999 rezultate për

lagjen

E RËNDË/ Burri vret me thikë gruan në Durrës Durrësi është tronditur pasditen e sotme nga një krim në familje. Asbije Kuka ka mbetur e vdekur pasi është qëlluar me t
"Lufta" në Kavajë, si ndodhi ngjarja që i mori jetën 52 vjeçarit Një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Kavajës në datën 4 korrik, ku mbeti i vrarë një 52 vjeçar i cili po blinte rastës
Detaje të reja nga "lufta" e Kavajës: Arrestohen 5 persona, në kërkim një tjetër (FOTO LAJM) Mesditën e djeshme Kavaja u trondit nga një ngjarje tepër e rëndë ku si pasojë e përplasjes me armë të dy bandave krimin
Zjarr në Prishtinë, evakuohen banorët e një ndërtese në Lagjen e Muhaxherëve Zjarri ka shpërthyer përsëri në një ndërtesë në Prishtinë. Kjo është hera e tretë brenda kësaj jave që nga flakët po për
Identifikohet viktima që u mbyt dje në Durrës Mëngjesin e sotëm shtë identifikuar shtetasi i gjetur ditën e djeshme në lagjen Nr.13 ,Durrës, i cili ishte mbytur në de
Pamje të tmerrshme nga përmbytjet në Elbasan (FOTO LAJM) Moti i keq, me reshje të shumta që ka përfshirë vendin tonë kohët e fundit, ka sjellë një situatë emergjence në lagjen “
E FUNDIT/ Policia zhvillon aksion të madh në "Kodrën e Trimave" Policia e Kosovës në orët e para të mëngjesit ka nisur një operacion policor në lagjen Kodrën e Trimave në Prishtinë.
Grabitet banesa e gjinekologut në Librazhd, marrin lekë dhe bizhuteri Një tjetër grabitje nën kërcënimin e armëve (thikë), është kryer mbrëmjen e djeshme në lagjen numër 1 të Librazhdit.
FNSH dhe SHISH rrethojnë lagjen në Sarandë Nje operacion i madh për ndalimin e personave të rrezikshëm është duke u zhvilluar në këto momente në Sarenda nga Forcat
Zbuloni lagjen ku jeton Bill Gates dhe Jeff bezos, quhet Medine (FOTO LAJM) Jeff Bezos dhe Bill Gates janë dy nga njerëzit më të pasur në botë. Deri këtu nuk ka asgjë të çuditshme. Por, interes
Alo, këtu fshihet një vrasës! Pse e rrethoi RENEA lagjen në Tiranë Një numër i madh pjestarësh të Forcave Speciale RENEA kanë rrethuar një pallat në Tiranë pas sinjalizimeve të qytetarëve
RENEA blindon lagjen në Tiranë, operacion për kapjen e super të kërkuari RENEA dhe FNSH kanë rrethuar rrugën Komuna e Parisit në Tiranë, në kuadrin e një operacioni për kapjen e një personi shu
Arrestohet shkodrani që lëvizte i armatosur Policia e Shkodrës ka vënën në pranga një 25-vjeçar pasi ky i fundit qarkullonte me armë zjarri. Arrestimi i tij u bë
Shkruan amanetin dhe hidhet nga pallati, dalin pamjet e rënda nga Vlora (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjte në Vlorë, ku një 30 vjeçar ende i paidentifikuar dyshohet të je
Policia nxjerr banorët e ndërtesës ku ndodhi vrasja Policia ka nxjerrë jashtë banesave të tyre banorët e bllokut ku ka ndodhur sot vrasja e trefishtë në lagjen Dardania në
Ishin kthyer në "makthin" e Vlorës, kapen dy grabitës e dy shpallen në kërkim Policia e Vlorës ka finalizuar këtë të enjte operacioni e koduar “Piratët”, ndërsa ka vënë në pranga dy persona dhe dy
Shkrumboi 9 makina, në pranga autori në Elbasan Policia e Elbasanit ka vënë menjëherë në pranga autorin, i cili dyshohet të ketë djegur dy makina gjatë orëve të para të
Gjenden predha e granata në lagjen e Bajrave në Shkodër (FOTO LAJM) Një sasi municioni është hequr nga ambientet një magazine të braktisur në lagjen Dobraç të qytetit të Shkodrës, e cila i
Shkrumbohet makina e shefit të Krimeve në Tepelenë Një makinë është përfshirë nga flakët në Tepelenë sot rreth orës 5 të mëngjesit, në lagjen “15 tetori”. Mësohet se m
Terrorizoi lagjen në Tiranë me pistoletë, i arrestuari është vëllai i ish-deputetit socialist Policia e Tiranës arrestoi sot një 48 vjeçar, i cili u raportua nga qytetarët që po qëllonte me armë nga një makinë gjat