Afati kalimtar i janarit mund ta largojë Vedat Muriqin nga Lazio. ‘Transfermarketweb’ raporton se Lazio mund ta dërgo
Tamponët e radhës te Lazio, Strakosha konfirmohet pozitiv me Covid-19 Klubi i Lazios është goditur rëndë pasi prej ditësh disa futbollistë njëri pas tjetrit kanë rezultuat pozitiv me koronav
Juventusi i shqetësuar, Ronaldo i dëmtuar dhe Dybala me probleme shëndetësore Juventus nuk po bën aspak mirë në kampionat dhe dje në mesditë, kur pritej të bënte kthesën në një transfertë të vështir
Policia bastis Lazion, klubi falsifikoi testet e Covid-19? Një hetim ka filluar në Itali kundër klubit të futbollit Lazio, ku ata dyshohet se kanë falsifikuar testet e koronavirus
Gol në "frymën e fundit", Lazio dhe Juventusi ndajnë pikët (VIDEO) Juventusi në fundin e ndeshjes ka humbur pikët e plota duke barazuar 1 – 1 ndaj Lazios. Ndeshja ishte e baraspeshuar
"Dramë" në Olimpico, Lazio barazon në shtesë (VIDEO) Lazio ka barazuar në frymën e fundit ndaj Juvenusit ashtu si në javën e kaluar. Është i njëjti autor, Caicedo. /albeu
Pritej titullar, kjo është arsyeja pse Cheisa mungon ndaj Lazios Mesfushori Federico Chiesa, nuk do jetë as në stolin e Juventusit për ndeshjen ndaj Lazios, meqenëse pësoi lëndim muskul