999 rezultate për

largimit

Wenger tregon arsyet e largimit nga Arsenal, e kap keq me tifozët Arsene Wenger tregoi arsyet që e detyruarn të merrte vendimin për t’i dhënë fund aventurës 22-vjecare eksperienc me Arse
Wenger nuk do rrijë pa punë pas largimit nga Arsenali Arsene Wenger do të largohet gjatë verës prej Arsenalit, 68 vjeçari raportohet se ka filluar bisedimet me Paris Saint-Ge
Dyshja shqiptare drejt largimit nga londinezët Sipas mediave britanike drejtuesit e klubit po mendojnë të largojnë disa nga lojtarët që nuk kanë bindur dhe në mesin e
Fenomeni tregon arsyen e largimit nga Barcelona: Nuk u zija besë drejtuesve Ronaldo Fenomeni nuk u besonte drejtorëve të klubit të Barcelonës dhe e pranon që ishte një zgjedhja më e mirë largimi n
Pas largimit të Listës Serbe këtë e pret Haradinajn Partnerëve qeverisës PDK-AAK-Nisma-AKR dhe partive tjera të vogla, nga sot iu është larguar Lista Serbe. Ky vendim i tyr
Mbrojtësi i Shpresave shpjegon arsyen e largimit nga grumbullimi me ekipin Ish-mbrojtësi i Teutës, Dajan Shehi, i cili së fundmi u transferua te skuadra kroate e Hajdukut të Splitit, duke bërë nj
United i hap derën e largimit Martialit, 2 gjigantët italian gati për ta transferuar Manchester United është i gatshëm ta largojë Martialin nëse vjen oferta e duhur. Dy gjigantët italian, Roma dhe Juven
Pastore i cilëson lojëra mediatike spekullimet rreth largimit të Neymarit Bashkëlojtari i Neymarit tek PSG, Javier Pastore,mendon se spekullimet për transferimin e brazilianit tek Reali janë loj
Pas largimit nga "Dancing With The Stars", Amarda Toska ka diçka për të thënë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme fillon spektakli i shumëpritur i kërcimit "Dancing ëith the Stars Best" në Vizion Plus. Vite më par
Pacolli i frikësohet largimit nga Qeveria, formon Grup parlamentar me minoritetet Rikthimi i Donika Kadajt në partinë e Ramush Haradinajt, AAK, ia ka vështirësuar ekzistencën brenda Qeverisë Behgjet Pac
Sulmon hapur Altin Bashën, Gaz Paja drejt largimit nga Portokallia Gaz Paja është një ndër aktorët më të dashur të humorit pa të cilin "Portokallia" nuk do të ishte aq argëtuese. Me nj
U zu me Albi Nakon? Balerini tregon arsyen e largimit nga Klani Graciano Tagani veçse ka qenë një ish-konkurrent në Big Brother ka bërë famë edhe si balerin i njohur në trupën e “Albi
Ja si largohet bazamenti e përmendores së Qosetos (FOTO LAJM) Pas largimit të përmendores së Andon Janev – Qoseto, e cila ishte e vendosur para Gjykatës së Lartë, sot është largguar
Klopp tregon avantazhin që ka ekipi i Liverpoolit pas largimit të Coutinhos Strategu gjerman, Jurgen Klopp, është ndalur të flas sërish për Ohilippe Coutinhon. Ai ka pohuar se tani skuadra funk
Aeroporti "Shkupi", mësohet arsyeja e largimit nga puna e tre shqiptarëve Aeroporti i Shkupit arsyetohet se vendimi për pushim nga puna të tre shqiptarëve ka ardhur pasi të njëjtit nuk kanë sigu
Tottenham i trembet largimit të Pochettinos, i ofron rinovim me rritje page Tottenham është i vendosur për të mos humbur trajnerin Mauricio Pochettino. Drejtuesit e “Spurs” kanë nisur punën pë
Pas largimit nga ''Top Channel'', Jonida Shehu na prezanton bashkëshortin Largimi i saj nga “Top Channel” pak kohë më parë ishte padyshim një prej largimeve më të bujshme të këtij sezoni televiz
Vidal shumë afër largimit nga Barça, klubi i La Ligas e kërkon me çdo kusht Largimi i Aleix Vidal nga Barcelon është gjithmonë e më afër se kurrë, pasi nuk po gjen hapësirat e mundshme në formacio
Skandali me dopingun, jep dorëheqjen Elez Gjoza Presidenti i Federatës së Peshngritjes, Elez Gjoza, ka dhënë dorëheqjen. Kjo për shkak të ngjarjes së fundit të ndodh
Mori fund! Ronaldo drejt largimit nga Reali për tek Manchester United Duket e paimagjinueshme, por Ronaldo mund të ketë sezonin e fundit në Madrid. Kështu shkruan e përditshma spanjolle