999 rezultate për

lamela

Inter: Lamela, objektivi parësor për janarin Pamundësia për të marrë shërbimet Ezequiel Lavezzit, ka bërë që Interi të hidhet në sulm për Erik Lamelan. Futbollisti i
Buenos Aires, rrëmbehet vëllai i Erik Lamelas Frikë në familjen e futbollistit të Tottenham, Erik Lamela. Vëllai 18-vjeçar i argjentinasit u rrëmbye nga disa persona
Villas Boas në hall me Lamelan: Nuk di anglisht Tekniku portugez i Tottenham Andres Villas Boas ka thënë se Erik Lamela do ta ketë shumë të vështirë që të ambientohet n
Tottenham: Ja 2 goditjet e rradhës (FOTO LAJM) Erik Lamela ka nënshkruar sot me Tottenham. 21 vjeçari argjentinas është blerja e shtatë e kësaj vere për skuadrën londi
Tottenham, Lamela në Londër për firmën Argjentinasi i Romës Erik Lamela do të jetë në Londër orët e ardhshme për të firmosur kontratën me Tottenham, transfertë
Tottenham, revolucion në 12 muaj (FOTO LAJM) Gareth Bale mund të quhet tashmë një futbollist i Real Madrid. Madrilenët dhe Tottenham gjetën akordin për 93 milionë st
Roma: Ikën Lamela, vijnë tre të tjerë (FOTO LAJM) Tottenham me çdo kusht Erik Lamelan. Për talentin argjentinas të Romës skuadra e Villas Boas ofron 35 milionë euro për k
Inter-Roma, formacionet e mundshme Një ndeshje që mund të vlejë sa një sezon i gjithë. Inter dhe Roma do të luajnë sot në ora 21:00 në San Siro aktin e dyt
Lamela rrëfen "dashurinë" për Messin Erik Lamela flet me elozhe për shokun e skuadrës në kombëtaren argjentinase, Lionel Messi. Sulmuesi i Romës deklaroi se
Tension tek Roma, grushta mes Osvaldos dhe Lamelas Roma është në kaos total dhe jo vetëm për rezultatet e saj në kampionat. Italo-argjentinasi Pablo Daniel Osvaldo dhe arg
3 javë pezullim për Lamelan (VIDEO) Gjesti anti-sportiv ndaj Stephan Lichtsteiner në ndeshjen e djeshme mes Juventus dhe Romës i ka kushtuar shtrenjtë argje
5 golat më të bukur të Serie A (VIDEO) Java e kaluar e Serie A dhuroi gola me të vërtetë spektakolarë. Por edhe rezultatet disi suprizë të fundjavës i dhanë kë
Roma fiton ndaj Novaras (VIDEO) Skuadra e Romës ka arritur një fitore bindëse në ndeshjen e së dilës kundër Novara-s duke shënuar 5 herë në portën kundë
Nga Lamela te El Shaarawy, 4 talentët e Serie A (VIDEO) Nga mëngjarashi argjentinas i Romës Lamela tek faraoni i vogël i Milanit, Stephan El Shaarawy. Për të kaluar më pas te s
Lamela: Totti, “profesori” im te Roma Sulmuesi i Romës, Erik Lamela, në një intervistë për të përditshmen argjentinase “Ole”, rrëfen raportin me kapitenin e v
Bogdani si Osvaldo, grushta me shokun e skuadrës Detajet nuk janë dhënë ende, por ngjarja është e qartë: Erjon Bogdani Yohan Benalouane kanë përdorur duart në konfrontim
Roma shtron darkë për të pajtuar Osvaldon me Lamelan Dje në mbrëmje futbollistët e Romës kanë qënë të gjithë së bashku në një darkë të shtruar nga klubi i Romës. Kjo darkë k
"Qepe, ti nuk je Maradona", debati Osvaldo-Lamela Çfarë mund ti ketë thënë Erik Lamela Daniel Osvaldos që e ka detyruar këtë të fundit të përdorë dhunën? Sipas asaj që sh
Nervozizëm te Roma, Osvaldo godet Lamela-n Nervozizëm i madh te klubi i Romës. Sipas lajmeve që vijnë nga mediat italiane, pas humbjes 2-0 me Udinesen, sulmuesi it
Roma me sytë nga Lamela Roma luan sot në mbrëmje një takim të vështirë ndaj Genoas në stadiumin Marassi. Klubi verdheblu vjen pas fitores ndaj P