999 rezultate për

lala

Vrasja e vëllezërve në Shkodër, gazetarja rrëfen provat e prokurorisë Zbardhja e vrasjes së dy vëllezërve në Shkodër duket e pamundur për gazetaren Klodiana Lala. Nga Opinion, Lala duke citu
"Atentat bosit të Çapajve në Elbasan, policia ka video" Gazetarja Klodiana Lala, ka deklaruar në emisionin “Të Paekspozuarit”, se policia në Elbasan është totalisht e pafuqishm
E qëlluan me 23 plumba, 10 të shoqëruar për Jurgen Kurtin I riu Jurgen Kurti u ekzekutua mbrëmjen e djeshme teksa po kthehej në shtëpi. Autorët dyshohet se e kanë qëlluar vikt
Investigimi i televizionit italian: Mafia pjesë e parlamentit shqiptar (VIDEO) Media italiane është marrë këtë herë me një investigim për ndikimin e mafias shqiptare në politikën në vend. Televizi
"Si do ta heqim atë plehrë!", Belinda dhe deputeti i PS thurin plane kundër kryebashkiakut Nën ethet e zgjedhjeve bashkiake, kanë filluar edhe thashethemet e para, jo vetëm nga protagonistët, por edhe për protag
Një tjetër rast përdhunimi në Kavajë? Çfarë rrëfen gazetarja Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala ka rrëfyer mbrëmë në emisionin “Opinion” se një tjetër rast abuzimi dyshohet të ketë
Gazetarja tregon si ra në kontakt me përgjimet për Dakon Gazetarja, Klodiana Lala që ka kryer investigimin për shit-bjerjen e votave, bazuar në përgjimet e prokurorisë për bandë
"Me një kartelë i shpëtoi burgut për vrasje", deklarata e fortë e gazetares Gazetarja Klodiana Lala, në studion e emisionit “Opinion” u shpreh se prokurorët kanë frikë krimin e organizuar dhe se P
Reme Lala përplaset me Bashën: Sa herë e ke takuar babain tim Deputetja e PDIU-së, Reme Lala, ka pasur një përplasje me kreun e opozitës, Lulzim Basha. Ajo i është përgjigjur edh
Gazetarja tregon bisedën me Balilin, çfarë i tha për Sali Berishën Gjatë kohës që gjyqtarja Miliana Muça u tërhoq për të marrë vendimin për masën e sigurisë për Klement Balilin, ky i fund
"Kur dalin emrat e politikanëve dhe përgjimet për blerjen e votave" Gazetarja Klodiana Lala ka paralajmëruar se në muajin janar do të dalë një shkrim investigativ në BIRN për shit-bjerjen
"Do dalin përgjimet e politikanëve për shitblerje votash", çfarë po paralajmëron gazetarja Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala ka bërë një paralajmërim të fortë sa i përket nisjes së vitit 2019. E ftuar në em
Makinat përplasen kokë më kokë, tre në plagosur në Milot Tre presona janë plagosur mbrëmjen e sotme pas një aksidenti të rëndë në aksin rrugor Lezhë-Laç, në vendin e quajtur ura
"Do të t'i zhduk burimet", gazetarja tregon si e kërcënoi Xhafaj Gazetari Adi Krasta ka nisur sot rrugëtimin e tij më të ri pas kaq kohësh, emision të cilin e ka quajtur "A". E ftuar
Prej një muaji e gjysmë në Britani, kapet "fermeri i hashashit" Një emigrant shqiptar, i cili i tha policisë se ishte futur ilegalisht në Britaninë e Madhe nga trafikantë të qenieve nj
Gazetarja e thotë në studio: Ka ardhur një letër nga Bari për Tahirin Gazetarja Klodiana Lala në emisionin “Opinion” ka bërë një ndërhyrje përballë ish-ministrit Tahiri. Ajo e kundërshto
Metodë gjeniale për të fshehur kokainën, kush janë 2 trafikantët e kapur në Durrës (VIDEO) Policia ka dhënë detaje për arrestimin e dy trafikantëve mbrëmjen e djeshme tek “Ura e Dajlanit” në Durrës. Më datë
Flet me lot në sy Klodiana Lala: Ç'të bëja unë nëse do m'kishin vrarë vajzat? Klodiana Lala mbrëmjen e kaluar ishte e ftuar në "Opinion" ku foli në lidhje me sulmin me armë që i bënë në shtëpinë e p
Flet Klodiana Lala: Dy prej plumbave të qëlluar hynë në... Gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur detaje të tjera sonte, për sulmin e disa ditëve më parë, në banesën e prindërve të s
“A janë mirë vajzat?”, Klodiana Lala thyen heshtjen pas sulmit “Nuk kemi ndërmend që të largohemi nga Shqipëria”. Kështu është shprehur pak ditë më parë, bashkëshorti i gazetares