999 rezultate për

lamborghini

17 vjet për të ndërtuar një Lamborghini (FOTO-LAJM) Lamboghini që shikoni në foto është një makinë e bërë me dorë nga ana e një anglezi të pasionuar pas makinave, të cilit
Festivali i Shpejtësisë, supermakinat e Majamit (FOTO-LAJM) Edicioni i këtij viti i Festivalit të Shpejtësisë në ​​Majami ka tërhequr shumë të apasionuar pas makinave.
Lamborghini Aventador, tashmë edhe ekologjike (FOTO-LAJM) Lamborghini ka prezantuar diazajnin e ri të Gallardo, makinën e tij më të shitur, rreth 13 mijë copë. Ajo është një maki
McLaren P1, supermakina rivale e Ferrarit dhe Lamborghinit (FOTO-LAJM) McLaren ka zgjedhur sallonin e ardhshëm të Parisit për të prezantuar modelin e ri P1. Qëllimet e McLaren që është edhe r
Transformon Mitsubishin në Lamborghini (FOTO-LAJM) Pasioni për një Lamborghini bërë që Alexander Stupkin, një i ri nga Ukraina ka arritur të transformojë një Mitsubishi Ec
A do ju pëlqente një Lamborghini si ky? (FOTO LAJM) Kush nuk do të dënte një Lamborghini, por jo nga ato të futbollistëve të pasur por si kjo në fotogalerinë e mësipërme, e
Supermakinat e fundit në dritaren e Albeut (FOTO-LAJM) Të apasionuarit pas makinave të bukura nuk harrojnë të marrin një aparat fotografik për të kapur foto me makinat më të b
Lamborghini me garazh fluturues (VIDEO-FOTO) Gratacela luksoze Hamilton Scotts në Singapor ka një të veçantë, një ashensor të dukshëm jashtë ndërtesës që e çon makin
Lamborghini regjistron makinën Aventador të 1 mijtë (FOTO-LAJM) Lamborghini ka festuar një ditë më parë, prodhimin e makinës së një mijtë Aventador LP 700-4 të prodhuar në fabrikën San
Lamborghini përplaset me dy makina (VIDEO) Është gjynah të prishësh një një Lamborghini Gallardo e cila kushton 225 mijë dollarë. Këtë e bën pronari i kësaj makine
Lamborghini vjen me fuoristradë Makina supersportive Lamborghini ka një pasion për fuoristradat. Në panairin e makinave Auto- China 2012 në Pekin është
Lamborghini 376 mijë dollarësh digjet gjatë provës (VIDEO) Një person nga Kalifornia identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur por që mendohet të jetë një nga miliarderat e rinj të
Lamborghini "tradhëton" Cristiano Ronaldon (VIDEO) Ndonëse një makinë mund të kushtojë 350 mijë euro, kjo nuk siguron që ajo nuk do të prishet kurrë dhe provë për këtë mun
Ferrari zbulon 458 Italia Spyder-in Ferrari ka zbuluar zyrtarisht spektakolaren "458 Italia Spider", tre javë përpara se super-makina me 562 kuaj-fuqi me mo
Në garë me Lamborghini-n, ketri shpëton (VIDEO) Ky është momenti kur një ketër me fat arrin t'i shpëtojë goditjes nga një Lamborghini në një pistë garash. Kafsha e vogë
Sa kushton Lamborghini i ri? Lamborghini-t më radikal të të gjitha kohëve është duke “i buzëqeshur” prodhimi serik. Shefi i “Lamborghini-t” Stephan W
Lamborghini, me një "makinë të përditshme"? Një nga mitet më mizore të fëmijërisë është se një ditë ju do të jeni në gjendje t'i lejoni vetes versionet reale të mak
Shkatërrohet një Lamborghini në shenjë proteste (FOTO LAJM) Në qytetin Çingdao në krahinën Shnadong të Kinës, në ditën e të drejtave të konsumatorëve , punëtorët e një servisi maki
Lamborgini mendon për modelin Sedan Shefi i Lamborghini-t Stephan Winkelmann,ka hedhur poshtë raportet për zhvillimin e modelit SUV dhe ka shtuar se më shum
Lamborghini Gallardo Superleggera Pavarësisht nga zërat për krijuesin italian tv supermakinave Lamborghini Gallardo që është bërë një SuperVeloce, demi i