999 rezultate për

largimit

Isco drejt largimit, po bashkohet me Ronaldon Juventus nuk po heq dorë nga Isco. Siç raportohet në Spanjë, mesfushori i Real Madrid është në rrugë të tij jashtë klubi
PSG në krizë të thellë, 4 yje pranë largimit Pas blerjeve të Marcin Bulka, Bakker, Herrera dhe Sarabria, Paris Saint Germain ka hedhur sytë nga organika e saj. Ka
Një ditë para largimit nga Shqipëria Glover takon Zgurin, çfarë u diskutua mes tyre Shefja e grupit të vëzhguesve të OSBE/ OHDIR po Audrey Glover po përbyll misionin e saj në Shqipëri. Një ditë para largi
8 vite pas largimit nga “Portokalli”, Agron Llakajt i bëjnë ofertë për në Top Channel (FOTO LAJM) Largimi i Agron Llakajt në 2010-ën nga “Portokalli”, të cilën e drejtonte, qe pak të thuash i bujshëm. Një ndër të pa
Mustafi drejt largimit nga Arsenal, ky veprim do të thotë shumë Shkodran Mustafi ka rritur edhe më shumë spekulimet për një largim të mundshëm nga Arsenali këtë verë. Mbrojtësi shqi
Nuk ka vend pas rikthimit të Higuainit, bomberi i Juves pranë largimit Shumë skuadra evropiane kanë shfaqur interes për lojtarin juventin, Mario Mandzukic, të cilit i duhet të largohet nga "Z
Pas largimit të Benitez, Newcastle kërkon Ranierin Claudio Ranieri është i interesuar për tu rikthyer në Premier Ligë. Sipas mediumeve angleze, trajneri italian mund ta
Bale te Bayern Munchen: Janë spekulime Agjenti i Gareth Bale ka konfirmuar për gazetën amerikane “ESPN” se spekulimet rreth largimit të yllit të Real Madridit
Pas largimit të Sarrit, Chelsea gjen trajnerin e ri Teksa Maurizio Sarri do të largohet nga Chelsea për tu bashkuar Juventusit, blutë e Londrës tashmë kanë duket se kanë gj
Ofertë tunduese nga klubi spanjoll, "ylli" i Milanit drejt largimit Prej kohësh është folur për një largim të mundshëm të Suso nga Milani, por mesa duket kjo nuk është thjesht një thasheth
Zyrtare: Napoli prezanton mbrojtësin e ri, Hysaj pranë largimit Napoli ka bërë zyrtare firmën me Giovanni Di Lorenzo për 9.5 milionë euro, i cili vjen nga Empoli dhe luan si mbrojtës i
Telushi reagon pas largimit të Gegës: Do jem krahu jot i djathtë profe (FOTO LAJM) Menjëherë pas largimit të trajnerit Skënder Gega nga drejtimi i Partizanit, ka ardhur edhe reagimi i parë nga lojtarët e
E konfrimon agjenti, Hysaj drejt largimit nga Napoli E ardhmja e Elseid Hysaj duket gjithnjë e më larg Napolit. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare është aktivizuar shumë pak k
Hazard pranë largimit nga Chelsea, Reali i rezervon fanellën me numrin special Eden Hazard është shumë pranë largimit nga Chelsea. Është vetë belgu i cili e konfirmoi menjëherë pas tirumfit në finale
Ofertë marramendëse nga Katari, David Silva pranë largimit nga Manchester City-t Aventura e David Silvas te Manchester City-t është drejt fundit. Siç raportojnë mediat angleze, fantazisti spanjoll i ci
E përlotur, Theresa May jep lajmin për dorëheqjes nga kryeministria Kryeministrja e Britanisë së Madhe, Theresa May pritet që sot të njoftojë datën e largimit të saj. Kjo gjë është bërë e
De Gea pranë largimit, Manchester United në sulm për Donnarumman Manchster United është hedhur në sulm për portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma, raporton "The Sun", shkruan Albeu.c
Cancelo pranë largimit nga Juventus, Manchester City arrin marrëveshjen Aventura e Joao Cancelos në Juventus tashmë mund të ketë mbaruar. Në Portugali e bëjnë të sigurtë kalimin e Cancelo
Leonardo pranë largimit, Milani hedh sytë nga Franca Leonardo është në ditët e tij të fundit si drejtor sportiv i Milanit. Merkatoja e dështuar e kuqezinjve ka sjellë vendim
Ronaldo reagon pas largimit të Allegrit Ylli portugez i Juventusit, Crsistiano Ronaldo, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjete sociale për ta falënderuar tr