999 rezultate për

kurtin

Zbulohet kush e vrau Jurgen Kurtin, tre të arrestuar Policia ka zbardhur plotësisht vrasjen e Jurgen Kurtit një javë më parë në zonën e Tiranës së Re. Ai u vra teksa po shko
E qëlluan me 23 plumba, 10 të shoqëruar për Jurgen Kurtin I riu Jurgen Kurti u ekzekutua mbrëmjen e djeshme teksa po kthehej në shtëpi. Autorët dyshohet se e kanë qëlluar vikt
Gjithçka që duhet të dini për Jurgen Kurtin, si u përfshi në vrasjet Jurgen Kurti është i riu që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në një atentat të bërë në zonën e Sheshit Wilson kryeqytet, v
Flet bashkëshortja e Agim Arapit: Kurtin nuk e vramë ne, doja që drejtësia ta dënonte Vjollca Arapi, bashkëshortja e Agim Arapit i cili u vra në vitin 2016 dhe ku dyshohej se pas kësaj ngjarje ishte Jurgen
U ekzekutua mbrëmë, gazetari nxjerr detaje shokuese për Jurgen Kurtin Pas vrasje se djeshme që tronditi kryeqytetin ka patur edhe reagime të shumta në rrjet në lidhje me këtë krim të rëndë e
Dyshimet e para, dy persona me motor e vranë Jurgen Kurtin Detaje te reja nga ngjarja e rende qe u shenua mbreme ne Tirane, ku u ekzekutua në pritë poshtë shtëpisë 26- vjeçari Jur
I fiksuar pas jetës luksoze, Kurtin e vranë duke u kthyer për në shtëpi (FOTO LAJM) Jurgen Kurti, 26-vjeçari që u bë i njohur për vrasjen e babait të tij është vrarë mbrëmjen e sotme. Ai është vrarë te
Basha: Çdo ditë do ta bëjmë si 20 shkurti i 91' Përmes një statusi në Facebook, kreu i PD, Lulzim Basha ka përkujtuar 20 shkurtin e vitit 1991, kur shqiptarët rrëzuan b
Deputeti i AAK-së: Ky është serbi që me Kurtin themeluan Vetëvendosjen Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shkumbin Demaliaj, ka deklaruar së fundmi se Lëvizja Vetëvendosje është pa
Sali Berisha pret në takim Kurtin, Thaçin e quan argat të Beogradit (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka zhvilluar sot një takim kryetarin e Partisë Republikane në Kosovë, Faton Kurti. Bise
Zbardhet letra e pendesës së gjykatësit që pushkatoi Don Shtjefë Kurtin (DOKUMENT) Prokurori dhe gjykatësi që çuan drejt pushkatimit Dom Shtjefën Kurtin, i akuzuar për “sabotim dhe agjitacion e propagand
VV nxjerr anketën e saj: LDK fiton zgjedhjet me Albin Kurtin kryeministër Vetëvendosje përmes një konference për media ka prezantuar rezultatet e një anketimi ku Albin Kurti ka dalë të jetë lide
Thaçi akuzon Albin Kurtin se ka planifikuar vrasjen e tij Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka deklaruar në gjyq se ishte informuar se kreu i VV-së Albin Kurti dhe dy anëtarët tje
Fisi tallet me Albin Kurtin, krenohet që ju bashkua dialogut me Serbinë Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismali, është tallur me ish-kryetarin e partisë së tij, Albin Kurti. Ismaili p
Frashëri disa fjalë edhe për Albin Kurtin Deputeti nga radhët e Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi i ka kritikuar deputetët e partive opozitare që dje nuk
Aida tregon si ishte situata kur e quajti m*t Albin Kurtin Ish-deputetja e Vetëvendosjes, Aida Dërguti ka folur pse e ka quajtur mut Albin Kurtin dhe ndarjen e VV-së. Për ndarj
Limaj lëshon postin për Albin Kurtin dhe Isa Mustafën Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, i cili së fundi është propozuar nga qeveria si kryesues i ekipit negociato
Hashimi nxehet me Mustaën dhe Kurtin: Duan luftë me Serbinë, hajrin ia pafshin! Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi po përdor forma të ndryshme të manipulimit për të krijuar idenë se ai ka pas perëndim
Ramush Haradinaj ofendon Albin Kurtin Ditë më parë, lideri i VV-së, Albin Kurti kishte komentuar deklaratat e kryeministrit Ramush Haradinaj bërë për prokuror
Sherri me Kozeta Kurtin, Ronela i hedh benzinë zjarrit Ronela Hajati vetëm pak kohë më parë, u shpreh se kishte shumë dëshirë të shkonte në Eurovision, por personat që përzgj