999 rezultate për

lagjen

Vrau për një fjalë goje, arrestohet i kërkuari në Durrës 2 shtetas të shpallur në kërkim, për vepra të ndryshme penale janë arrestuar nga Policia. Specialistët për Hetimin e
Shkrumbohet gjatë natës makina në Durrës Një makinë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e së mërkurës në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 11. Ndërkohë
Detaje të reja nga shpërthimi me tritol në Shkodër, zbulohet kujt i përket makina (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga shpërthimi i fuqishëm që tronditi këtë mbrëmje lagjen Rus në Shkodër, ku një sasi trito
Qëlloi me kallashnikov mes qytetit pas sherrit, zbulohet ku e fshehu armën 19 vjeçari Paraditen e sotme, në qytetin e Korçës u dëgjuan krisma të vazhdueshme arme duke tronditur qytetarët. Pas ngjarjes p
Tjetër ngjarje tragjike në Prizren: Djali vret me thikë babanë e tij Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Prizren. Një 30 vjeçar ka vrarë babain e tij me thikë në Lagjen “Dardan
Kanosi me armë të riun, arrestohet 32 vjeçari Blutë e Beratit kanë arrestuar një 32-vjeçar pasi për motive të dobëta ka kanosur me armë 26-vjeçarin me inicialet E.P.
I moshuari hidhet nga kati i pesë i pallatit, gjen vdekjen në vend Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Patos ku një 71-vjeçar ka vrarë veten. Policia njofton se ngjarja
Plas sherri mes 4 burrave në Berat, plagoset rëndë 39 vjeçari Një 37-vjeçar në Berat është arrestuar si dhe janë shpallur në kërkim 3 persona të tjerë, pasi në bashkëpunim me njër tj
Kërcet arma në Berat, 28 vjeçari tenton të vrasë të riun Një 28-vjeçar ka tentuar të vrasë me armë zjarri një 27-vjeçar një Berat, por fatmirësisht krimi është parandaluar në ko
Shkrumbohet gjatë natës makina e shefit të policisë në Vlorë Një automjet është djegur në orët e para të mesnatën në qytetin e Vlorës. Sipas policisë, është djegur plotësisht aut
Tragjedi! Gruaja i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 2-të Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë ku një grua ka gjetur vdekjen tragjikisht, duke u hedhur nga kati i dytë i banes
Arrestohet autori i sulmit në Qendrën Shëndetësore në Elbasan Policia ka vënë në pranga autorin e sulmot të qendrës Shendetësore në lagjen "Skënderaj" në Elbasan. Njoftimi i pl
Kush është 46-vjeçarja nga Shkodra që i hodhën lokalin në erë me tritol Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, në lagjen “Tom Kola”. Një ngjarje e rëndë ka
Gjendet i pajetë një 37 vjeçar në Pogradec, detajet e para Një 37 vjecar është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm në qytetin e Pogradecit. Mësohet se viktima është gjendur
Gjendet i djegur në banesë një person Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Sarandës. Një shtetas është gjendur i vdekur. Stefan K
Gjendet pa shenja jete një person në Prishtinë Një person është gjetur pa shenja jete pasditen e sotme në Prishtinë. Policia ishte informuar për një të alivanosur n
Me biçikletë në shtëpi, makina përplas për vdekje 62 vjeçarin Një 62-vjecar është aksidentuar për vdekje nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme (8 nentor) në lagjen 6
I bëri kërdinë durrsakëve, kapet "skifteri" 30 vjeçar Policia e Durrësit ka arrestuar një 30-vjeçar pasi dyshohet se ka kryer një sërë vjedhjesh në Durrës. Blutë kanë kapu
Fenelinë si ajo e policisë me vete, arrestohet një person në vlorë Policia e Vlorës ka vënë në pranga tre persona, ndërsa tre të tjerë janë në procedim në gjendje të lirë. Një 37-vjeça
Si u zbuluan autorët e vrasjes së Gentjan e Nezir Beqirit, dëshmia që fundosi 41-vjeçarin në Greqi Një 41-vjeçar nga Gjirokastra, i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë dhe i dyshuar si vrasësi i personit që e