999 rezultate për

largimit

Pastore i cilëson lojëra mediatike spekullimet rreth largimit të Neymarit Bashkëlojtari i Neymarit tek PSG, Javier Pastore,mendon se spekullimet për transferimin e brazilianit tek Reali janë loj
Pas largimit nga "Dancing With The Stars", Amarda Toska ka diçka për të thënë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme fillon spektakli i shumëpritur i kërcimit "Dancing ëith the Stars Best" në Vizion Plus. Vite më par
Pacolli i frikësohet largimit nga Qeveria, formon Grup parlamentar me minoritetet Rikthimi i Donika Kadajt në partinë e Ramush Haradinajt, AAK, ia ka vështirësuar ekzistencën brenda Qeverisë Behgjet Pac
Sulmon hapur Altin Bashën, Gaz Paja drejt largimit nga Portokallia Gaz Paja është një ndër aktorët më të dashur të humorit pa të cilin "Portokallia" nuk do të ishte aq argëtuese. Me nj
U zu me Albi Nakon? Balerini tregon arsyen e largimit nga Klani Graciano Tagani veçse ka qenë një ish-konkurrent në Big Brother ka bërë famë edhe si balerin i njohur në trupën e “Albi
Ja si largohet bazamenti e përmendores së Qosetos (FOTO LAJM) Pas largimit të përmendores së Andon Janev – Qoseto, e cila ishte e vendosur para Gjykatës së Lartë, sot është largguar
Klopp tregon avantazhin që ka ekipi i Liverpoolit pas largimit të Coutinhos Strategu gjerman, Jurgen Klopp, është ndalur të flas sërish për Ohilippe Coutinhon. Ai ka pohuar se tani skuadra funk
Aeroporti "Shkupi", mësohet arsyeja e largimit nga puna e tre shqiptarëve Aeroporti i Shkupit arsyetohet se vendimi për pushim nga puna të tre shqiptarëve ka ardhur pasi të njëjtit nuk kanë sigu
Tottenham i trembet largimit të Pochettinos, i ofron rinovim me rritje page Tottenham është i vendosur për të mos humbur trajnerin Mauricio Pochettino. Drejtuesit e “Spurs” kanë nisur punën pë
Pas largimit nga ''Top Channel'', Jonida Shehu na prezanton bashkëshortin Largimi i saj nga “Top Channel” pak kohë më parë ishte padyshim një prej largimeve më të bujshme të këtij sezoni televiz
Vidal shumë afër largimit nga Barça, klubi i La Ligas e kërkon me çdo kusht Largimi i Aleix Vidal nga Barcelon është gjithmonë e më afër se kurrë, pasi nuk po gjen hapësirat e mundshme në formacio
Skandali me dopingun, jep dorëheqjen Elez Gjoza Presidenti i Federatës së Peshngritjes, Elez Gjoza, ka dhënë dorëheqjen. Kjo për shkak të ngjarjes së fundit të ndodh
Mori fund! Ronaldo drejt largimit nga Reali për tek Manchester United Duket e paimagjinueshme, por Ronaldo mund të ketë sezonin e fundit në Madrid. Kështu shkruan e përditshma spanjolle
Liverpool më në fund gëzon tifozët e tyre pas largimit të Coutinhos Liverpooli ka njoftuar se tifozët e vet që kanë blerë fanellën kopje të sezonit 2017/18 me numrin dhe emrin e Philippe C
James Rodriguez tregon arsyen e largimit nga Real Madrid James Rodriguez shkëlqeu në sezonin e parë në drejtimin e Carlo Ancelottit, por iu vështirësua gjithçka me ardhjen e Raf
Kamza prezanton ish-portierin e Shkëndijës Ish-portieri i Shkëndijës është bashkuar me skuadrën e Kamzës së Ramadan Ndreut. Vetë presidenti Naim Qarri ka pozuar
Donnarumma flet për herë të parë rreth largimit nga Milani Gigi Donnarumma për të disatën herë detyrohet të hedhë poshtë zërat për një largim të mundshëm nga Milani, pas ndërhyrje
Grabitja në Laç, del videoja e largimit të autorëve me paratë (VIDEO) Një bankë e nivelit të dytë është gabritur në Lac, ndërkohë që mëohet se grabitja ka ndodhur nga persona të maskuar dhe
Pas largimit nga PAOK-u vijnë ofertat e para për Kaçen Pas një gjysëmsezoni jo të mirë te PAOK-u, lojtari dhe klubi ka arritur marrëveshjen e përbashkët që ai të largohet nga
Zyrtare: Zgjidhen dy trajnerët tek Teuta Sipas raporteve të fundit pranë klubit të Teutës, bëjnë me dije se Stavri Nica do të jetë trajner i parë i Teutës, pas l