999 rezultate për

lampard

Hodgson: Nuk jam frikacak, s'largohem nga Anglia! E ka thënë dhe vazhdon ta përsërisë Roy Hodgson. Nuk ka ndërmend të dorëhiqet, pavarësisht presionit të jashtëzakonshëm
Cole, Lampard dhe Terry mund të qëndrojnë Menaxheri i Chelseat, Jose Mourinho, pret të mbajë treshen e veteranëve, John Terry, Frank Lampard dhe Ashley Cole. Që
Mourinho: Te Reali kishte rradhë para pasqyrës Tekniku portugez i Chelsea, Jose Mourinho, iu rikthye të shkuarës, ndërsa kritikoi sjelljen e ish-futbollistëve të tij t
In-Extremis, Lampard shtyn Chelsea-n drejt titullit (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të artë në ndeshjen e javës së 27 të Premier Leagues përballë në "Stamford Bridge". Edhe pse
Dhimbje koke për Moun, pa Lampardin dhe Ivanovicin një muaj Frank Lampard dhe Branislav Ivanovic do të jenë jashtë fushe për një muaj, ka konfirmuar trajneri i Chelseat, Jose Mouri
Chelsea “tris” për vend të tretë (VIDEO) Chelsea ka mposhtu West Hamin me rezultatin 0-3 dhe ngjitet në vendin e tretë me pikë të barabarta me Liverpoolin e vend
Lampard: Nuk e kam të siguruar vendin në Botëror Mesfushori i Anglisë, Frank Lampard beson se ai ende nuk e ka të siguruar një vend që dërgon në Botëror, pavarësisht se
Lampard kërkon Rooneyn tek Chelsea Frank Lampard shpreson që trajneri Jose Mourinho të ketë sukses në transferimin e sulmuesit anglez tek Chelsea. Në një p
Chelsea përmbys Romën (VIDEO) Chelsea arriti të fitojë me përmbysje të rezultatin ndeshjen miqësore me Romën të luajtur në "RFK Stadium" në Washington
Frank dhe Christine, shëtitje romantike nëpër Londër (FOTO LAJM) Edhe pak ditë duhen që ai ti rikthehet stërvitjes me skuadrën në vigjilje të sezonit të ri dhe Frank Lampard i shfrytëzo
Lampard në Ibiza, Evra në Beverly Hills (FOTO LAJM) Pas një sezoni të gjatë dhe të lodhshëm futbollistë të shumë ekipeve por kryesisht ata që nuk kanë grumbullime me kombët
Frank Lampard golazo në stërvitje (VIDEO) Frank Lampard spektakolar. Gjatë stërvitjes së fundit me kombëtaren e Anglisë, mesfushori i Chelsea-t ka qënë autori i n
Lampard i uron "mirëseardhjen" Mourinhos Frank Lampard e bën të kryer rikthimin e Jose Mourinhos te Chelsea. Lojtari me më shumë gola në historinë e klubit londi
Zyrtare: Lampard rinovon me Chelsea-n Klubi londinez i Chelsea ka konfirmuar se Frank Lampard ka nënshkruar një zgjatje të re të kontratës edhe për një vit. M
Chelsea, 4 golashënuesit më të mirë në histori (FOTO LAJM) 203 herë Frank Lampard. Mesfushori anglez nga dita e sotme është futbollisti më pjellor i historisë së Chelsea-t duke ba
203 gola, Lampard hyn në histori (FOTO LAJM) 203 herë Frank Lampard. Mesfushori anglez nga dita e sotme është futbollisti më pjellor i historisë së Chelsea-t duke ba
Super Lampard, Chelsea i treti (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore dramatike në "Villa Park" përballë Aston Villas në javën e 37 të Premier League-s duke blin
Lazio-Napoli, duel për Lampard Frank Lampard është padyshim një prej idhujve të tifozëve të Chelsea që gjithsesi mund ta humbasin sezonin e ardhshëm. M
Mourinho, 3 kushte për tu rikthyer te Chelsea (FOTO LAJM) Zhoze Murinjo nuk e ka fshehur kurrë dëshirën e tij për t’u rikthyer në Premier Ligë dhe Çelsi mbetet dashuria e tij e p
Lampard do Mourinhon te Chelsea Frank Lampard kërkon që Jose Mourinho të rikthehet të drejtojë Chelsean, pasi në këtë mënyrë ai do mund të ketë një karr