999 rezultate për

kurrizin

Kurrizin dhe tangat e kuqe zbuluar, Kim Kardashian tërheq vëmendjen me fustanin (FOTO LAJM) Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka publikuar së fundmi disa fotografi në rrjetet sociale, ku menjëherë ka tërheq
Kalo: Mllefet politike mos i zbrazni në kurrizin e atyre që rrezikojnë jetën për të sëmurët Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo, teksa ka perseritur apelin per durim dhe shume kujdes ne perballimin e koronav
"Bëni gati kurrizin", Erion Kristo ironizon "flotën" e re luksoze të Policisë së Shtetit Ditën e djeshme ishte Kryeministri Edi Rama ai që bëri publik faktin se Policia e Shtetit ishte pajisur me 110 furgona t
Rabiot i "kthen kurrizin" United: Do të qëndroj te Juventusi Adrien Rabiot i ka mohuar lajmet se do të largohet nga Juventusi gjatë këtij muaji për të kaluar në Manchester United. A
E rëndë në Amerikë, dadoja i thyen kurrizin foshnjës 4 muajshe Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Amerikë, pasi një dado ka thyer shtyllën kurrizore të një foshnje katër muajshe
Çmenduri, dy burra bëjnë sërf mbi kurrizin e peshkaqenit më të madh në botë (FOTO LJAM) Dy burra janë xhiruar duke bërë sërf mbi kurrizin e një peshkaqeni, duke u mbajtur te ai me anë të litarëve. Bëhet fj
Telefonat "smart" të rrezikshëm për kurrizin Ka gjithnjë e më shumë pacientë me dhimbje në qafë dhe në pjesën e epërmes të kurrizit, që është e lidhur me përdorimin
A e vutë re këtë detaj në kurrizin e Ramës? (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama transmetoi live nëpërmjet televizionit të tij në Facebook ERTV një intervistë të dhënë për Vizion
Rama befason: Nuk do t’i kthejmë kurrizin Serbisë (VIDEO) Pas vizitës në Serbi, kryeministri Rama theksoi se qeveria shqiptare është e bindur për të ndjekur një rrugë të re në ma
Ministri hipën mbi kurrizin e kolegut për të kaluar pellgun, ja çfarë bëjnë mediet Një zyrtar i lartë i qeverisë japoneze është kritikuar të ashpër nga mediet pasi ka hipur mbi kurrizin e kolegut të tij
Edhe Basha premton punësime Teksa beteja është ende e hapur mes PS dhe PD, kreu i demokratëve i ka prezantuar ofertën e tij. Duke kërkuar votën e q
Telefonat “rëndojnë” 27 kg mbi kurrizin tonë Ku e kemi kokën? Sot shpesh e kemi të ulur poshtë, duke kontrolluar postën elektronike, duke shkruajtur mesazhe, duke lu
Shembet tavani i shkolles, lëndohet nxënësja Një pjesë e tavanit të një klase të shkollës "Asim Vokshi” në kryeqytet është shembur ditën e djeshme ku për pasojë ka m
Rama në Korçë: Berisha i ktheu kurrizin fshatit Në vijim të takimeve elektorale, kreu i PS-së u ndal mesditën e sotme në zonën e Vreshtasit në Qarkun e Korçës, ku organ
Liderët evropianë i kthyen kurrizin Shkupit Anulimi i Samitit të Ohrit ishte në qendër të mediave greke ditën e djeshme. Ato e kanë interpretuar në mënyra të ndrysh
A po ia kthen Turqia kurrizin Evropes? Shefja e Bashkimit Evropian për çështjet e jashtme, Kathrin Ashton fillon sot vizitën e parë