999 rezultate për

laurentiis

Presidenti i Napolit gati ta shesë skuadrën për 900 milion euro Presidenti i klubit italian të futbollit Napoli, Aurelio De Laurentiis, deklaroi se është i gatshëm ta shes klubin për 9
Lajm i bujshëm nga Anglia: Al-Thani ofron gjysmë miliardi për Napolin Lajmi i befasishëm vjen nga Anglia. Sipas Daily Mail, familja e sheikut Al-Thani (pronari i Psg) është gati të prezantoj
Presidenti i Napolit: E duam Ibrahimovicin, por vendimi është i tij Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, ka konfirmuar se dëshiron ta transferojë Zlatan Ibrahimovicin në janar, por
De Laurentiis kundër Realit: Bayernit ia dhanë James në huazim, neve jo Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis është rikthyer të flasë për çështjen më të nxehtë të merkatos, atë të negoci
De Laurentiis i hap sfidë Sarrit: Njeri që rri gjithë kohës me tuta, Napoli do ta mposhtë Aurelio De Laurentiis i përgjigjet Sarri-t vetëm disa minuta pasi ish-trajneri i kaltër u prezantua tek Juventusi. Pr
Presidenti i gjigantit të Seria A bën thirrjen e papritur ndaj UEFA-s Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, ka bërë thirrje që Liga e Kampionëve dhe Liga e Evropës të shfuqizohen, duk
De Laurentiis "shpërthen" ndaj Juventusit: Blerja e CR7 jo e mjaftueshme për të fituar Champions-in Juventusi u eleminua të martën mbrëma në Champions nga Ajax-i duke i befasuar të gjithë. Por i vetmi që nuk është bef
De Laurentiis: Më vjen turp që jam pjesë e këtij sistemi Presidenti i Napoli-t, Aurelio de Laurentiis, ka përdorur fjalë të ashpra pas konfirmimit të skualifikimit me dy ndeshje
Mazzoleni "gjyqtari i zi" për Napolin, De Laurentiis e kishte paralajmëruar "Në rastin më të mirë ai tregohet shumë i rreptë ndaj nesh, por ka plot ndeshje, ku nuk ka arritur të gjykojë në mënyrë
E bleu 8 milion, Napoli refuzon 103 milion euro për ta shitur Koulibaly Duket vërtet e pabesueshme, që një klub si Napoli të refuzojë megaofertën prej 103 milionë eurosh, të bërë nga gjigant
De Laurentiis i thur elozhe Ancelottit Aurelio De Laurentiis beson se Carlo Ancelotti ka “rilindur” në Napoli dhe ka shpjeguar se lojtarët mund të largohen nës
Presidenti i Napoli-t thumbon keq Juventus-in Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis di shumë mirë si të bëhet pjesë e faqeve të para të gazetave italiane. E
Presidenti i Sampdorias tallet me De Laurentiis Sampdoria mposhti Napolin me rezultatin 3-0 në sfidën e vlefshme për javën e tretë të Serisë A. Gregoire Defreli dhe
Sarri i kthehet presidentit të Napolit: Nuk kam mall për të Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis një ditë më parë iu rikthye përsëri sulmeve ndaj ish-trajnerit të skuadrës,
Sarri komenton deklaratat e De Laurentiis: E ka marrë malli, ndaj flet për mua Maurizio Sarri e ka filluar në mënyrën më të mirë aventurën e tij në Premier League, teksa ka arritur të marrë maksimumi
Presidenti i Napolit vijon sulmet ndaj Sarrit: Nuk na dha asgjë Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis duket se ende vijon të mbajë inat me ish-trajnerin e skuadrës së tij, Sarri.
De Laurentiis: Barin e kthejmë në Serinë A, një zog më ka thënë se… Falimentimi e detyroi Barin që të niset nga Seria D sezonin e ri, ndërsa tashmë klubi është blerë nga presidenti i Napol
Presidenti i Romës replikon me De Laurentiis: Çfarë pi ai në Napoli? Vetëm dje në një konferencë për shtyp, presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis nuk i kurseu kritikat për skuadrën e
Presidenti i Napolit sulmon ashpër tifozët Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis kohët e fundit është bërë disa herë pretagonist në mediat sportive për thumb
Kalidou Koulibay rinovon kontratën me Napolin Kalidou Koulibaly ka nënshkruar një kontratë të re pesëvjeçare me Napolin. Presidenti i klubit Aurelio De Laurentiis