999 rezultate për

largimit

Zyrtare: Zgjidhen dy trajnerët tek Teuta Sipas raporteve të fundit pranë klubit të Teutës, bëjnë me dije se Stavri Nica do të jetë trajner i parë i Teutës, pas l
U dënua për prostitucion, mbesa e Martin Camaj rrëfen bisedën me Ramën para largimit në Gjermani Vera Camaj, mbesa e Martin Camajt, e cila rreth 1 vit më parë la qelinë e burgut pas dënimit për shfrytëzim prostitucion
Ermali nuk la rast pa e sulmuar, Rashel tregon të vërtetën e largimit Largimi i Rashel nga emisioni i Ermalit, u duk sikur pati problematikat e veta. E pyetur nga Paloma, Rashel ka rrëfyer
Jonida Shehu kalon në Klan pas largimit nga Top Channel Largimi i saj nga “Top Channel” pak kohë më parë ishte padyshim një prej largimeve më të bujshme të këtij sezoni televiz
Real Madrid me të njëjtën skemë është gati të mbyllë dy transferime në janar Një sulm i dyfishtë projektohet në shtëpinë e “los blancos” për merkaton e Janarit. Madrilenët duket se kanë arritur mar
Pas largimit të Gruevskit VMRO-DPMNE largon 16 delegatë VMRO-DPMNE ka konfirmuar se janë përjashtuar 16 delegatë nga Kongresi për arsye të ndryshme. “Një person është përjas
Di Francesco pranë largimit nga Roma, e kërkojnë në Angli E ardhmja e trajnerit të Romës, Eusebio Di Francesco, mund të jetë larg Romës. Paraqitja e mirë e skuadrës me qendër
Alaves triumfon me vëshirësi dhe pas largimit të De Biasit Alaves largoi trajnerin Gianni De Biasi 1 javë më herët dhe emëroi në atë post ish mesfushorin e Barcelonës, Abelardo. K
Tahiri flet për herë të parë pas kapjes së patentave dhe largimit nga Shqipëria Që kur biznesmeni Orest Sota u kap me 863 mijë euro në makinë dhe me dy patentat e lundrimit të ish ministrit të Brendsh
Zbulohen datat e largimit nga Shqipëria të ish-zyrtarëve të policisë Në emisionin “Opinion” në Tv Klan, gazetari Biçaku tha se njëri prej tyre është larguar nga Shqipëria nga aeroporti i Ri
Kocijançiç sqaron të vërtetën e largimit të Mogherinit nga takimi me Haradinajn Maja Kocijançiç, zëdhënëse e Komisionit Evropian, pohon se nuk është e vërtetë që Përfaqësuesja i Lartë për Politikën e
Kjo është kontrata e re për Messin, gjithçka në dorën e argjentinasit tani Një raport në gazetën El Mundo Deportivo thotë se zyrtarët në Camp Nout po përgatisin mundësinë e ofrimit të një marrëve
Mouras i hapet dera e largimit nga PSG Unai Emery i ka thënë anësorit brazilian, Lucas Moura, që të gjejë një klub të ri në afatin kalimtar të janar. Moura
Mësoi se e kërkon Reali, Presidenti i Torinos i përgatit rinovimin Belottit Torino është vënë në alarm pas rikthimit të zërave për interesimin e klubeve të mëdha europiane për shërbimet e Andrea B
Para largimit komandanti i KFOR-it i jep siguri Kosovës Komandanti i KFOR-it, Giovanni Fungo ka thënë se Kosova po përmirësohet në aspektin e sigurisë. Ai në konferencën lam
Shfaqet Jonida Shehu pas largimit nga Top Channel (FOTO LAJM) Në fund të muajit tetor, bëri bujë në mediat rozë largimi i Jonida Shehu nga emisioni "Pasdite në Top Channel" të cilin
Zbulohet pakti: Pas largimit nga SHISH, ky është pozicioni i ri i Visho Ajazi-Likës Dorëheqja e ish-kreut të SHISH, Visho Ajazi Likës duket se nuk ka qenë aq e papritur për kreun e qeverisë Edi Rama, i ci
Vidal pranë largimit nga Bayern, mediat gjermane I zbulojnë ekipin e ri Bayern Munich duket se nuk e ka ndërmend ta mbajë edhe më gjatë Arturo Vidalin në klub. Chelsea, Inter dhe Paris Sain
Vodhi makinën por u përplas, si u kap hajduti Një 56 vjecar ka dështuar që të vjedhë një automjet sot në Tiranë, por nuk ia ka dalë. Ditën e djeshme pasi vodhi mje
Arsyeja se pse Barcelona refuzoi të merrte Aubameyang Dortmund ia kishte ofruar Barcelonës sulmuesin e saj Pierre-Emerick Aubameyang pas largimit të Neymarit në drejtim të PS