999 rezultate për

lagjen

Plagosi me thikë të riun, arrestohet 22-vjeçari në Berat Policia ka vënë në pranga një 22 vjeçar në Berat. Burimet policore bëjnë me dije se arrestimi i Leonid Hoxhës, 22 vje
Kapet autori tjetër i vjedhjes së përgjakshme në Kuçovë Policia ka arrestuar autorin tjetër të dyshuar për vjedhjen me pasojë plagosje, në dyqanin e celularë në Kuçovë. Në v
Makina del nga rruga, plagosen 3 persona në Librazhd Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd. Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 3 persona, në aksin
Vdes motoçiklisti i aksidentuar një javë më parë Ka vdekur një 62 vjeçar nga Prizreni i cili kishte pësuar aksident me motoçikletë një javë më parë. Ai kishte marrë plag
Pamje të rënda nga përmbytjet në Serbi (VIDEO) Shira të rrëmbyeshëm e kanë goditur të mërkurën Beogradin, ndërsa në lagjen Banovo Brdo është regjistruar kjo pamje vërt
Një killer profesionist po bën kërdinë në Shkodër Hetueset dyshojnë se tre vrasjet e bujshme të kryera gjatë javëve të fundit në Shkodër janë kryer nga një dorë profesion
Hidhet nga kati i pestë, ndërron jetë 35-vjeçari Një 35-vjeçar ka ndërruar jetë në Durrës, pasi u vetëhodh nga lartësia. Ngjarja ka ndodhur natën midis të mërkurës e
Zbulohet emri i personit që i vunë tritol në makinë mëngjesin e sotëm Ditën e sotme ka ndodhur një shpërthim në Vlorë. Një mjeti i është vënë tritol, në lagjen "24 Maji". Mjeti ka qenë i
Dy burra në Burrel bien nga çatia dhe përfundojnë në spital Dy burra, që kanë qenë duke punuar për riparimin e çatisë së shtëpisë së tyre, kanë rënë nga lartësia dhe kanë përfundua
Aksident në Elbasan, makina përplas 56 vjeçarin Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Elbasan. Një automjet tip “Opel” mësohet se ka përplasur një këmbësor në lagj
E rëndë, i moshuari bie nga pallati në Vlorë Një 74-vjeçar në vlorë ka rënë nga kati i tretë i pallatit ku jetonte. Ngjarja u regjistrua në lagjen "28 Nentori" n
7 vjedhje, arrestohet i tmerrshmi i Elbasanit Policia ka zbardhur një sërë vjedhjesh të ndodhura më parë në Elbasan. Arrestohet një prej autorëve, si dhe shpallet
Kapet me armë pa leje, arrestohet shkodrani Policia e shkodrës ka vënë në pranga një 32-vjeçar pasi u kap më një armë zjarri tip TT pistoletë më 5 fishekë. Shtet
Fiksohet pas 18-vjeçares e godet policen, 36-vjeçarin e gjen belaja Një shtetas në Elbasan është arrestuar pasi ka ngacmuar seksualisht një 18-vjeçare. I arrestuari është Mirjan Dedja,
Shkrumbohet nga zjarri në mesnatë një makinë në Elbasan Gjatë natës mbrëmshme në lagjen "Çlirimi", Elbasan është shkrumbuar nga zjarri një makinë tip "Porsh", me targa AA 177 T
Shkrumbohet makina e të riut në Elbasan, dyshimet e para Një makinë është shkrumbuar nga flakët gjatë natës në Elbasan. Ngjarja është regjistruar në orën 03:40, në lagjen “Çl
Kapen mat 3 shpërndarës heroine në Berat Policia ka vënë në pranga tre shpërndarës heroine në Berat. Të arrestuarit u kapën në pikën e tyre të pritjes së klientë
Bëri gruan për spital, arrestohet në kohë elbasanasi Në Elbasan është arrestuar një 44-vjeçar i identifikuar si Saimir Nuredini. Arrestimi është bërë pasi për motive të
42 vjeçari vrau gruan, si ndodhi ngjarja në Durrës Një ngjarje shumë rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Durrës ku një burrë ka vrarë bashkëshorten e tij me mjete të forta.
Plagosi me armë zjarri 34 vjeçarin, arrestohet autori Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur tre javë më parë në qytetin e Vlorës. Ndërkohë pas tre javësh Policia e Vlorë