999 rezultate për

lagjen

Ushqimet që duhet të hani për një lëkurë si të bebit Ka me qindra produkte për kujdesin e lëkurës në treg dhe secili prej tyre ofron sekretin e lëkurës perfekte. Por, është
Shkrumbohet një makinë në Durrës, ku dyshon policia Një automjet në pronësi të një vajze është djegur ditën e sotme në Durrës. Autojmeti është shkrumbuar plotësisht nga
Shkrumbohet një makinë në Elbasan, dyshimet e para të policisë Një automjet është përfshirë nga flakët në qytetin e Elbasanit mbrëmjen e djeshme. Policia bën me dije se makina ësh
Pallate dhe makina luksoze, sekuestrohen pronat e bosit të drogës në Vlorë Prokuroria e Vlorës sëbashku me policinë kanë sekuestruar ditën e djeshme disa pasuri të paluajtshme dhe një shumë të ma
Gjendet i djegur motori i vrasësve në Shkodër (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Shkodër, ku si pasojë e një breshërie të shtënash me armë zjarri ka
Breshëri plumbash në Shkodër, një i vrarë e një i plagosur Shkodra është tronditur nga të shtëna armësh pak minuta më parë, ku si pasojë raportohet se një person ka mbetur i vrarë
Krim makabër në Prishtinë, qentë digjen të gjallë në zjarr (FOTO LAJM) Fondacioni për të Drejtat e Kafshëve ka postuar disa pamje të rënda të djegies së qenve. Sipas njoftimit të tyre, një qe
Në kërkim për plagosje dhe vjedhje, arrestohet ‘gangsteri’ nga Elbasani Policia e Elbasanit ka arrestura një shtetas të shpallur në kërkim. Sipas policisë, në pranga ka përfunduar Thanas Be
U përplas për vdekje nga makina, varroset 30 vjeçarja Është varrosur Lindita Avdullahu, e cila humbi mbrëmë jetën si pasojë e plagave të marra nga goditja e një veture, përde
Varroset Linda, vajza që u vra nga makina në rrugën B Është varrosur Linda Avdullahu, e cila humbi mbrëmë jetën si pasojë e plagave të marra nga goditja e një veture, përderi
U kapën me kokainë e kanabis, kush janë dy të arrestuarit në Elbasan Policia e Elbasanit ka bërë të ditur se kanë arrestuar dy persona, Arben Farka, 35 vjeç, banues në lagjen 11 Nëntori, El
E mashtruan me fejesë dhe e kthyen në prostitutë, burg për dy beratasit Gjykata ka vendosur arrest me burg për dy beratasit të cilët mashtruan një 29-vjeçare me fejesë për t'a trafikuar në Ita
I turret të riut për ta masakruar me thikë, arrestohet 42-vjeçari në Elbasan Një ngjarje e rëndë e cila mund të kishte përfunduar në tragjedi është parandaluar në Elbasan. Burime nga policia b
E FUNDIT/ Plas tritoli në Vlorë Një shpërthim tritoli ka tronditur mbrëmë qytetin e Vlorës. Mësohet se shpërthimi ka në një banesë në lagjen “Isa Bol
Bahtiri merr pjesë në tubimin para protestës së Vetëvendosjes Në një mesazh të publikuar në rrejtët sociale nga lëvizja Vetëvendosje dega në Mitrovicë është paralajmëruar pjesëmarrja
Plas mes bandave në Laç, katër të plagosur Kater persona kanë mbetur të plagosur këtë pasdite në Laç. Sipas raportimeve paraprake, plagosja ka ardhur si pasojë
Panik në Durrës, 21 vjeçari hidhet nga kati i 12-të Një i ri ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Durrës. Sipas raportimeve paraprake djali është vetëvrarë duke u hedhur
Dalin pamjet, si Delta Force e FNSH zbuluan magazinën plot me armë në Vlorë (VIDEO) Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin policor të koduar "Maskimi" duke vënë në pranga një shtetas në Vlorë. Në
Armë, tritol, granata e lëndë narkotike, kapet mat vlonjati i rrezikshëm (VIDEO) Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin policor të koduar "Maskimi" duke vënë në pranga një shtetas në Vlorë. Në
Vodhi xhiron e lokalit, arrestohet i riu në Berat Policia e Beratit ka vënë në pranga një të akuzuar për vjedhje. 24 vjeçari Xhoni Spahiu u ndalua nga policia pasi dys