999 rezultate për

larguan

HETIMET/Ja kush është njëri prej grabitësve të bankës tek “21 Dhjetori” (VIDEO) Sa i takon grabitjes së bankës tek "21 Dhjetori", tashmë janë zbardhur pamjet e para lidhur me autorët e mundshëm. Perso
Ja si u larguan me motor dy grabitësit e bankës në Tiranë (VIDEO) Tashmë janë zbardhur pamjet e arratisjes së dy grabitësve të bankës sot në kryeqytet. Grabitësit u larguan pasi vodhën n
15 autobusë larguan civilë nga Aleppo ditën e sotme (FOTO & VIDEO) Një karvan i përbërë prej 15 autobusëve, nga pjesa lindore e Aleppos u larguan nga qyteti sirian dhe shkoi në perëndim t
Historia e çiftit sirianë që iu larguan dhunës dhe krijuan familjen e re në Shqipëri Pasi iu largua dhunës në Siri, Nivin u takua me Salim në Liban dhe pasi dy ranë në dashuri, çifti vendosi të ndërtojë nj
U larguan me "shkelma" nga Reali, por kërkojnë të rikthehen sërish Angel Di Maria dhe Mesut Ozil kërkojnë të rikthehen te Reali i Madridit. Dy mesfushorët me tipare sulmuese që luajnë res
Berisha godet opozitën kosovare: Me bomba gazi larguan investitorët e huaj Ish-kryeministri, Sali Berisha ka deklaruar gjatë një interviste për RTV Dukagjini se në Kosovë, përmes gazit lotsjellë
Grushti në Kuvend, si u tremben dhe larguan diplomatët francezë (VIDEO) Sherri i djeshëm në Kuvend ku Edi Paloka goditi ministrin Beqaj u bë në prani edhe të një delegacioni francez, i cili ki
7 yjet që u larguan "me shkelma", por sot këto ekipe janë penduar (FOTO) Në futboll jo në pak raste ndodh që disa futbollistë nuk arrijnë të përshtaten në disa skuadra për disa shkaqe të ndrysh
I përzunë apo u larguan vetë? Zbulohen SMS-të e Ben Blushit dhe Mimoza Hafizit (VIDEO) Në seancën plenare të javës së shkuar çështja kryesore që u diskutua ishte largimi i deputetëve Ben Blushi dhe Mimoza Ha
ISIS djeg të gjallë luftëtarët që u larguan nga fushëbeteja në Mosul ISIS ka ekzekutuar 9 nga anëtarët e vet duke i hedhur ata në çisternat me naftë e duke i djegur kështu të gjallë pasi u
“Van Gaal qau si fëmijë kur e larguan nga Barça" Louis van Gaal njihet si një trajner me karakter të fortë dhe shumë i ashpër me futbollistët. Gjithsesi edhe vetë teknik
Policia surprizon me gjobë aktorin Robert Ndrenika për Kurban Bajram (FOTO) Aktori i famshëm shqiptar, Robert Ndrenika, i cilësuar si ndër aktorët më të mirë shqiptarë të të gjitha kohërave, është
Publikohen pamje të reja të grabitësve të Rinasit, ja nga u larguan ata (VIDEO) Po qarkullon nëpër rrjetet sociale një tjetër video e siguruar nga “Report TV” ku tregon lëvizjet e grabitësve të 1 mili
Koxias: Çamët nuk i dëbuam, u larguan me dëshirën e tyre nga Greqia Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Koxias, i ftuar në "5 pyetje nga Babaramo" në televizionin "Report Tv", është shpreh
8 yjet që u larguan nga Bayerni, por më pas dështuan (FOTO LAJM) Bayerni i Mynihut është një ndër skuadrat më të mëdha në Europë, dhe të bëhesh pjesë e saj do të thotë që je një lojtar
Skandal, në fjalimin e Trump përjashtohen myslimanët (VIDEO) Një skandal i vërtetë mund të cilësohet ky moment i fokusuar nga ana e mediave botërore. Donald Trump, kandidat për p
Zaev: “24 dhjetori” do të kujtohet si dita kur Gruevski shkeli demokracinë (VIDEO) "Po e kthejmë lumturinë në vend askush nuk mund të na ndal. Vullneti i qytetarëve do të jetë vendimtar. 24 dhjetori do t
Momente frikë për Icardin, grabitet nga dy hajdutë Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, nuk po përjeton një moment pozitiv me Interin në fushë, por edhe jashtë saj ka jo pak
Në dy vjet, 28 deputetë u larguan nga parlamenti Me vullnet të lirë, për vendime politike apo të arrestuar për krime serioze, dhjetëra deputetë janë larguar nga parlamen
PSEUDONIMET/ Kush janë zyrtarët spiunë që u larguan pas zbulimit të dosjeve? Viron Bezhani është djali i Nazif Bezhanit, i cili ka qenë kryetar i Komisionit të Verifikimit të Zyrtarëve të Lartë për