999 rezultate për

lampard

Frank Lampard tërhiqet zyrtarisht nga futbolli i luajtur Legjenda e Chelsea-t, Frank Lampard, ka njoftuar dorëheqjen e tij nga futbolli i luajtur në moshën 38-vjeçare. Ish-lojta
Lampard shënon dy gola, fiton New York City (VIDEO) Ish-mesfushori i Chelseas, Frank Lampard, vijon të shkëlqejë në kampionatin amerikan teksa ka shënuar dy gola për New Yo
Pirlo dhe Villa “fëlliqen” në Amerikë, humbasin 7-0 (VIDEO) Pirlo dhe David Villa në fushë dhe Lampard në stol kanë pësuar një humbje shokuese në MLS 0-7 ndaj Nju Jork Re Bullit.
Lampard: Conte i duhet Chelseat Antonio Conte do të jetë trajner i Chelseat për sezonin e ardhshëm, e kjo tashmë është punë e mbyllur raportojnë mediat
Martohet Frank Lampard (FOTO LAJM) Ish mesfushori i Chelsea-t dhe kombetares angleye, Frank Lampard, i ka thene "Po" shoes se jetes, Christine Bleakley.
Autobusa të personalizuar për Pirlon, Villën dhe Lampard (FOTO LAJM) New York City u ka dedikuar 3 yjeve të skuadrës një vend të veçantë në SHBA, teksa ata kanë imazhet e tyre në autobusët
SPECIALE/ 12 yjet që kanë dështuar me City-in (FOTO LAJM) Rahem Sterling është transferuar te skuadra e Manchester City-it për një shifër rekord prej 49 milionë paund. Por, a jan
Prapaskena, Lampard ishte zgjdhja e parë e LA Galaxy Trajneri i LA Galaxy, Bruce Arena ka zbuluar se kampionët në fuqi të MLS Cup tentuan vitin e kaluar të blinin dhe të nën
Chelsea ruan kreun, Lampard i jep fitoren City-t (VIDEO) Nëse në Bundesligë është Bayern Munchen ekipi që nuk di të ndalet në Premier League është Chelsea. Blutë e Jose Mourinho
Lampard: Dua të qëndroi tek City Frank Lampard është shprehur se ai nuk ka ardhur vetëm për aventure tek City dhe se dëshiron që të qëndoi më gjatë dhe j
Tifozi hyn në fushë për një selfie me Lampard (FOTO LAJM) Frank Lampard i kanë mjaftuar pak javë te Manchester City që të fitojë zemrat e tifozerisë vendase. Pas golit që i shëno
Pjesa e parë 0-0, City fiton 7-0 (VIDEO) Manchester City e ka mposhtur me lehtësi (7-0) klubin nga Championshipi, Sheffield Wednesday, në kuadër të raundit të tr
Lampard i shënon Chelsea-t, vdes tifozi (FOTO LAJM) Goli i Frank Lampard në barazimin mes Manchester City-t dhe Chelsea-t këtë të dielë ishte vdekjeprurës për një tifoz të
"S’ka më tregim dashurie mes Lampard dhe Chelseat" Jose Mourinho thotë se tregimi i dashurisë së Frank Lampard me Chelsean ka përfunduar, pasi 36-vjeçari shënoi golin e ba
Lampard: Bëra punën time Frank Lampard ka pranuar se kishte emocione të përziera pas golit që i shënoi Chelseat në barazimin prej 1-1. Mesfushor
Lampard ndal Chelsean (VIDEO) Manchester City dhe Chelsea kanë barazuar me rezultatin 1-1 në "Etihad Stadium" në javën e pestë të Premier Leagues.
Mourinho: Lampard, pasardhësi im te Chelsea Frank Lampard mund të rikthehet te Chelsea, sigurisht jo më si lojtar, por në rolin e trajnerit. E thotë vetë Jose Mouri
Frank Lampard tërhiqet nga Kombëtarja Pas Steven Gerrard edhe Frank Lampard i jep lamtumirën kombëtares angleze. Mesfushori i cili në pjesën e mbetur të këtij
Manchester City, Pellegrini mbron Lampard Manuel Pellegrini i del në mbrojtje Frank Lampardit pas kritikave të shumta që mori futbollisti anglez nga tifozët e Che
Zyrtare: City huazon Lampard Pas komenteve të Pellegrinit pak ditë më parë, nuk ka vonuar shumë zyrtarizimi nga Manchester City. Ish kapiteni dhe një