999 rezultate për

laurentiis

De Laurentiis: Asnjëherë nuk e kam quajtur dështak Ronaldon Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, ka sqaruar se ai asnjëherë nuk e ka quajtur dështak Cristiano Ronaldon, si
Ironizon presidenti i Napolit: Ronaldo blerje komerciale Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis është shndërruar në një show-man të vërtetë gjatë këtyre ditëve të merkatos.
De Laurentiis vazhdon kritikat ndaj Maurizio Sarrit Aurelio De Laurentiis e ka quajtur Maurizio Sarrin si trajner 'i vrazhdë' për mënyrën se si u largua nga Napoli. "Sar
Sarri i përgjigjet kritikave të De Laurentesiit Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, ka thënë se nuk do t’i përgjigjet më presidentit të Napolit, Aurelio De Laurentiis,
Akuza të rënda/ "Sarri donte t'më shkatërronte ekipin" Lojtari i Napolit, Jorginho ka ndjekur ish-trajnerin e tij në Stamford Bridge, por presidenti i klubit paralajmëroi se n
Aurelio De Laurentiis flet për rikthimin e Cavanit dhe për transferimin e Vidal Aurelio De Laurentiis ka mbyllur derën një rikthimi në Napoli sulmuesit uruguajan, Edinson Cavanin, teksa i ka cilësuar
Shokon presidenti i Napolit: Ronaldo mu ofrua mua, por oferta ime u refuzua Cristiano Ronaldo mund të ishte te Napoli. Lajmin tashmë e ka konfirmuar edhe vetë presidenti i klubit të Napolit, A
De Laurentiis: Jorginho dhe Sarri tek Chelsea Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, ka konifurmuar se mesfushori Jorginho do të shkojë në Chelsea dhe se marrëv
E konfirmon edhe presidenti: Jorginho tek Man City brenda pak ditëve “Mendoj se marrëveshja mund të arrihet brenda pak ditëve”, këto janë fjalët e Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentii
Presidenti i Napolit "sulmon" Sarri-n Tekniku Maurizio Sarri vetëm pak ditë më parë është shkarkuar nga detyra si trajner i Napolit dhe pse kontrata e tij nuk
Sarri zëvendësohet trajneri më i madh italian Napoli do talargojë Maurizio Sarrin për ta zëvendësuar me një emër akoma më të madh. Sipas mediumit italian Corriera
De Laurentis: Na janë vjedhur 8 pikë Presidenti Aurelio De Laurentiis ka folur sërish për të ardhmen e Maurizio Sarrit në stolin e Napolit, teksa nuk la pa e
De Laurentiis vlerëson maksimalisht lojën e Napolit të tij: Sarrin vështirë se e mbaj Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka pranuar në mënyrë indirekte se do të e pranon se është shumë e vështirë
De Laurentiis: Do të ishte mëkat të humbnim Sarrin Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka pranuar në mënyrë indirekte se do të ishte e vështirë të mbante Maurizio
Reina këmbgënguli për një largim por vendimi i tij i shtang të gjithë Tek Napoli vazhdon të gjykohet çështja e rinovim të Reainas, pasi De Laurentiis ka për të përfunduar negociatat me Ghoul
Reina dhe De Laurentiis takohen për të diskutuar të ardhmen De Laurentiis dhe Pepe Reina janë takuar për të diskutuar të ardhmen e portierit spanjoll tek Napoli. Presidenti i th
De Laurentis gëzon napolitanët: Milik në fushë ndaj Realit Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, ka folur rreth shërimit të shpejt të Arkadiusz Milik. De Laurentiis ësht
Presidenti i Napolit e tepron, kërcënon Realin Shorti i rezervoi Napolit një duel ferri në raundin tjetër, teksa do të përballet në fazën tjetër ndaj Realit të Madridi
Zyrtare/ Napoli blindon edhe një mbrojtës Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka bërë të ditur se Raul Albiol ka zgjatur kontratën e tij me klubin deri në
Vëllai i Higuainit: Napoli na ofroi më shumë, por ... Vëllai dhe agjenti i Gonzalo Higuainit, Nicolas i është kundërpërgjigjur presidentit De Laurentis. De Laurentiisin sh