999 rezultate për

lamborghini

Lamborghini Sogna në shitje për 2.4 milion euro (FOTO-LAJM) Nxirrret në shitje për 2.4 milionë euro Lamborghini Sogna. Makina jashtë serie e ndërtuar nga "Art e Tech" arrin një shp
Cannavaro prezanton Super Lamborghinin (FOTO LAJM) Fabio Cannavaro në bordin e një Lamborghini Veneno Roadster, një makinë që vlen 3,3 milionë euro. Ish kampioni i Botës m
Ja si do të jetë Lamborghini pas 10 vitesh (FOTO-LAJM) Në 10 vitet e fundit, shumica e makinave veçanërisht, supermakinave nuk kanë ndryshuar shumë nga modelet paraardhëse. Me
Lamborghini prezanton telefonin 4 mijë dollarësh (FOTO-LAJM) Tonino Lamborghini prezanton telefonin inteligjent Antares i cili është pajisur me një ekran 4-inç i mbrojtur nga Gorill
Lamborghini Gallardo del në pension (FOTO-LAJM) Lamborghini ka prodhuar në fabrikën Sant’ Agata Bolognese makinën e fundit Gallardo. Makina sportive me ngjyrë të kuqe ë
Një Lamborghini prej kartoni (VIDEO) Taras Lesko, një dizenjator nga Seattle, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka arritur të realizojë një Lamborghini me let
Lamborghini Veneno Roadster kabriolet (FOTO-LAJM) Publikohen imazhet e Lamborghini Veneno Roadster në në versionin kabriolet i Coupe-së i cili është e kufizuar në një ser
Një Lamborghini në zyrë (FOTO-LAJM) Personat të cilët nuk e kanë mundësinë për të pasur një në garazh një Lamborghini i cili kushton më shumë se 200 mijë
Makina më e shtrenjtë në botë (FOTO-LAJM) Ky Lamborghini që shihni në foto është makina më e shtrenjtë në botë. Një makinë super-agresive e cila kushton 3.36 mili
Një Lamborghini në ujë (VIDEO-FOTO) Pronari i kompanisë Ferruccio Lamborghini porosti 45 vjet më parënjë varkë sportive Aquarama me 2-2 – 350GT dhe një moto
Lamborghini i Rod Stewart shitet për 1.200.000 euro (FOTO-LAJM) Një Lamborghini me ngjyrë të verdhë e cila i përkiste këngëtarit Rod Stewart u shit në një ankaand të zhvilluar muajin e
Lamborghini ndahet më dysh (FOTO-LAJM) Nuk ka rezultuar mjaft rezistent edhe pse ky Lamborghini është i përbërë me fibra karboni. Supermakinë është ndarë më dy
Lamborghini prej ari që kushton 7.5 milionë dollarë (FOTO-LAJM) Një Lamborghini Aventador prej ari është ekspozuar në një sallon makinash në Dubai. Makina mësohet se është realizuar du
Lamborghini Aventador prej kartoni (VIDEO-FOTO) Një Lambroghini Aventador i cili përdoret nga policia. Në pamje të parë kjo makinë duket si e vërtetë por në fakt është
Lamborghini Veneno, makina më e shtrenjtë në botë (FOTO-LAJM) Lamborghini prezanton makinën më të shtrenjtë në botë me një çmim prej 4.7 milionë dollarë. Bëhet fjalë për makinën Vene
Kinezët tentojnë të shesin Hyundain për një Lamborghini (FOTO-LAJM) Oferta dukej shumë joshëse por policia kineze zbuloi se ky Lamborghini i cili ishte në shitje për një çmim afro 12 mijë
Lamborghini i përplasur në Prishtinë bën "xhiron" e botës (FOTO-LAJM) Lajmi për përplasjen e Lamborghinit Murcielago LP640 pak ditë më parë në mes të Prishtinës nuk është pasqyruar vetëm nga
Lamborghini shkrumbohet nga flakët (FOTO-LAJM) Një Lamborghini shpërtheu në flakë në një nga autostradat e Britanisë së Madhe duke shkaktuar trafik. Flakët e mëdha që
Dafina Zeqiri, nga xhami i një Lambo (FOTO LAJM) Në një formë të përkryer fizike dhe brenda një Lamborghini. Kështu është prezantuar së fundmi në rrjetet sociale këngëta
Lamborghini ndahet në dysh në mes të Prishtinës (FOTO-VIDEO) Drejtuesja e këtij Lamborghini që shihni në foto ka shpëtuar pa lëndime të rënda pasi makina është përplasur me një pemë