999 rezultate për

largimit

Diego Costa pranë largimit, Atletico gjen pasuesin e tij në Francë Atletico Madrid po mendon për sezonin e ardhshëm teksa, sipas "AS" është e interesuar për sulmuesin e PSG-së Edinson Ca
Revolucion te Milani, 5 lojtarë pranë largimit Sezoni aktual nuk ka përfunduar ende, por te Milani ka nisur puna për të planifikuar të ardhshmin. Me apo pa Champions,
Costa dhe Greizmann drejt largimit, Atletico piketon sulmuesin e Seria A Atletico Madrid po përgatitet të bëjë disa ndërhyrje në merkaton e verës, duke parë nevojën për rinovim të skuadrës, paq
Gattuso pranë largimit, Emery favorit për stolin kuqezi Trajneri i Milanit Unay Emery shihet si pasuesi ideal i Genaro Gattusos në stolin e Milanit për sezonin e ardhshëm.
Tifozët nuk e duan, ylli i Marseille drejt largimit Tashmë ka një divorc mes Florian Thauvin dhe tifozëve të Olympique Marseille. Anësori francez, pas vërshëllimave dhe kon
Djali i Zidane, pranë largimit nga Reali Djali i legjendës, një herësh trajnerit Zinedine Zidane, Luca, duket se është afër largimit nga Real Madridi. Gazeta
Koulibaly pranë largimit nga Napoli, 4 skuadra në garë për mbrojtësin Kalidoi Koulibaly është futbollisti që ka më shumë merkato në skuadrën e Napolit, me të cilën prej 3 sezonesh luan në ni
Mbappe drejt largimit, ky është talenti që e zëvendëson Kylian Mbappe është duke shkëlqyer me fanellën e Paris Saint Germain. Kampioni i Botës mund të largohet në fund të se
Zbardhet shkaku i largimit të fotografisë së Klintonit në Prishtinë Fotoja e ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, e cila ishte e vendosur në një ndërtesë në
Costa drejt largimit nga Juventusi, ofertat nuk mungojnë për brazilianin Douglas Costa është pranë largimit nga Juventusi. Braziliani i cili erdhi me shumë bujë në vitin 2017 nga Bayern Munich
Zbulohet e vërteta: Olimpia shkak i largimit të Kejvinës I ftuar në “Xing me Ermalin” është reperi shumë i komentuar dhe shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Fero. Gjatë intervistës,
Erdhi me shumë bujë tek Roma, argjentinasi pranë largimit Javier Pastore i cili erdhi tek Roma në verën e vitit të kaluar nga PSG-ja është pranë largimit Ai ka luajtur vetëm 1
Dzeko pranë largimit nga Roma, e kërkojnë në Premier League Klubi i Romës nuk është aspak i kënaqur nga forma e dobëte e Edin Dzekos. Sipas "Corriere dello Sport", klubit romak nu
Costa pranë largimit, Atletico gjen pasuesin e tij në Francë Sulmuesi Diego Costa, i rikthyer me shumë bujë te skuadra e Atletico Madrid në janarin e vitit të kaluar nuk arriti të j
Coutinho nuk e përjashton mundësinë e largimit nga Barcelona Philippe Coutinho e ka pranuar se e ardhmja e tij në futboll mund të jetë larg Barcelonës, pasi shënoi në fitoren me rez
Monchi pranë largimit, Roma synon të rikthejë Sabatinin Zërat për një largim të drejtorit sportiv të Romës Monchi vazhdojnë të shtohen. Spanjolli duhet ta mbyllë aventurën e
Mbrojtësi i Kombëtares Gjermane i zhgënjyer me mënyrën e largimit I zhgënjyer pasi do të preferonte një lamtumirë ndryshe, shkruan Albeu.com Jerome Boateng nuk e ka pritur mirë laj
Ibrahimovic bëhet kapiten i LA Galaxy Pas një pushimi prej rreth tre muajsh, sezoni i kampionatit amerkian fillon sot dhe skuadra e LA Galaxy janë padyshim nd
Monchi pranë largimit, Roma synon Ausilion e Interit Monchi duket gjithnjë e më pranë largimit nga Roma. Ai ka marrë një ofertë tunduese nga Arsenali dhe pritete të shkojë n
Isco pranë pranë largimit, Solari e lë në tribunë ndaj Barcelonës Sot në mbrëmje do të luhet akti i dytë i El Clasicos Real- Barcelona në Santiago Bernabeo. Por sërish Isco nuk do të