999 rezultate për

kuzhiniere

Rezulton pozitiv ndaj koronavirusit burri i kuzhinieres së kopshtit në Vlorë Një tjetër rast me koronavirus i shtohet Vlorës, ku bëhet fjalë për bashkëshortin e kuzhinieres së kopshtit Nr 9 në Vlor
Supermodelja surprizon fansat: Edhe një kuzhiniere e zonja (FOTO LAJM) E cilësuar si një prej grave më tërheqëse, Daphne Joy merr gjithë vëmendjen me postimet e shumta në mediat sociale. V
Ushtari zvicerian me këtë shpikje i ka lehtësuar punë amvisave Kur ju dëgjoni fjalën “Rex”, çka ju vjen në mendje për gjënë e parë? Ndoshta për dinozaurin T-Rex?, apo emri i ndonjë qe
E rrallë, në këtë shtet taksistët dhe kuzhinierët paguhen më shumë se doktorët dhe inxhinierët Kuba është vendi i vetëm në botë ku shoferët e taksisë dhe kuzhinierët paguhen më shumë se inxhinierët e doktorët. Kjo v
Pronari restorantit vendos të shkarkojë guzhinierët dhe të punësojë gjyshet nga mbar bota Të gjithë shkojmë në shtëpitë e gjysheve për të provuar gatimet e tyre të shijshme. E nisur nga kjo ide, pronari i një r
Ankohej për kuzhinierët, gruaja e Netanyahut akuzohet për mashtrim Ndaj bashkëshortes së kryeministrit izraelit, Benjamin Netanyahu, Sara, janë ngritur akuza për mashtrim në lidhje me shp
10 kuzhinierët më të mirë në botë, 1 një prej tyre është shqiptar "Le Chef" ka publikuar listën e 10 shefave të kuzhinës më të mirë në botë dhe një ndër to edhe një guzhinier shqiptar.
Ja vendet që mund të punohet me pasaportë maqedonase Lajmi i mirë për qytetarët e Maqedonisë është se ata pa pasaportë bullgare mund të punojnë në Norvegji, Suedi dhe Gjerma
Nazime Visha e punësuar si kuzhiniere e burgut Të tjera detaje kanë dalë në dritë mbi Nazime Vishën, e cila po vuan dënimin pas vrasjes së Fiqiri Muçës në vitin 2012.
Restoranti ku ushqimi përgatitet për 90 sekonda (VIDEO) Risia më e fundit në një restorant në kinë është zëvendësimi i kuzhinierëve me robotë, të cilët janë në gjendje që të kr
Kuzhinierët bëjnë "selfie" me Ramën me dy gishtat lart (FOTO) Kuzhinierët kanë kapur Ramën në portin e Durrësit, teksa kanë bërë një "selfie" me dy gishta. Më konkretisht, dy kuz
Leonora, një kuzhiniere e shkëlqyer (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është treguar gjithmonë e kujdesshme me fotot që publikon në rrjetet sociale, e ndërsa postimi i radhës k
Një mënyrë e re greke për të ngrënë darkë Kriza duket se i ka bërë të gjithë grekët sipërmarrës. Një student ngriti një sistem ku gratë shtëpiake gatuajnë dhe she
Kuzhinierët kinezë përgatisin pjatën gjigande për Guiness (FOTO LAJM) Kuzhinierët kinezë kanë përgatitur një pjatë gjigande të ushqimit tradicional korean, i quajtur Bibimbap. Pjata gjiga
Pushimet që kushtojnë 210 mijë paunde për një javë (FOTO-LAJM) Nëse kërkoni të bëni pushime të paharrueshme dhe nëse keni 210 mijë paunde ju mund të shijoni një javë të bukur në një r
Trajtimi ushqimor dhe kuzhinierët e Topit në "dorë" të Berishës Drejtoria e Shërbimit Qeveritar kalon në varësi të plotë të Kryeministrit Sali Berisha pas vendimi të marrë nga qeveria
Kuzhinieret me te mire? Britaniket! Francezët të cilët shpesh e lëvdojnë veten për talentin e gatimit, në fakt kalojn&eum