999 rezultate për

lala

"Jeni esëll? Pusho! S'ju vjen turp?", si i drejtohet mediave kryeministri që "duam" (VIDEO) I ftuar në Opinion, mbrëmjen e djeshme Rama u pyet për lirimin e Lulzim Berishës, i cili është në listën e OFL-së, teksa
E konfirmon Altin Lala: Rashica tashmë ka filluar bisedimet me klubet e tjera Agjenti i Milot Rashicës, Altin Lala ka konfirmuar që ka filluar bisedimet me klubet e tjera për ndonjë transferim të mu
Lala: Ka 27 minuta video nga rrëmbimi i Prengës, pengu është futur i pajetë në resort Sot në emisionin Opinion është folur rreth fakteve të reja që kanë dalë lidhur me pengmarrjen dhe më pas vrasjen e Jan P
Rrëmbimi i Jan Prengës, Lala zbulon detaje: Qetësi e frikshme! Videoja që ka zbuluar pamjet me trupin e Jan Prengës dhe autorët që përpiqen të mbulojnë gjurmët e krimit është plot 27
Reme Lala me 5600$ çantë në Kuvend (FOTO LAJM) Ajo është e apasionuar pas veshjeve, por pas atyre të luksit. Bëhet fjalë për deputeten e Partisë Socialiste në Dibër, R
Lala: 10 mijë përgjime në resortin Golden, video me ministra e deputetë Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion”, gazetarja Klodiana Lala ka nxjerrë fakte tronditëse. Ajo ka zbuluar se në reso
Plas në studio, Ngjela ofendon gazetaren: Klloune Ishte gazetari Xhevair Zhabina, që tha se Ngjela ka qenë organizator i “21 Janarit”. Kaq ka mjaftuar që të nisin deb
Altin Lala heq dorë nga pasaporta shqiptare, në pritje të asaj gjermane (FOTO LAJM) Ish kapiteni i kombëtares së Shqipërisë, Altin Lala ka hequr dorë nga Pasaporta Shqiptare. Lajmi bëhet i ditur nga ky de
Lala: E tall akoma De Biazin që e la jashtë Rashicën Shqipëria e mbylli edi cionin kualifikues jo në mënyrën më të mirë të mundshme. Ndërkohë, së fundmi në vendin tonë, një
Mori 8 jetë të pafajshme, banesa e familjes Lala u legalizua përmes falsifikimit Banesa e familjes Lala ishte një ndër banesat që u dëmtua më shumë dhe mori plot 8 jetë. Nga rrënojat u nxorr i gjall
Rama surprizon Aurelin e vogël, i sjell në dhomë Ronaldon (VIDEO) Aurel Lala, vogëlushi 7-vjeçar që i shpëtoi mrekullisht kastrofës së tërmetit të 26 nëntorit duke u hedhur nga kati i t
Klodiana Lala “përplaset” me Salianjin: I kishe premtuar 200 mijë euro Gazetarja Klodiana Lala ka debatuar me ish-deputetin demokrat, Ervin Salianji, i cili është i ftuar këtë mbrëmje në emis
4 orët e tmerrit, dalin FOTOT e 17-vjeçarit Ramë Lala nën rrënoja (VIDEO) Një telefonatë e përgjegjësit të grupit në portin e Durrësit bëri që të gjithë punëtorët aty, mëngjesin e 26 nëntorit, t
Premier League apo Bundesligë? Altin Lala zbulon të ardhmen e Milot Rashicës Milot Rashica do të vazhdojë të luajë në Bundesligë, të paktën deri në qershor të vitit 2020. Talenti 23-vjeçar i Kom
Flasin të afërmit e familjes Lala: Griselda mund të kishte shpëtuar Rrëfime tronditëse vijojnë të vijnë nga familja Lala, aty ku prej mëngjesit të 26 nëntorit ka pllakosur dhimbja, trishti
Kushëriri tregon çfarë tha i mbijetuari i vetëm, Ramë Lala: Është i terrorizuar Tetë anëtarët e familjes Lala humbën jetën për shkak të tërmetit të së martës, ndërsa i vetmi i mbijetuar i kësaj familj
Tragjedia me nëntë viktima në familjen Lala, anëtarët e tjerë zhvendosen në Tiranë Pasi përcollën për në banesën e fundit nëntë persona, anëtarët e tjerë të familjes Lala nga Durrësi janë zhvendosur në s
Humbën 9 anëtarë, familja Lala zhvendoset në banesën e re Familja Lala nga Këneta e Durrësit e cila humbi 9 anëtarë të familjes është bërë me banesë të re. Kryeministri Edi R
Rëndohet tragjedia, ndërron jetë një tjetër pjesëtare e familjes Lala Një tjetër anëtare e familjes Lala ka ndërruar jetë në spital. Viktima është Fiqerete Lala. Kjo humbje e çon në 9 num
I mbijetoi tërmetit shktërrues, Aureli ka një dhuratë speciale për kryemnistrin (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vizitoi dje në spitalin e Traumës dy fëmijët e mbijetuar nga tërmeti që goditi vendin tonë. Ram