999 rezultate për

lampard

Frank Lampard te Arsenal? Lajmi i bujshëm po bën xhiron në mediat britanike: Arsene Wenger, sipas asaj që raporton "Mirror", po mendon për të sjel
Di Matteo i trembet Juves Roberto Di Matteo e di mirë, që e ardhmja e tij te Chelsea varet prej rezultatit të sfidës me Juventus, një ndeshje deli
Lampard, në janar drejtë kampionatit kinez Në Janar Lampard pritet të kalojë me skuadrën kineze Shanghai Shenhua. Pas ofertave nga Amerika, dhe Premierliga, Lampar
Lampard kërkon Championsin e dytë rradhazi Franck Lampard është i bindur se Chelsea zotëron cilësitë për të mbajtur në shtëpi trofeun e Champions League. Blutë e L
Lampard: Dua të jem trajneri i Chelsea Kur është ende 34 vjeç Frank Lampard fillon të mendojë për ardhmen e tij pasi të lerë futbollin aktiv. Flamuri i Chelsea
Konfirmon Di Matteo: Lampard do qëndrojë Trajneri i Chelseat, Roberto Di Matteo, ka thënë se mesfushori 33 vjeçar, Frank Lampard, mund të luajë rol të rëndësishë
Lampard nuk largohet nga Çelsi Mesfushori i ekipit të Çelsit Frank Lampard ka hedhur poshtë zërat për një transferim të mundshëm drejtë Kinës apo Ameri
Lampard, lamtumirë Euro 2012 Federata Angleze e Futbollit (FA) ka njoftuar me anë të një komunikate për shtyp se Frank Lampard do të humbasë kampiona
Lampard rrezikon "Euro 2012" Pas Gareth Bale, edhe Frank Lampard rrezikon të humbasë Kampionatin Europian "Euro 2012". Mesfushori me përvojë i Chelse
Frank Lampard qëndron te Chelsea Frank Lampard me shumë gjasa do të mbyllë karrierën e tij te skuadra kampione e Europës, pasi Chelsea pritet ti ofrojë n
Lampard: Pa Drogba nuk do kishim fituar titullin Lojtarët protagonistë të fitores së mbrëmshme kunder Bayern Munchen nuk e kanë fshehur gëzimin për marrjen e kupës. Did
Lampard do Milanin, Galliani e refuzon Dje mediat angleze kanë zbuluar një prapaskenë tepër interesante për sa i përket mesfushorit anglez të Chelsea, Frank La
Mund ta ndalim Barçën Mesfushori i Chelseas, Frank Lampard është i bindur se skuadra londineze mund ta eliminojë Barcelonën në gjysmëfinale të
Chelsea në finale me Liverpool (VIDEO) Në takimin e zhvilluar kundër rivalit lokal Tottenham, Chelsea dëshmoi formë të lartë duke i dhënë mesazh Barcelonës par
Lampard distancohet nga xhaxhai pedofil Veterani i Chelsea në Premier League, Frank Lampard, është shprehur i turpëruar nga xhaxhai i tij, i cili është arrestua
Inter nis sulmin për Lampard Praktikisht i skarcuar gjatë fazës së parë të Premier League nga ish-trajneri i Chelsea, Andre Villa Boas, mesfushori an
David Luiz: Lampard, mbylle gojën David Luiz, mbrojtësi brazilian i Chelsea, i ka kujtuar shokut të tij, Frank Lampard, që të mos harrojë se ata “janë vet
Lampard e pohon: Kam probleme me trajnerin Frank Lampard e ka pranuar se midis tij dhe teknikut Andre Villas Boas ka mosmarrëveshje. Megjithatë, sipas tij, kjo nuk
PSG, Ancelotti “ëndërron” Lampard Të tjerë zëra për ndarjen mes Frank Lampard dhe Chelsea. Pas Manchester United dhe Los Angeles Galaxy, edhe Paris Saint
Lampard: Rruga drejt titullit, e gjatë por jo e pamundur Pas fitores së djeshme me Sunderlandin, mesfushori i Chelseat Frank Lampard deklaroi se ekipi me të cilin ai luan mund t