999 rezultate për

kuros

Këto dy bukuroshe kanë fituar ndaj Ronaldos Kylie Jenner, pjesëtare e familjes Kardashian dhe yll i botës së televizionit, është personazhi që ka arritur të fitojë
Më tërheqëse se diva e Instagramit, bukuroshja bën namin me pozat (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Të kapur për dore, Renato në momente të ëmbla me konkurrenten bukuroshe (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në "Hell’s kitchen", përveç sherreve dhe debateve ka pasur edhe momente të ëmbla mes shefit dhe një p
As ju nuk do ta besoni, bukuroshja në foto është nëna e djalit (FOTO LAJM) Një djalë 22-vjeçar ka publikuar disa fotografi të nënës së tij, duke i lënë të gjithë pa fjalë. Mirëpo, njerëzit nuk
E joshi në Snapchat, djali nga Gjakova "pre" e bukuroshes Një 19-vjeçare nga Gjakova, mbrëmjen e së enjtes e ka ftuar një 29-vjeçar në banesën e saj, duke e joshur përmes rrjetit
"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
Vajza shpëtuat! Hapet shkolla ku djemtë mësojnë të hekurosin dhe pastrojnë shtëpinë Shkolla “Montecastelo” është hapur me qëllimin për të respektuar baraziën gjinore. Në Spanjë është hapur shkolla ku d
Bukuroshja italiane i kërkon "Babagjyshit" largimin e Salvinit (FOTO LAJM) Valentina Dallari, një personazh i njohur në Itali, i ka bërë një kërkesë “Babagjyshit”. Ajo ka kërkuar si dhuratë pë
"Miss Universe 2019", ku u rendit bukuroshja që përfaqësoi Shqipërinë (FOTO LAJM) Zozibini Tunzi është vajza që u shpall Miss Universe 2019. Ajo është 26 vjeçe, nga Afrika e Jugut dhe punon si aktivi
U shpall Miss Bota, bukuroshja shkurorëzohet pasi merret vesh e vërteta Miss Ukraine që u shpall Miss World dhe që u detyrua të heqë dorë nga titulli po padit kompeticionin për diskriminim.
Kërcënohet me jetë fëmija i bukuroshes ruse, Sulltani tha se djali nuk i ngjan (FOTO LAJM) Policia ruse është duke hetuar një “kërcënim për jetën” për fëmijën e djalit të bukuroshes, Oksana Voevodina. 27-vjeçar
E gjeti shtëpine e shkatërruar nga tërmeti, mbrojtësi shqiptar: Duhet të ringrihemi Tërmeti që goditi Shqipërinë mëngjesin e së martës la pasoja të mëdha në Durrës pasi në qytetin bregdetar ishte epiqendr
E gjeti shtëpine e shkatërruar, mbrojtësi i Teutës: Duhet të ringrihemi Tërmeti që goditi Shqipërinë mëngjesin e së martës la pasoja të mëdha në Durrës pasi në qytetin bregdetar ishte epiqendr
Bukuroshja italiane që po "djeg" mbrojtësin e Milanit (FOTO LAJM) Mediat italiane kanë nisur thashethemet për një romancë mes Laura Cremaschi dhe mbrojtësit të Milanit, Theo Hernandez.
Dikur velina të Fiks-Fare, bukuroshet rrëfejnë jetën luksoze në Los Angeles (FOTO LAJM) Ish-velinat e programit "Fiks Fare", Anisa Mukaj dhe Briseida Mehmeti ishin të ftuara në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, pë
Ushtria e Izraelit në "flakë", vajzat bukuroshe gati për luftë (FOTO LAJM) Një faqe Instagrami ku shfaqen ushtaret bukuroshe të Izraelit ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Sipas ligjeve në Izra
Më në fund bëhet publike, kush është bukuroshi që i vodhi zemrën Genta Ismajlit (VIDEO) Të gjithëve na bëri përshtypje video ku Genta Ismajli kërcente pranë partnerit të saj. Teksa të gjithë u bëmë kuriozë
Mami 31-vjeçare, kush është biondja bukuroshe që ruan Putin (FOTO LAJM) Një 31-vjeçare, e martuar dhe nëna e një fëmije, është shpallur gruaja më e bukur në Gardën Kombëtare të Rusisë. Ajo ësh
Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM) Julian Draxler ka një të dashur të re. Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuro
3 vite larg ekranit, njihuni me "profesionin" e ri të Sofisë së "Zonë e Lirë" (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Sofien e parë të Arian Çanit e cila dikur u kthye në një nga vajzat më të komentuara në