999 rezultate për

largimit

Mesfushori i Chelsea shumë pranë largimit Në skuadrëne Chelseas pritet të ketë lëvizje të tjera, ku tashmë një tjetër lojtarë po lakohet për një largim të mundshë
Shikoni si reagon Vidal pasi Bayern Munich i hapi derën e largimit Shefi ekzekutiv i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka zbuluar se klubi është i hapur për largimin e mesfushorit Art
Erdogan nxeh gjakrat pas largimit të Ozil nga Gjermania: Dua ti puth sytë për veprimin që bëri Vazhdon të ndezi akoma debat largimi i Mesut Ozilit nga kombëtarja gjermane e futbollit. Tashmë duket se ai është kthyer
Karikatura e ditës pas largimit të Ozil nga Gjermania (FOTO LAJM) Mesut Ozil dha dje lajmin për largimin nga Kombëtarja Gjermane me anë të një letre të hapur të postuar në “Twitter”.
Higuain mbetet në Seria A Qendërsulmuesi i Juventus, Gonzalo Higuain është drejt largimit nga Torino pas zbarkimit të CR7 te bardhezinjtë, por meg
Të gjithë pas sulmuesit të Realit, ky është klubi tjetër që e kërkon Real Madrid është i njohur për sulmin e tij me treshen e famshme , Bale, Benzema, Ronaldo, por pas largimit të këtij të
Ky është super formacioni i Real Madridit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Pas largimit të Ronaldos, Reali i Madridit me në krye Julen Lopetegui pritet të përfshihet në një revolucion ku do të ke
Perez flet për herë të parë pas largimit të Ronaldos Gjatë prezantimit të lojtarit të ri Alvaro Odriozola, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka theksuar se ekipi
Presidenti i La Liga zbulon arsyen e vërtetë të largimit të CR7 Presidenti i La Liga në Spanjë, Javier Tebas ka zbuluar arsyen e vërtetë të transferimit të Cristiano Ronaldos nga Real
Shikoni sa ndjekës humbi faqja zyrtare e Realit në “Twitter” për 24 orë pas largimit të Ronaldos (FOTO LAJM) Efekti i transferimit të Cristiano Ronaldos drejt Seria A ka pasur një ndikim dramatik në faqen zyrtare të Realit të Mad
Real Madridit po i ikin "yjet", ja kush rrezikon largimin Real Madrid ditën e djeshme ka humbur një nga lojtarët më të mirë në historinë e klubit dhe më të mirën që ka apsur vite
Ronaldo pas largimit nga Reali: I kërkoj të gjithëve tifozëve të më kuptojnë Cristiano Ronaldo i ka thënë mirupafshim Realit të Madridit, nëpërmjet një letre të postuar në faqen zyrtare të klubit m
Spanja pikëton trajnerin e ri pas largimit nga Kupa e Botës Pas largimit nga Kupa e Botës në një mënyrë të befasishme Spanja është duke kërkuar për trajner të ri. Fernando Hier
Krizë tek Gjermania, ylli i skuadrës afër largimit nga kombëtarja Kampionët e botës në fuqi e kanë nisur keq aventurën e tyre në Rusi duke u mundur nga Meksika me rezultat 1 me 0. Fuboll
Histori prekëse, babai i Behrami tregon vuajtjet pas largimit nga Kosova Valon Behrami është një nga futbollistët më luftarak të kombëtares së Zvicrës. 33-vjeçari i lindur në Mitrovicë edhe në
Marco Verratti afër largimit nga PSG Raportohet se agjenti Mino Raiola dëshiron të largojë Marco Verrattin nga Paris Saint –Germain. Mesfushori kishte pun
Zbulohet arsyeja e largimit e Zinedine Zidane nga Real Madrid Sipas të përditshmes angleze "The Sun", përplasjet dhe zënkat e mëdhe mes Zinedine Zidane dhe Florentino Perezit kishin
E bujshme/ Mane kishte marrëveshje për t'u transferuar tek Reali para largimit të Zidane Ylli i Liverpoolit, Sadio Mane thuhet se ka rënë dakord për t'u bashkuar me Real Madrid këtë verë. Senegalezi kishte
Figo: Edhe pas largimit të Ronaldos, Real Madrid do shkëlqejë Ish-futbollisti i Real Madrid, Luis Figo ka deklaruar se edhe pas largimit të Ronaldos, Real Madrid përsëri do të mbetet
Zbulohet mesazhi që Zidane i dërgoi lojtarëve pas largimit nga Real Madrid Zinedine Zidane ditën e djeshme u largua nga Real Madridi pas qëndrimit prej dy vite e gjysmë. Trajneri francez mbajt