999 rezultate për

kurtin

Mustafa tregon se çfarë biseduan rreth postit të presidentit me Kurtin Pas takimit me kandidatin e Lëvizjes Vetëvendosje për Kryeministër të Republikës së Kosovës , Albin Kurti, para medieve
Ramush Haradinaj ka një porosi për Albin Kurtin (VIDEO) Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka thënë se ai ka qenë ideatori kryesor që të vendoset taksa 100% ndaj produkte
Sela dakord me Kurtin: E përshëndes idenë për një autostradë Tetovë-Prizren Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka thënë se e mbështet idenë e Kurtit për ndërtimin e një autostrade pr
Hahn takon Kurtin në Bruksel: Flasin për dialogun e gjendjen në Kosovë Komisioneri për Zgjerim i BE-së, Johannes Hahn, ka njoftuar për takimin me kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, n
Nga gjyqi me Haradinajn te përlasja me Kurtin, Rama nuk i ka mirë punët me homologët në Kosovë Kryeministri Edi Rama mesa duket nuk i ka mirë punët me homologët e tij në Kosovë. Të mbledhur në samitin e Ohrit, Ra
Vetëvendosja në Tiranë, Rama kritikon hapur Kurtin: Lajthitje! Kryeministri Edi Rama është gjendur shpesh në qëndër të kritikave nga kryeministri i ardhshëm i Kosovës Albi Kurti.
Injorantë si ai nuk rreshtin, Berisha sulmon hapur Albin Kurtin Zafir Berisha nga Nisma Socialdemokrate e ka ofenduar Albin Kurtin, kreun e Vetëvendosjes, derisa ka folur për komandant
Palmer flet për Kurtin: Besoj se si kryeministër i ardhshëm do të jetë partner i mirë për SHBA-në I ngarkuari i posaçëm i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, ka thënë se sa më shpejt të arrihet një marrëv
Meta takon Albin Kurtin, zbulon çfarë u diskutua në Presidencë Presidenti Ilir Meta ka pritur në një takim kreun e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, i cili ndodhet në Shqipëri. Kr
E quajti kafshë politike, Berisha pret në zyrë Albin Kurtin Sot kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti u prit nga ish- kryeministri Sali Berisha. Teksa poston foto nga takimi
Sali Berisha flet për herë të parë për Albin Kurtin: Është kafshë politike Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për herë të parë për liderin e Vetëvendosjes Albin Kurtin. “Ai është një polit
Rudina Xhunga: Kosova gjeti Albin Kurtin, Shqipëria Elvis Naçin Në monologun e kësaj të marte në emisionin “Provokacija”, Mustafa Nano u ndal tek imami Elvis Naçi. E ftuara ishte ga
Haradinaj sulmon Albin Kurtin: Mashtrues, beson në komunizëm Kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar në Debat Plus të RTV Dukagjinit ku ka folur gjerësisht për zhvil
Rama bëhet gati për një takim me Kurtin Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se në ditët e ardhshme do të takohet me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje,
Rama fajëson Haradinajn e thumbon Albin Kurtin: Ti lë mënjanë poezitë Rama i është përgjigjur kërkesës së Albin Kurtit për tu takuar së shpejti me të për të diskutuar sipas tij marrëveshjet
"Një natë me Albin Kurtin?", përgjigjet Iva Aliko (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Iva Aliko e ftuar në një emision gjatë fundjavës është pyetur edhe për lidhjen e shumëpërfolur me
Bledi Mane pyet Iva Alikon: A do flije një natë me Albin Kurtin? Mes të ftuarve në një emisionin ishin edhe Bledi Mane dhe Iva Aliko. Gjatë bisedës, nuk munguan ngacmimet e gazetarit
Noizy ka dy fjalë për Albin Kurtin: Burrë i mençur! Kryeministri potencial i Republikës së Kosovës po pëlqehet edhe nga Noizy. Reperi shqiptar në Instagramin e tij, aty
Asnjë ministër nga lista serbe, Vuçiç "kërcënon" hapur Albin Kurtin Albin Kurti e ka bërë të qartë se nuk e do Listën Serbe në qeverinë e tij. Kreu i Vetëvendosjes ka thënë se pjesë e qeve
Shkullaku përplaset me Zogaj për Albin Kurtin: Ti po thua s’ka t*pe! Analistët kanë komentuar deklaratat e Albin Kurtit në lidhje me dialogun me Serbinë si dhe bashkimin kombëtar. Arm