999 rezultate për

lajmeve

Cilat janë vendet që më së shumti lexojnë lajme? (FOTO LAJM) Sipas Institutit Reuters të Monitorimit të Lajmeve Dixhitale, Australianët janë ndër lexuesit më të paktë në botë të laj
Drini Zeqo merr surprizën e paparë për ditëlindje, në mes të edicionit të lajmeve (VIDEO) Surpriza të tilla mbeten përgjithmonë! Drini Zeqo ka datëlindjen dhe nuk e kishte pritur kurrë që kolegët do ta surprizo
U shpall gruaja më e bukur në botë, Olivia Culpo pozon e zhveshur (FOTO LAJM) Olivia Culpo është shpallur gruaja më e bukur në botë nga Revista ndërkombëtare “Maxim”. Olivia uhet të jetë e njohur
Përmbyset varka në Budapest, shtatë të vdekur dhe shumë të zhdukur Të paktën shtatë vetë kanë vdekur dhe 19 janë zhdukur pasi një varkë u përmbys në lumin Danub, në kryeqytetin hungarez B
"Psikiatri politike", Rudina Hajdari reagon për herë të parë pas lajmeve për partinë e re Rudina Hajdari ka reaguar për herë të parë publikisht pas publikimit të lajmit dy ditë më parë se ajo dhe të pakënaqur t
Pas lajmeve se është gay, Putin bën lëvizjen e tij Viktimë e legjislacionit që parashikon burgimin për ata që “ofendojnë” qeverinë dhe presidentin Putin është bërë një mbi
Tahiri bie pre e lajmeve, thotë se do të dorëzojë edhe pasaportën e Shqipërisë Deputeti Labinot Tahiri premtoi që do ta dorëzojë edhe pasaportën e Shqipërisë dhe se nuk do të udhëtojë në Evropë deris
Barcelona reagon pas lajmeve se Coutinho do të transferohet te Unitedit Drejtori për marrëdhënie sportive, Guillermo Amor, ka reaguar ndaj lajmeve se Philippe Coutinho do të transferohet në Ma
Veseli siguron gjermanët se nuk e mbështet Thaçin Kryetarparlamentari, Kadri Veseli, në një intervistë për agjencinë shtetërore të lajmeve gjermane, DPA ka thënë se ndrys
E rrallë, në këtë ditë të këtij viti në botë nuk pati asnjë lajm Po bëhet gjithnjë e më e vështirë të mbahet mend një ditë pa shumë lajme. Por 87 vjet më parë, më 18 prill 1930, folë
Ish-banorin e njohur të BB do ta shohim si spiker lajmesh Me siguri të gjithë e mbani mend protagonistin e edicionit të 3 të "Big Brother Albania", Erion Zeqiraj, i cili asokohe
Zbulohet lufta që Maqedonia do të ndërmarrë ndaj Fake News Zëdhënësi i Qeverisë së Maqedonisë, Mile Boshnjakovski ka bërë të ditur se Qeveria ka ndërmarrë masa shtesë për detektim
Fundoset anija, 22 studentë të vdekur Të paktën 22 studentë u mbytën sot, kur një anije u fundos derisa po kalonte lumin Nil në Sudanin verior, njoftoi agjenc
Alba Hoxha reagon rreth lajmeve për fejesën me Albi Nakon! Edhe pse u bë një kohë e gjatë që përflitet si “çifti i ri” i showbiz-it, gjithçka në lidhje me raportin e koreografit d
Britanikët kërkojnë kontroll mbi mediat sociale Ligjvënësit britanikë kërkojnë të vendoset një lloj kontrolli mbi rrjetet sociale duke paralajmëruar për një krizë të de
Valë largimesh nga Vizion Plus, ikën spikeri i njohur i lajmeve (FOTO LAJM) Vera është një periudhë intensive merkatoje, jo vetëm në futboll, por edhe në tregun mediatik. “Albeu” ka mësuar nga bur
Vdes gazetari i njohur në Maqedoni Pas një sëmundjeje të shkurtër, mbrëmë vdiq Risto Popovski, figurë e njohur e gazetarisë në Maqedonisë. Popovski (194
Ja kush do ta zëvendësojë spikeren e "Zjarr Tv" me gjoksin jashtë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë e ditur se spikerja seksi e "Zjarr Tv", e cila prezantonte lajmet me gjoksin jashtë, u pushua nga p
YouTube investon 25 milionë dollarë kundër lajmeve të rreme YouTube do të investojë 25 milionë dollarë kundër lajmeve të rremë përpara zgjedhjeve në mes të mandatit në SHBA në muaj
Zaev: Pas samitit të NATO-s, caktojmë datën e referendumit sëbashku me partitë Pas samitit të NATO-s të gjitha partitë politike do të kenë takim në Kuvend që t'i përcaktojmë elementet e referendumit,