999 rezultate për

lamborghini

Policët londinezë nuk pyesin se sa i pasur je (FOTO-LAJM) Në Londër nuk do t'ia dijë kush se sa i pasur je nëse makina jote luksoze ka mungesë dokumentacioni atëherë policia ta b
Lamborghini me një model të ri (FOTO-LAJM) Nga pista në rrugë, Gallardo LP 570-4 Squadra Corse tashmë mund të ncjerrë nga 0 deri 100 km/h në 3,4 seconda. Në pri
Londër, policia bllokon Lamborghinin e pasanikut arab (FOTO-LAJM) Policia britanike sekuestroi një supemakinë luksoze në një nga rrugët e Londrës pasi pronari i saj pasur nga Katari nuk
Lamborghini teston në rrugë Sesto Elemento (VIDEO) Lamborghini teston në rrugë modelin e ri Sesto Elemento. Pas prezantimit të kësaj makine në sallonin e makinave në Paris
Ky Lamborghini është në shitje (FOTO-LAJM) Pronari i një Lamborghini Aventador ka reklamuar makinën e tij për shitje, por për ata persona të cilët dijnë të lexojnë
Lamborghini sfidon Bugattin (FOTO-LAJM) Lamborghini Aventador është një nga makinat më sportive prezantuar ndonjeherë ne tregun e makinave. Një makinë e cila pr
Projekti i së ardhmes, Lamborghini me një supermakinë (FOTO-LAJM) Në festen e 50-vjetorit, Lamborghini ka prezantuar makinën konceptuale Egoista. I frymëzuar nga një helikopter Apache,
Lamborghini feston 50-vjetorin (FOTO-LAJM) Nis sot në Milano "Xhiro e Madhe e Lamborghinit" me rastin e 50-vjetorit të ngritjes së kësaj kompanie të prodhimit të m
Lamborghini 'orienton' avionet që ulen në piste Nga 6 maji deri të dielën nn 19 maj, avionet të cilet do të ulen ne aeroportin Marconi te Bolonjës, do të udhëhiqen nga
Tamara, në gjyq për një Lamborghini E bija e pronarit të Formula 1, Tamara Ecclestone, do të përballet në gjykatë me ish-të dashurin e saj, për pronësinë e
Lamborghini feston 50-vjetorin me një supermakinë (FOTO-LAJM) Në mes të kaluarën dhe të ardhmen Lamborghini feston këtë vit 50 vjetorin e saj. Me këtë rast kompania e prodhimit të ma
Një Fiat 500 me motorin e një Lamborghini (FOTO-VIDEO) Shumica e pronarëve të Fiat 500 të vogël e dinë se çfarë i duhet nje makinë të tillë, dhe ai është motori V-12 nga një L
Dubai, policia patrullë me Lamborghini (FOTO-LAJM) Dubai njihet si një qytet me shumë pasuri të cilat vijnë nga industria e naftës por edhe nga fusha të tjera. Ndaj grabi
Mjaftojnë 60 sekonda për të "zhdukur" gjysëm milioni euro (FOTO-LAJM) Një nga makinat më të bukura dhe më të shtrenjta në botë, një Lamborghini Miura MV e vitit 1971 e cila kushtonte rreth g
Lamborghini SUV, në treg në vitin 2016 (FOTO-LAJM) Numri një i Audit, Rupert Stadler në një deklarate për mediat ka bërë të ditur disa detaje teknike të modelit të ri Lam
Lamborghini Venenos, një raketë në rrugë (FOTO-LAJM) Volkswagen ka prezantuar në sallonin e Gjenevës Lamborghinin e ri i cili do të prodhohet vetëm në tre copë. Lamborghin
Supermakinat e Parisit (FOTO-LAJM) Kur Parisi, kryeqyteti i Francës të vjen në mendje, të vjen të mendosh se aty mund të gjesh disa nga supermakinat më të
Ky është Lamborghini Aventador LP 700-4 Roadster (FOTO LAJM) Prodhuesi italian i automobilave supersportiv e prezantoi anëtarin e ri në familjen Aventador. Bëhet fjalë për modelin L
Salloni i Bolonjës, ja disa nga supermakinat e ekspozuara (FOTO-VIDEO) Të mërkurën është çelur edicioni i 37-të i sallonit të automjeteve në Bolonja, i cili ka hapur dyert për publikun. Mes s
Lamborghini, me një supermakinë (FOTO-LAJM) Një vit nga lancimi i coupe-së, vjen versioni i zbuluar i makinës Lamborghini Aventador LP700-4, Roadster një makinë spo