999 rezultate për

largimit

Liverpool më në fund gëzon tifozët e tyre pas largimit të Coutinhos Liverpooli ka njoftuar se tifozët e vet që kanë blerë fanellën kopje të sezonit 2017/18 me numrin dhe emrin e Philippe C
James Rodriguez tregon arsyen e largimit nga Real Madrid James Rodriguez shkëlqeu në sezonin e parë në drejtimin e Carlo Ancelottit, por iu vështirësua gjithçka me ardhjen e Raf
Kamza prezanton ish-portierin e Shkëndijës Ish-portieri i Shkëndijës është bashkuar me skuadrën e Kamzës së Ramadan Ndreut. Vetë presidenti Naim Qarri ka pozuar
Donnarumma flet për herë të parë rreth largimit nga Milani Gigi Donnarumma për të disatën herë detyrohet të hedhë poshtë zërat për një largim të mundshëm nga Milani, pas ndërhyrje
Grabitja në Laç, del videoja e largimit të autorëve me paratë (VIDEO) Një bankë e nivelit të dytë është gabritur në Lac, ndërkohë që mëohet se grabitja ka ndodhur nga persona të maskuar dhe
Pas largimit nga PAOK-u vijnë ofertat e para për Kaçen Pas një gjysëmsezoni jo të mirë te PAOK-u, lojtari dhe klubi ka arritur marrëveshjen e përbashkët që ai të largohet nga
Zyrtare: Zgjidhen dy trajnerët tek Teuta Sipas raporteve të fundit pranë klubit të Teutës, bëjnë me dije se Stavri Nica do të jetë trajner i parë i Teutës, pas l
U dënua për prostitucion, mbesa e Martin Camaj rrëfen bisedën me Ramën para largimit në Gjermani Vera Camaj, mbesa e Martin Camajt, e cila rreth 1 vit më parë la qelinë e burgut pas dënimit për shfrytëzim prostitucion
Ermali nuk la rast pa e sulmuar, Rashel tregon të vërtetën e largimit Largimi i Rashel nga emisioni i Ermalit, u duk sikur pati problematikat e veta. E pyetur nga Paloma, Rashel ka rrëfyer
Jonida Shehu kalon në Klan pas largimit nga Top Channel Largimi i saj nga “Top Channel” pak kohë më parë ishte padyshim një prej largimeve më të bujshme të këtij sezoni televiz
Real Madrid me të njëjtën skemë është gati të mbyllë dy transferime në janar Një sulm i dyfishtë projektohet në shtëpinë e “los blancos” për merkaton e Janarit. Madrilenët duket se kanë arritur mar
Pas largimit të Gruevskit VMRO-DPMNE largon 16 delegatë VMRO-DPMNE ka konfirmuar se janë përjashtuar 16 delegatë nga Kongresi për arsye të ndryshme. “Një person është përjas
Di Francesco pranë largimit nga Roma, e kërkojnë në Angli E ardhmja e trajnerit të Romës, Eusebio Di Francesco, mund të jetë larg Romës. Paraqitja e mirë e skuadrës me qendër
Alaves triumfon me vëshirësi dhe pas largimit të De Biasit Alaves largoi trajnerin Gianni De Biasi 1 javë më herët dhe emëroi në atë post ish mesfushorin e Barcelonës, Abelardo. K
Tahiri flet për herë të parë pas kapjes së patentave dhe largimit nga Shqipëria Që kur biznesmeni Orest Sota u kap me 863 mijë euro në makinë dhe me dy patentat e lundrimit të ish ministrit të Brendsh
Zbulohen datat e largimit nga Shqipëria të ish-zyrtarëve të policisë Në emisionin “Opinion” në Tv Klan, gazetari Biçaku tha se njëri prej tyre është larguar nga Shqipëria nga aeroporti i Ri
Kocijançiç sqaron të vërtetën e largimit të Mogherinit nga takimi me Haradinajn Maja Kocijançiç, zëdhënëse e Komisionit Evropian, pohon se nuk është e vërtetë që Përfaqësuesja i Lartë për Politikën e
Kjo është kontrata e re për Messin, gjithçka në dorën e argjentinasit tani Një raport në gazetën El Mundo Deportivo thotë se zyrtarët në Camp Nout po përgatisin mundësinë e ofrimit të një marrëve
Mouras i hapet dera e largimit nga PSG Unai Emery i ka thënë anësorit brazilian, Lucas Moura, që të gjejë një klub të ri në afatin kalimtar të janar. Moura
Mësoi se e kërkon Reali, Presidenti i Torinos i përgatit rinovimin Belottit Torino është vënë në alarm pas rikthimit të zërave për interesimin e klubeve të mëdha europiane për shërbimet e Andrea B