999 rezultate për

kuros

Nis manifestimi, Meta bën shqiponjën me duar në krah të bukuroshes kuq e zi (FOTO LAJM) Ka nisur manifestimi i thirrur nga Meta, në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" për të mbrojtur "Kushtetutën". Presidenti
E njhni vetëm si prezantuese moti, por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Keisi Shtepani është 20 vjeçarja e cila prej kohësh prezanton motin pranë televizionit News 24. Keisi ndryshe nga vaj
As ju nuk do ta besoni, bukuroshja në foto është nëna e djalit (FOTO LAJM) Një djalë 22-vjeçar ka publikuar disa fotografi të nënës së tij, duke i lënë të gjithë pa fjalë. Mirëpo, njerëzit nuk
Nga shahiste në revistat e "Playboy", tashmë bukuroshja gati për t'ju futur politikës (FOTO LAJM) Jeta është e bukur, sepse shpeshherë është edhe e çmendur dhe plot të papritura. Një shembull i mirë është ai i Ania
Dikur velinë në Shqipëri, çfarë bën sot bukuroshja në Amerikë (FOTO LAJM) Anisa Mukaj, është velina shumë bukuroshe e emsionoit investigativ "Fiks Fare". Pas eksperiencës si velinë, Anisa t
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM) Një terapiste seksi në Hollywood dhe modele playboy, e cila dikur ishte fejuar me aktorin Drew Carey është vrarë nga një
Më në fund! Duke i dhuruar një trëndafil, Capital T zbulon vajzën misterioze (VIDEO) Capital T çmendi rrjetin me një pozë pranë kullës Eiffel në Paris, ku shfaqej i përqafuar me një vajzë. Reperi mbante
Zaniolo "shërohet" nga bukuroshja seksi (FOTO LAJM) Nicolo Zaniolo rezultoi i pafta në takim kundër Juventusit ku u dëmtua rëndë duke humbur sezonin. Talentio i Romës n
Jeni magjepsur me moderatoren shqiptare, njihuni me motrën e saj bukuroshe Elita Rudi është kthyer tashmë prej kohësh në një fenomen, dhe shquhet për bukurinë që e karakterizon. Moderatorja në
Studente? Arsyeja pse kjo bukuroshe po tërheq kaq shumë vëmendje në internet (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni që kjo vajzë është një studente. Por, kjo është përshtypje e gabuar. Lure Hsu ka mbushur 42 vjeç. Ajo
Rashel, Kejvina apo Belinda, cila nga vajzat e bëri më mirë rolin e velinës (FOTO LAJM) Rashelin Kejvinën dhe Belindën, siç shumë prej jush e dinë, i bashkon "Xing me Ermalin". Vajzat janë parë gjithmonë s
Armë dhe "mall", këto 3 bukuroshe bëjnë ligjin në Kaliforni (FOTO LAJM) Tre vajza kanë vendosur të hapin një fermë kanabisi për përfitime dhe për të jetuar në qetësinë që të fal natyra. Lex
Mami 31-vjeçare, kush është biondja bukuroshe që ruan Putin (FOTO LAJM) Një 31-vjeçare, e martuar dhe nëna e një fëmije, është shpallur gruaja më e bukur në Gardën Kombëtare të Rusisë. Ajo ësh
E kishit imagjinuar ndonjëherë Aurela Hoxhën duke hekurosur? Epo ju erdhi dita (VIDEO) Aurela Hoxha, vajza e jetës së luksit dhe modës? Epo këtë herë ka ardhur koha ta shohim ndryshe, të njohim Aurelën s
24-vjeçarja "çmend" fansat (FOTO LAJM) 24-vjeçarja britanike, Chloe Ferry, ka "çmendur" fansat me foton e fundit të postuar në rrjetet sociale. Personalitet
Armë dhe "mall", këto 3 bukuroshe bëjnë ligjin në Kaliforni (FOTO LAJM) Tre vajza kanë vendosur të hapin një fermë kanabisi për përfitime dhe për të jetuar në qetësinë që të fal natyra. Lex
EKSKLUZIVE/ E para shqiptare, rrëfehet arbitrja bukuroshe: Si më ngacmojnë lojtarët (FOTO LAJM) Gjyqtarja Emanuela Rusta e cila tashmë ka dhe stemën e FIFAS-s prej 1 viti, ka folur një një interviste eksklzuive për A
"Bukuroshja e fjetur" nuk është mit, femrave iu duhet gjumë për t’u dukur bukur Gjumi është esencial në pothuajse çdo gjë të trupit tonë, kjo pasi gjatë gjumit trupi pushon e shëron dhe riparon vetën.
Më tërheqëse se diva e Instagramit, bukuroshja bën namin me pozat (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Këto dy bukuroshe kanë fituar ndaj Ronaldos Kylie Jenner, pjesëtare e familjes Kardashian dhe yll i botës së televizionit, është personazhi që ka arritur të fitojë