999 rezultate për

laurentiis

De Laurentiis: Napoli i uritur në Europë Napoli do të përballet në ndeshjen e fundit të Champions League me Villarealin. Spanjollët janë jashtë çdo pretendimi nd
De Laurentiis: Për mua ndeshja përfundoi 4-3 Është një Aurelio De Laurentiis shumë i kënaqur nga "shpërthimi" i Goran Pandev, por edhe shumë i polemizues përsa i për
Napoli, Roberto Mancini kërkon Lavezzi Në angli këtë ishin duke pritur: pas grabitjes që i ndodhi të fejuarës së Ezequiel Lavezzi, mediat britanike kanë zbulua
Marek Hamshik, napolitan deri në 2015 Marek Hamsik do të nënshkruajë kontratë të re me Napolin, ka bërë të ditur presidenti i klubit, Aurelio de Laurentiis.
Napoli nuk lufton për titull Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka thënë se klubi i tij nuk është duke menduar për titullin kampion të Seria
Ferguson mund ta zëvendësojë Mourinhon te Interi Presidenti i Napolit, De Laurentiis ka deklaruar se vetëm trajneri skocez i Manchester United, Sir Alex Ferguson mund ta
Laurentiis: Ikën Lavezzi vjen Jovetic Duket qartë se sulmuesi argjentinas i Napolit Lavezzi është drejt largimit drejt anglisë dhe presidenti i saj De Laurent
Laurentiis:"Pjesët më të mira nuk preken" Në prag të prezantimit të lojtarit më të ri që është transferuar tek Napoli dhe prezantimit të bleze më të reja për sezo
Zyrtare,Inler lojtari i Napolit Tashmë është bërë gjithçka zyrtare pasi lojtari i Udineses është transferuar drejt ekipit Napolitan.Gokhan Inler tashmë
De Laurentiis blindon Cavanin Presidenti i Napolit De Laurentiis shuan cdo shpresë për skuadrat e interesuara për Cavanin duke thënë: "Cavani nuk shit