999 rezultate për

lautaro

"Sport" me lajm bombastik: Lautaro ka arritur marrëveshje me Barçën, kontratë 5-vjeçare Lautaro Martinez shtë një ndër emrat kryesor që po përflitet për tu transferua te Barcelona. E përditshmja katalanse
Interi e sheh si zëvendësuesin e Lautaros, Lacazette nuk pranon Ylli francez, i cili aktivizohet me Arsenal, Lacazette, është në mesin e lojtarëve që gëzon vëmendje të madhe, para merk
E vështirë por jo e pamundur, Barça vazhdon insistimin për Lautaron Lautaro Martinez vazhdon të lidhet me një kalim të mundshëm te skuadra e Barcelonës. Me merkaton e verës që po afron,
Interi tregon mënyrën e vetme të largimit të Lautaros Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio vazhdon të insistojë se Laoutaro Martinez nuk është në shitje. Nesë Barcalona
"Lautaro te Bracelona është pothuajse e përfunduar" Presidenti i Liniers de Bahia Blanca, Carlos Pablo, ka thënë se kalimi i Lautaro Martinez te Barcelona është pothuajse i
Higuain "tremb" zikaltërit: Lautaron e ka telefonuar Messi, vështirë se mund ta refuzojë Barcelonën Gonzalo Higuain nuk do të donte të ishte në vend të Lautaro Martinez, i cili momentalisht është duke u tunduar nga një o
Ëndrra e Contes, mbajtja e Lautaros dhe blerja e Cavanit Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi A
Frikë për vendin e titullarit? Suarez: Nëse do të isha Lautaro, nuk do të largohesha nga Inter Martinez raportohet se po ndiqet nga Barcelona pasi shënoi 16 gola në 31 ndeshje këtë sezon me Interin. Fituesi i Top
"E ardhmja e Lautaros? Është e vështirë t’i thuash jo Barcelonës" Moratti mendon se afati kalimtar i verës mund t’ia largojë Interit nga skuadra Lautaro Martinezin. Barça është vënë n
Interi po qëndron fort për Lautaron, tenton ti marrë maksimumin Inter po qëndron e fortë në qëndrimet e saj për çmimin e Lautaro Martinezit dhe skuadra e Barcelonës duket se nuk është
Javë vendimtare për Barcelonën, në garë për Lautaro e Pjanic Barcelonën e pret një javë mjaft intensive në lidhje me merkaton e verës. Skuadra katalane do të fillojë intensivisht
Messi fjalët më të mëdha për Lautaron: Është mbresëlënës, ngjan me Suarezin Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka lavdëruar bashkëkombësin e tij, sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez, duke e cilësua
Përvec Lautaros, Barcelona kërkon edhe dy qendërmbrojtës në Serie A Edhe pse është periudhë e pazakontë për futbollin, për shkak të pandemisë së Koronavirusit, zërat që lidhen me merkaton
Barcelona po punon për shitjen e disa lojtarëve, synohet Neymar ose Lautaro Kjo ndalesë futbollistike ka lejuar klubet të përqendrohen në mënyrën se si do të veprojnë për transferimet e verës, pë
Lautaros i garantohet se do të jetë titullar te Barça (VIDEO) Yllit të Interit, Lautaro Martinez, i është garantuar se do të jetë startues i padiskutueshëm te Barcelona pavarësisht p
Telenovela "Lautaro", më në fund flet edhe drejtori i Interit Drejtori i Përgjithshëm i Interit, Beppe Marotta ka folur për të ardhmen e Lautaron Martinez. Sulmuesi argjentinas i
Inter apo Barça? Crespo këshillon Lautaro Martinezin "Telenovela" Lautaro Martinez-Barcelona është e destinuar të shoqërojë muajt e ardhshëm të merkatos. Sipas Hernan Crespo
Interi refuzon një tjetër mega-ofertë nga Barcelona për Lautaron Barcelona e ka me ngut për të transferuar Lautaro Martinez në Camp Nou. Është 22-vjeçari i Interi objektivi kryesor i Ba
Diego Milito "nxit" Lautaron ti bashkohet Barcelonës Sulmuesi i Inter, Lautaro Martinez, vazhdon të jetë interesi primar për skuadrën e Barcelonës, me merkaton e verës që po
Martinez vendos për Barcelonën pas telefonatës së Messit Mediat në Spanja raportojnë se Lautaro Martinez ka vendosur që ti bashkohet Barcelonës. E përdtishmja spanjolle “AS”, sh