E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
999 rezultate për

laurentiis

“Cavani kërkonte gjithnjë e më shumë” "Po të mos ishte klauzola, nuk do ta kisha shitur Cavanin tek Paris Saint German as për 70 milionë euro". Janë fjalët e
De Laurentiis zbulon 2 sekretet e merkatos (FOTO LAJM) Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis bashkohet me skuadrën në resortin malor të Dimaos, ku u ndal gjatë në projek
Napoli, 6 yje për të zëvëndësuar Cavanin (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo, Zidane, Ibrahimoviç, Kaka dhe së fundmi Cavani janë blerjet më të kushtueshme në historinë e futbolli
Cavani i thotë “po” Chelseat dhe Mourinhos Edinson Cavani dhe Chelsea kanë arritur një marrëveshje. "El Matador" do të përfitojë një pagë prej 8,5 milionë eurosh n
Trajneri më i paguar, Mazzarri kalon Conten Presidenti i Napolit Aurelio De Laurentiis ka vendosur që t’i ofrojë një rrogë prej pasanikësh trajnerit aktual Walter M
Cavani do të fitojë, Guardiola e thërret Bayerni i Pep Guardiolës merr rrugë me një projekt të ri ku ndryshimet pritet të nisin nga sulmi. Edinson Cavani, urugua
Bomba e De Laurentiis: Kampionat fals Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis në prag të fillimit të ndeshjeve për javën e 30 në Serie A lëshon deklarata
De Laurentiis elozhe për Balotellin Për Mario Balotellin tani nuk çmenden vetëm milanistët, por të gjithë. Një ndër këta është edhe presidenti i Napolit, Au
Cavani dhe Mazzarri larg Napolit Tani është kthyer në një çështje strategjie. Nga Amerika e Jugut erdhi mesazhi i qartë i Edinson Cavanit që u shpreh se
De Laurentiis e bën Mazzarrin "pasanikun" e Serie A Ka lëvizje të rëndësishme në aksin Walter Mazzari-Napoli. Presidenti Aurelio De Laurentiis nuk dëshiron trajnerin që ril
Guardiola do Cavanin, Bayern nis "sulmin" Gjigandët gjermanë të Bayern Munchen janë gati të derdhin një shumë të çmendur prej 70 milionë eurosh për të marrë shërb
De Laurentiis: Refuzova 55 mln për Cavanin Napoli ka gjetur më në fund trashëgimtarin e Diego Armando Maradonës,. Quhet Edinson Cavani. E Konfirmojnë në fushë gola
De Laurentiis: Titulli? Të gjithë e mendojnë në fillim "Titulli? Unë mendoj se kur starton kampionati të gjithë aspirojnë të bëjnë më të mirën e mundshme. Këtë vit kemi bërë v
Pyetet për Cavanin, De Laurentiis sherr me mediat (VIDEO) Aurelio De Laurentiis humbet qetësinë kur pyetet nga gazetarët në lidhje me të ardhmen e Cavanit. Presidenti i Napolit r
Nxehet Cavani: De Laurentiis kërkon shumë Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis mund të shesë, sulmuesin Edinson Cavani nëse do të marrë ofertën e duhur në
Cavani "çmend" Real Madrid Real Madrid ka vënë në pozitë shumë të vështirë presidentin e Napolit, Aurelio De Laurentiis. Kjo, pasi mediat italiane
Napoli konfirmon: Lavezzi te PSG Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis, ka konfirmuar kalimin e sulmuesit argjentinas, Ezquiel Lavezzi te Paris Sai
Vetëm një "çmenduri" shet Cavanin Skuadra e Napolit nuk ka ndërmend të heqë dorë lehtë nga asi i saj, uruguajani Edinson Cavani, i cili shkëlqeu këtë sezo
Takim Moratti-De Laurentiis për Lavezzin Është përfolur shumë për një takim të mundshëm mes presidentëve të Inter dhe Napoli, Massimo Moratti dhe Aurelio De Laur
Platini: Kampionatin e fiton Juventus Një përplasje me De Laurentiis dhe një parashikim për kampionatin italian: Michel Platini ka folur në Milano ku i ka dhë