999 rezultate për

largimit

Nedved dhe Paratici tradhëtuan Allegrin, zbulohet prapaskena e largimit të trajnerit Masimilano Allegri do të largohet zyrtarisht nga Juventusi. Pasi fitoi 11 trofe me klub bardhezi ai të paktën largohet m
Lichtsteiner shumë pranë largimit nga Arsenali Aventura e Stephan Lichtsteiner tek Arsenali mund të mbyllet vetëm pas një sezoni. Mbrojtësi zviceran nuk ka luajtur
Dëmtimet dhe qëndrimi në stol, Grezda pranë largimit nga Rangers Eros Grezda po kalon një moment krize te Rangers. Sulmuesi Kombëtares shqiptare ka kaluar një kalvar vuajtjesh nga dëmti
Cancelo në prag të largimit, Manchester City ofron 60 milion euro E ardhmja e Joao Cancelo është në dyshim te Juventusi. Portugezi i cili erdhi verën e shkuar te bardhezinjtë mund të nxi
Zidane nuk e grumbullon, Bale në prag të largimit Gareth Bale do të largohet në fund të sezonit. Uellsiani nuk ështe përfshirë në ndeshjen ndaj Real Sociedad. Mediet s
Pas largimit nga Bayern, Ribery do të vijojë karrierën në Arabinë Saudite Franck Ribery ka vendosur të largohet nga Bayern Munich pas plot 12 vitesh në "Alianz Arena" klub më të cilin fitoi gjit
Hysaj shumë pranë largimit nga Napoli Elseid Hysaj shihet si një ndër emrat kryesorë për tu larguar nga skuadra e Napolit në fund të sezonit. Gazeta më e m
Diego Costa pranë largimit, Atletico gjen pasuesin e tij në Francë Atletico Madrid po mendon për sezonin e ardhshëm teksa, sipas "AS" është e interesuar për sulmuesin e PSG-së Edinson Ca
Revolucion te Milani, 5 lojtarë pranë largimit Sezoni aktual nuk ka përfunduar ende, por te Milani ka nisur puna për të planifikuar të ardhshmin. Me apo pa Champions,
Costa dhe Greizmann drejt largimit, Atletico piketon sulmuesin e Seria A Atletico Madrid po përgatitet të bëjë disa ndërhyrje në merkaton e verës, duke parë nevojën për rinovim të skuadrës, paq
Gattuso pranë largimit, Emery favorit për stolin kuqezi Trajneri i Milanit Unay Emery shihet si pasuesi ideal i Genaro Gattusos në stolin e Milanit për sezonin e ardhshëm.
Tifozët nuk e duan, ylli i Marseille drejt largimit Tashmë ka një divorc mes Florian Thauvin dhe tifozëve të Olympique Marseille. Anësori francez, pas vërshëllimave dhe kon
Djali i Zidane, pranë largimit nga Reali Djali i legjendës, një herësh trajnerit Zinedine Zidane, Luca, duket se është afër largimit nga Real Madridi. Gazeta
Koulibaly pranë largimit nga Napoli, 4 skuadra në garë për mbrojtësin Kalidoi Koulibaly është futbollisti që ka më shumë merkato në skuadrën e Napolit, me të cilën prej 3 sezonesh luan në ni
Mbappe drejt largimit, ky është talenti që e zëvendëson Kylian Mbappe është duke shkëlqyer me fanellën e Paris Saint Germain. Kampioni i Botës mund të largohet në fund të se
Zbardhet shkaku i largimit të fotografisë së Klintonit në Prishtinë Fotoja e ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, e cila ishte e vendosur në një ndërtesë në
Costa drejt largimit nga Juventusi, ofertat nuk mungojnë për brazilianin Douglas Costa është pranë largimit nga Juventusi. Braziliani i cili erdhi me shumë bujë në vitin 2017 nga Bayern Munich
Zbulohet e vërteta: Olimpia shkak i largimit të Kejvinës I ftuar në “Xing me Ermalin” është reperi shumë i komentuar dhe shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Fero. Gjatë intervistës,
Erdhi me shumë bujë tek Roma, argjentinasi pranë largimit Javier Pastore i cili erdhi tek Roma në verën e vitit të kaluar nga PSG-ja është pranë largimit Ai ka luajtur vetëm 1
Dzeko pranë largimit nga Roma, e kërkojnë në Premier League Klubi i Romës nuk është aspak i kënaqur nga forma e dobëte e Edin Dzekos. Sipas "Corriere dello Sport", klubit romak nu