999 rezultate për

lajmeve

Maqedonia dhe Serbia larg vizave për në BE A do të hiqen vizat e Maqedonisë dhe Serbisë për ne Bashkimin Europian? Kjo gjë tashmë është vënë në pikëpyetje, paçka s
Portalet mposhtin gazetat, i afrohen edhe TV-së Një studim i ri ka bërë të ditur se informatat që plasohen në portalet e internetit më në fund kanë tejkaluar gazetat si
Alarm për bombë në kullën Eifel Agjensia Italiane e Lajmeve Ansa ka raportuar se ka rënë alarmi për bombë në kullën Eifel. Policia franceze ka nisur men
Irani akuzon gruan për "spiunim me anë të dhëmbëve" Rojet kufitare iraniane kanë arrestuar një grua Amerikane me dyshimin për spiunazh pasi ajo hyri në vend ilegalisht nga
Pi birrë gjatë transmetimit të lajmeve, pushohet nga puna (VIDEO) Spikeri më i famshëm finlandez, Kimmo Wilska, ka humbur punën pasi gjatë transmetimit të drejtëpërdrejtë të lajmeve, kam
Putin kërkon marrjen e masave kundër zjarrit Rusia Qendrore po vijon të përballet me valën e paprecedentë të të nxehtit. Veriu i vendit përjetoi gjatë orëve të natës