999 rezultate për

lamborghini

Lamborghini ndahet në dysh, shpëton shoferi (FOTO-LAJM) Një 40 vjeçar nga Tajlanda shpëtoi mrekullisht edhe pse Lamborghini Gallardo i tij u nda në dysh gjatë një aksidenti rru
Femrat vdesin për një xhiro me Lamborghini (Video) Femrave do tu pëlqente të bënin një xhiro me një Lamborghini të bardhë kabriolet si ai që shihni në video por vetëm disa
Remzie Osmani me Lamborghini (FOTO LAJM) Këngëtarët e muzikës popullore, duket se po fitojnë shuma të majme nëpër koncerte jashtë trojeve shqiptare dhe jo vetëm.
Fiat 500 me motor Lamborghini (FOTO-LAJM) A mund një Fiat 500 i vjetër të mbajë një motor V12 Lamborghini? Për mekanikun italian Gianfranco Dini kjo gjë mund të n
Supermakinat e policisë në të gjithë botën (FOTO-LAJM) Policia e Dubait ka makinat më të shpejta dhe më të shtrenjta në botë. Në pronësi të rrugorëve të vendit të pasur mes mo
Lamborghini i dhuron policisë italiane një tjetër supermakinë (FOTO-LAJM) Një tjetër Lamborghini pritet të jetë në shërbim të patrullës së policisë italiane. Huracán LP610 është makina e pestë q
Këtë Lamborghini nuk mund ta ngasë kushdo (VIDEO) Të ngasësh një Lamborghini Aventador i cili ka nën kofano, një motor V12 me 700 kuaj fuqi nuk është fort e lehtë pasi sa
Dhëndrin e bosit të F1 e presin 4 super-makina (FOTO LAJM) Një Lamborghini, dy Rolls-Royces dhe një Range Rover përpara një galerie arti në Chelsea vetëm për dhëndrin e bosit të F
Ja makian që Lamborghini prezanton në Pekin Lamborghini pritet të prezantojë në panairin e Pekinit që do të nisë këtë javë konceptin e ri “Nazionale”. Fjala “Nazion
Modeli special Lamborghini Aventator Jackie Chan (FOTO-LAJM) Lamborghini prezanton në panairin ndërkombëtar të makinave në Kinë modelin special të Aventator Jackie Chan e cila është
Lamborghini i ri Huracan Spyder (FOTO-LALJM) Pas modelit Huracan Coupe, Lamborghini pritet të prezantojë modelin e ri Huracan Spyder. Për të krijuar një ide se si do
Një superjaht Lamborghini (FOTO-LAJM) Ky jaht 15 metër i gjatë i cili kushton 1.1 milion dollarë, i frymëzuar nga modeli i Lamborghini-t është arritja më e la
Përplasja e Lamborghinit 300 mijë paundësh (FOTO-LAJM) Ky Lamborghini Aventador që shihni në foto po udhëtonte me shpejtësi në një nga rrugët më të shtrenjta të Londrës kur u
Policia e Los Angeles me Lamborghini të 2014-s (FOTO-LAJM) Departamenti i Policisë së Los Angeles (LAPD) do të ketë tani një supermakinë të vitit 2014 që kushton 182 000$. Sipas o
Rriten shitjet për Lamborghinin Duket se në tregun e makinave nuk po ndihet kriza. Edhe pse ato bëjnë pjesë në grupin e makinave të shtrenjta duket se F
Fermeri kinez me "Lamborghini" (FOTO-LAJM) Jo shumë fermerë kinezë e kanë luksin të kenë në pronësi një makinë Lamborghini, por me 800 dollarë, shumë metale dhe 6
Tamara blen Lamborghini të ri për inat të ish të dashurit (FOTO-LAJM) Tamara Ecclestone humbi një gjyq ndaj ish- të dashurit të saj, të cilit i kërkonte që t’i kthente makinën superluksoze L
Lamborghini prej teli del në ankand (FOTO-LAJM) Një model unik i markës “Lamborghini” pritet të dalë në shitje në një ankand që do të zhvillohet në Paris. “Countach Koe
Lamborghini teston supermakinen Huracan (VIDEO-FOTO) Lamborghini teston supermakinen e tij të fundit Huracan para prezantimit zyrtar të parashikuar për në muajin mars të vit
Supermakina e Lamborghinit për 2014-n (FOTO-LAJM) Pasi u identifikua për muaj me radhës si ' Cabrera ', supermakina e cila pritet të debutojë gjatë vitit 2014 në siglën e