999 rezultate për

largimit

Allegri drejt largimit nga Juventus? Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri mund të jetë në vitin e tij të fundit në Torino. Kjo për shkak se skuadra e
Revolucion te Man.Utd, 10 lojtarë në prag të largimit Skuadra e Manchester United po zhvillon një prej sezone më të dështuara në vitet e fundit. Trajneri Jose Mourinho është
Sulmuesi spanjoll tregon arsyen e largimit nga Barcelona Sulmuesi spanjoll, Paco Alcacer, nuk është penduar për vendimin e tij për t’u larguar nga Barcelona dhe për t’iu bashkua
La Top Channel, moderatorja tregon se do t'i bashkohet skuadrës së Edi Ramës Anjeza Maja është një nga moderatoret më të përfolura të këtij sezoni, pas largimit nga Top Channel, ku drejtonte bashkë
Në Angli "zyrtarizojnë'' ditën e largimit të Mourinho Largimi i trajnerit të Manchester United, Jose Mourinho nga “djajtë e kuq” është vetëm çështje orësh. Sipas mediave angl
“Qava pas largimit nga Roma” Portieri i Liverpool, Alisson Becker është rikthyer të flas rreth nënshkrimit të tij me “the reds”. Portieri Brazilian r
Në këtë shtet ka shkuar vajza nga Skënderaj, mesazhi i saj para zhdukjes Arbnora Dobra, 22 vjeçare, nga qyteti i Skenderajt, para disa ditëve u raportua e zhdukur. Por, ajo sot gjendet në Maqed
Ishte pranë largimit, Chelsea po mendon t'i rinovojë kontratën mbrojtësit brazilian David Luiz ishte shumë pranë largimit nga skuadra e Chelseat. Kur trajner ishte Conte braziliani nuk aktivizohej shumë,
Drejt largimit, Donald Lu i shkon në zyrë Lulzim Bashës Ish-ambasadori amerikan në Shqipëri Donald Lu po kalon ditët e fundit në Shqipëri. Këto ditë të fundit, Lu i ka kalu
Neymar rikthehet në La Liga, ja kë zgjedh mes Realit dhe Barçës Ylli i PSG, Neymar me shumë mundësi do ta shikojë me kujdes mundësinë e largimit në merkaton e Janarit. Sipas "Mundo
John Terry transferohet në Rusi ? John Terry pritet të nënshkruajë një kontratë njëvjeçare me klubin rus, Spartak Moscow. Siç raporton Sky në Itali mb
​Morata: Isha shumë afër largimit te Chelsea Sulmuesi spanjoll i Chelseat, Alvaro Morata, ka pranuar se ai kishte dëshiruar të largohej nga klubi londinez dhe dëshir
Lopetegui i përgjigjet Messit: Mos e nënvlerësoni Realin pas largimit të Ronaldos Julen Lopetegui ka paralajmëruar që të mos vihen në dyshim aftësitë e lojtarëve të Real Madridit, pasi Lionel Messi ditë
Ronaldinho i lë një "amanet" Barcelonës pas largimit të Messit Ronaldinho padyshim që është një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit. Ai njihet edhe për ndihmën që i k
Trajneri i Zvicrës flet për herë të parë pas largimit të Valon Behramit Mesfushori nga Kosova, Valon Behrami është larguar nga Përfaqësuesja e Zvicrës. Shkak për largimin e tij nga ekipi pë
“Politikanët të kenë frikë”, mesazhi i fortë i Donald Lu para largimit Kur flitet për reformën në drejtësi dhe për politikanët e korruptuar, ambasadori amerikan Dolald Lu, megjithëse po largo
Jo vetëm Ronaldo, një tjetër yll i Realit është drejt largimit Manchester United ka rindezur interesin për mbrojtësin e Real Madridit, Raphaël Varane. Sipas Don Balon, Jose Mourinh
Lazio "blindon" Milinkovic-Savic, klauzola e re me shifra marramendëse Mesfushori serb, Sergej Milinkovic-Savic, që aktivizohet për klubin e Lazios, këtë merkato është kërkuar nga "gjysma" e
Para largimit, zv.ambasadori amerikan jep mesazhin e fundit për Shqipërinë Pak para largimit të tij nga Shqipëria, zv.ambasadori amerikan në Tiranë David Muniz ka thënë disa fjalë lamtumire. N
Kampioni i botës tregon arsyen e largimit nga Formula 1 Fernando Alonso ka vendosur të largohet nga Formula 1, ku u shpall dy herë kampion bote. Pas këtij vendimi të papritu