999 rezultate për

larguan

15 fytyrat e reja te Real-Barça (FOTO LAJM) Klasikja e kësaj të shtune do të jetë një takim shumë special për disa prej futbollistëve të Real Madrid dhe Barcelonës,
"Policët" grabisin argjendarinë në Tiranë Dy persona të veshur si policë grabitën para ditën e sotme një argjendari pranë Gjykatës së Tiranës. Sipas policisë au
Milan-Taarabt, futbollisti nesër në Milano U fol për një dështim të kalimit të Adel Taarabt tek Milan, por nuk është e vërtetë. Lojari maroken i QPR, i huazuar tek
Ja tre arsyet që larguan Mourinho-n (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Jose Mourinhos dhe Real Madrid nuk ka qënë kurrë e lehtë. Tekniku portugez në tre vjen me madrilenët fit
Gazetari: Fergusonin e larguan pronarët Tërheqja nga drejtimi i Manchester United pas 27 vitesh plot lavdi e trofe e Sir Alex Ferguson ka marrë një drejtim tjet
Qyteza që qëndroi nën ujë për 25 vjet (FOTO-LAJM) Qyteza që shihni në foto qëndroi nën ujë për gati 25 vjet, por gradualisht, nisi të dilte sërish në pah. Dikur një fshat
Spahiu: Ta largojmë "komunistin e fundit" Në kuvendin me studente nga Tirana dhe Prishtina, Aleanca Kuqezi shpalli sot platformën për rinovimin e politikës shqipt
Përveç krizës, grekët i ka kap edhe pesimizmi Shumë grekë, veçanërisht mjekë dhe specialistë në teknologjinë e informacionit, po largohen nga Greqia drejt Gjermanisë
Kinë, vriten tre ushtarë pasi u larguan nga detyra Tre ushtarë kinezë janë vrarë nga kolegët e tyre, pasi kishin braktisur detyrën. Ndërsa një ushtar i katërt që ishte lar
Der Spiegel: Zgjedhjet larguan Shqipërinë nga BE “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim të veçantë Shqipërisë. Revista gjermane ka shkruar për Shqipërinë dhe problemeve