999 rezultate për

lajmeve

Azilkërkuesit, prezantuesi gjerman preket në edicionin e lajmeve (VIDEO) Mëngjesin e të enjtes, një azilkërkues telefonoi në një emision të njohur televiziv në Shqipëri. Bëri një pyetje, që
Së shpejti vazhdimi i dialogut Beograd-Prishtinë në Bruksel Ekipet e qeverisë së Beogradit dhe Prishtinës do të takohen së shpejti në Bruksel për të përfunduar memorandumin për mar
Vuçiç përkrah Sheshelit në Bosnje (VIDEO) Fakti që Aleksandër Vuçiç u godit me gurë në Srebrenicë shkaktoi një debat të madh, sidomos mes Bosnjes dhe Serbisë.
Sindikata e RTK-së akuzon menaxhmentin për shtypje të zërit sindikal Sindikata e Pavarur e RTK-së, ka reaguar në lidhje me mënyrën që ata kanë thënë se është pasqyruar në edicionin qendror
Enki e “Tv Zjarr”: Nuk pendohem, gjithçka ishte brenda normales Televizioni i ri "Zjarr Tv" u kryqëzua nga opinioni publik, sidomos në rrjete sociale, për shkak se paraqiti disa spiker
Këshillat që ju duhen për një zgjim ideal Shpesh herë ne jemi ndeshur me persona, të cilët nuk mund të qëndrojnë zgjuar për një kohë të gjatë kjo është një karakt
Njihuni me veçoritë e reja që sjell Facebook Facebook është rrjeti social, i cili vazhdon që të sjellë risi të reja për të gjithë përdoruesit e saj. Menaxheri i Face
Shuhen shanset për të mbijetuar në Nepal Teksa numri i viktimave nga tërmeti në Nepal ka arritur në 6.621, me kalimin e orëve janë shuar shpresat për të mbijetua
Facebook po punon për fshirjen e lajmeve të rreme Facebook do të bëjë disa ndryshime të tjera në rrjetin e tij, duke bërë të mundur fshirjen e të gjithë lajmeve të rreme.
Reuters publikon fotot më të bukura të Instagramit (FOTO-LAJM) Agjencia e lajmeve Reuters ka publikuar fotot më të popullarizuara të vitit 2014 në rrjetin social Instagram. Të trid
AP: Gjuha e Slobodan Milloshevicit po rikthehet në Serbi Agjencia botërore e lajmeve, Asociated Press ka shkruar një artikull për Serbinë, ku thekson se ekziston frika që shteti
Facebook do të reduktojë numrin e postimeve reklamuese të faqeve Furnizuesi i Lajmeve në Facebook është vendi kryesor ku postohen të gjitha fotot apo videot nga miqtë dhe faqet që kemi
Aplikacioni Facebook është 50% më i shpejtë në pajisjet iOS Ju mund të keni vënë re që Furnizuesi i Lajmeve në Facebook është më i shpejtë se më parë në pajisjet iPhone dhe iPad. F
Kuriozitete: Të vërtetat që na habisin-7 (FOTO LAJM) Vazhdojmë me serinë e foto lajmeve me titull “Të vërtetat që na habisin”, ku do të lexoni kuriozitete nga më të ndryshme
Kuriozitete: Të vërtetat që na habisin-6 (FOTO LAJM) Vazhdojmë me serinë e foto lajmeve me titull “Të vërtetat që na habisin”, ku do të lexoni kuriozitete nga më të ndryshme
Kuriozitete: Të vërtetat që na habisin-4 (FOTO LAJM) Vazhdojmë me serinë e foto lajmeve me titull “Të vërtetat që na habisin”, ku do të lexoni kuriozitete nga më të ndryshme
Kuriozitete: Të vërtetat që na habisin-3 (FOTO LAJM) Vazhdojmë me serinë e foto lajmeve me titull “Të vërtetat që na habisin”, ku do të lexoni kuriozitete nga më të ndryshme
Sot është dita e Torres, 2 alternativa të tjera për Milanin Fernando Torres është shumë pranë Milanit. Adriano Galliani ka takuar dje agjentin e spanjollit, Margarita Garay, i shoq
Digjen "të gjallë" civilët në Ukrainë (FOTO LAJM) Disa dhjetëra civilë kanë qenë duke ikur nga Ukraine, për shkak të luftimeve të përgjakshme, por se janë zënë "robër" ng
100 të vdekur nga sulmet terroriste në Kinë Të paktën 100 persona kanë gjetur vdekjen si pasojë e përplasjeve në Xinjiang, rajon mysliman në veriperëndim të Kinës.