999 rezultate për

larguan

E larguan me një SMS, Alesia thumbon hapur Klanin (FOTO LAJM) Klan reagoi hapur për largimin e balerinës Alesia Bami nga STOPI. Ata deklaruar se Bami e kishte mbushur kupën ndaj i
"Më larguan me një sms", Alesia Bami tregon pse u pushua nga Stop-i (FOTO LAJM) Që prej dy ditësh, Alesia Bami nuk u shfaq si velina e emisonit investigativ “Stop”. Dhe ashtu siç u komentua edhe ng
A e dini se në Shqipëri ka pasur një fshat që emërtohej Zvicra, po pse u zhduk? (VIDEO) Edhe në Shqipëri ka ekzistuar një Zvicër e vogël. Pranë Leskovikut ka ekzistuar një fshat që quhej Zvicër por u zhduk në
Reagim i ashpër pas masakrës në Elbasan: Vrasësit darkuan me narkopolicinë Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një statusi në Facebook ka reaguar në lidhje me maskarën e ndodhur mbrëmjen e d
Ndryshimet drastike në qeveri, Balla tregon arsyen pse u larguan 7 ministra Kreu i Grupit Parlamentar, të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas katrahurës që përfshiu sot Partinë Social
Në vetëm 3 ditë u larguan nga kompeticionet europiane 3 ekipe Italiane 3 skuadrat më të mëdha në Itali përjetuan makthin në vetëm 3 ditë në ndeshjet që zhvilluan në kompeticonet europiane.
Arta Marku shkakton furtunë në prokurori, ja kokat që u larguan Kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka firmosur lëvizjet e prokurorëve në prokurorinë e Tiranës, Lezh
Dy arsyet që larguan Conten nga Reali Emri i trajnerit Antonio Conte u përfol shumë për të kaluar te skuadra e Real Madrid, por në fund ndryshoi gjithçka. Dy
E larguan si të padenjë, sot Interi i lutet këtij super lojtari Interi është vënë në kërkim të mbrojtësit italian, Cristiano Biraghi. Skuadra e Spalletit është duke menduar seriozis
Për sa para u larguan nga Portokallia? Aktori flet për pagën në Tv Klan Kimikati vetëm pas pak vitesh në skenën e Portokalli, vendosi të largohej për të shkuar në Tv Klan sëbashku me Besin dhe
E vranë dhe u larguan me shpejtësi, atentat ndaj shqiptarit në SHBA Një 23 vjecar shqiptar është vrarë New York vetëm 4 ditë më parë ndërkohë që mediat vendase e kanë identifikuar vetëm di
Kaos në Durrës, 10 mijë shqiptarë u larguan sot nga Shqipëria Burimeve nga policia kufitare e Durrësit bëjnë me dije se mbi 10 mijë shtetas u larguan drejt porteve të Italisë këtë të
Polici spanjoll u vihet pas shqiptarëve por shikoni si e pëson Dy shqiptarë janë arrestuar për tentative vrasje ndaj një efektivi policie në Spanjë. Siç raportojnë mediat spanjolle
Klubet afrikane thyejnë rekordin 36 vjeçar Për herë të parë që prej vitit 1982, nuk kishte ndodhur asnjëherë që asnjë klub Afrikan të mos kalonte grupin. I vetm
Rusët e larguan nga Botërori, Era i sfidon pa të brendshme në makinë (FOTO LAJM) Suksesi i fundi i këngëtares Era Istrefi është performimi i himnit të Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, bashkë me Will S
U larguan për azil, në 3 muajt e parë të 2018-ës deportohen 4500 shqiptarë Në tre muajt e parë të këtij viti afro 4500 shtetas shqiptarë janë deponuar nga vende të ndryshe të Bashkimit Europian.
Ambasadori rus i indinjuar: Dy diplomatët u larguan pa prova Ambasadori ri Rusisë në Tiranë, Alexander Karpushin, ka dhënë një intervistë për News 24 ku është shprehur shumë i indin
Akuza e fortë e Ngjelës: Diplomatët rusë u larguan me urdhër të SHBA Avokati Spartak Ngjela i ftuar në Nees 24 ka komentuar dëbimin e dy diplomatëve rusë nga ambasada në Tiranë. Sipas ti
Vrapi në plazh e vë të riun para gjarprit vdekjeprurës (VIDEO) Një adoleshenti në Afrikë të Jugut vrapimi në mëngjes për pak sa nuk i mori jetën, kur hasi në njërin nga gjarpërinjtë m
Rooney: Van Nistelrooy u larguan nga United për shkak të Ronaldos Sulmuesi anglez Wayne Rooney luajti disa sezone me sulmues si Cristiano Ronaldon dhe Ruud van Nistelrooy. Ish-futboll