999 rezultate për

lampard

Lampard reagon ashpër kundër racizmit ndaj Tammy Abraham Lampard vazhdon ta mbrojë të riun, Tammy Abraham, pasi humbi penalltinë në finale të Superkupës së Evropës kundër Liverp
Messi apo Ronaldo? Lampard tregon kundërshtarin më të rrezikshëm Frank Lampard e ka konsideruar Lionel Messin si “lojtarin më të jashtëzakonshëm në botë” dhe kundërshtarin më të vështir
Rashford e nis me dopietë, goleada e United prish debutimin e Lampard (VIDEO) Manchester United e ka nisur frikshëm sezonin 2019-2020 në Premier League. "Djajtë e kuq" kanë shpërndarë katër "shu
Lampard e nis me këmbë te mbarë te Chelsea Olivier Giroud shënoi dy herë në fitoren me rezultat 4:0 të Chelseat kundër St. Patrick’s, duke ia dhënë kështu trajneri
Frank Lampard i bën për vete tifozët edhe si trajner Lampard po bën gjithçka në hapat e tij të parë si trajner i Chelsea. Ai mund të ketë qenë në drejtim të skuadrës vetë
ZYRTARE/ Lampard, trajneri i ri i Chelsea Frank Lampard edhe zyrtarisht është trajneri i ri i skuadrës së Premierligës, Chelsea. Ish-mesfushori i Anglisë ka në
ZYRTARE/ Chelsea gjen trajnerin e ri, arrin akordin me ish-legjendën e klubit Frank Lampard do të jetë trajneri më i ri i Chelsea-t. Klubi lodineze ka gjetur marrëveshjen me trajnerin e Derby-t teks
Skuadra angleze presion Lampardit: Merru vesh me Chelsea-n ose fillo stërvitjet Frank Lampard është zgjedhja e parë e Chelsea-s si trajner pas largimit të Maurizio Sarrit. Legjenda e klubit është n
Chelsea gjen trajnerin e ri, pranë zyrtarizimit të ish-legjendës së klubit Derby County i jep leje Lampardit, pritet të emërohet trajner i Chelseat Shumë shpejt pritet të zyrtarizohet rikthim
Lampard, emri kryesor për të marrë drejtimin e Chelsea, por ka një problem helsea ka zyrtarizuar largimin e Maurizio Sarrit nga stoli i skuadrës edhe pse ky i fundit arriti të sjell titullin e Eu
Abramovich fton Lampard te Chelsea: Nuk do shkarkohesh për 2 sezone Frank Lampard është shumë pranë marrëveshjes me Chelsea, për të qenë trajneri i ri i kësaj skuadre. Lajmin e konfirmoi s
Pas largimit të Sarrit, Chelsea gjen trajnerin e ri Teksa Maurizio Sarri do të largohet nga Chelsea për tu bashkuar Juventusit, blutë e Londrës tashmë kanë duket se kanë gj
Lampard në stolin e Chelsea? Chelsea po mendon t’ia besojë postin e trajnerit legjendës së klubit londinez Chelsea është duke menduar për trajneri
Festa e çmendur e skuadrës së Lampard, 2800 paund për 209 birra dhe 75 Jagermeister (FOTO LAJM) Festa e lojtarëve ka kaluar çdo cak. Ata kanë konsumuar 209 birra, 75 shishe "Jagermeister", 65 "Shots" me "Grey Goose",
Gullit: Sarri gaboi me transferimin e këtij lojtari, mesfushori i Ajax me ngjason me Lampard Mauricio Sarri ia doli të kualifikonte Chelsea në Champions për sezonin e ardhshëm dhe të dërgonte ekipin në finalen e L
Nis lufta për tu ngjitur në Premier League, Terry Lampard, dhe Bielsa sfidojnë njëri-tjetrin Ka përfunduar ndoshta një nga sezonet më të bukura në historinë e Championship kategoria e dytë angleze. Norwich dhe
Lampard: Futbolli i Sarri-t është fantastik Frank Lampard, trajneri i Derby County dhe ish-mesfushor i Chelsea-t, ka folur për "Goal.com" në lidhje me trajneri e "B
Supergoli i mesjavës vjen nga Championship (VIDEO) Derby Country fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Wigan me përmbysje dhe rrugën e kthesës se hapi Mason Bennet me një gol të bu
Ish-lojtari i Chelseat kthehet përsëri në Angli Ish mbrojtësi i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, ka marrë një ofertë për t’u rikthyer në futbollin anglez. Një ng
Drogba: Lampard është lojtari më i mirë që kam luajtur te Chelsea Legjenda e Chelseat, Didier Drogba, ka veçuar Frank Lampard nga bashkëlojtarët gjatë kohës që kaloi në "Stamford Bridge"