999 rezultate për

kuros

Njihuni me gratë bukuroshe të miliarderëve më të rëndësishëm në botë (FOTO LAJM) Ato janë te bukura dhe të tashmë mjaft të pushtetshme. Bëhet fjalë për gratë e miliarderëve më të mëdhenj në botë. Sh
I mbani mend vajzat e James Bond që bënë namin, si duken sot bukuroshet (FOTO LAJM) Femrat në rolet e serialit të famshëm të spiunëve James Bond, kanë qenë po aq të dashura për publikun sa dhe vetë krye-a
Gazetarja e klubit anglez me super forma, "tërbon" fansat me foto provokuese (FOTO LAJM) Ema Xhons është një tifozë e zjarrtë e Lids Junajtid. Bukuroshja seksi gjithashtu bën dhe prezantuesen te televizionin i
Një kukull barbie, njihuni me të fejuarën bukuroshe të Ledian Agalliaj (FOTO LAJM) Nëse kaloni një "xhiro" nga llogaria e Instagramit të balerinit të Top Channel, Ledian Agalliu, të bie në sy një bjonde
"Jam e parezistueshme", Françeska Jaçe provokuese me të brendshme nga dhoma e gjumit (FOTO LAJM) Françeska Jaçe është nga vajzat e showbizit më të shumë përfolura për jetën e luksit dhe për format bombastike që ka.
Kush është biondja bukuroshe që ka zgjedhur Trump për të drejtuar zyrën e medias së tij (FOTO LAJM) Qeveria aktuale amerikane ka një marrëdhënie veçanërisht të tensionuar me median. Zëdhënësja e presidentit Donald Tru
Afronën para "famës" nuk e keni parë ndonjëherë, kështu dukej bukuroshja (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Bleros, Afrona është kthyer pas në kohë duke publikuar në Instastory foto të vjetra të saj. Fotot e a
Bukuroshja e "Instagramit" sqaron marrëdhënien me yllin e United: Jemi vetëm miq (FOTO LAJM) Laura Bragato është një vajzat bukuroshe që shkëlqen në Instagram. Sëfundmi ajo ka zbuluar për mediat angleze se ka p
Tashmë e rritur dhe bukuroshe, si është marrëdhënia e Bietës me vajzën e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mëposhtem ajo ta
U shpall gruaja me trupin më të bukur në botë, bukuroshja publikon fotot e rinis (FOTO LAJM) Bukuroshja britanike, Kelly Brook, ka hapur arkivin e saj të fotografive, teksa po qëndron e izoluar, për t’u mbrojtur n
E shpallur mami më joshëse në botë, biznesmenia provokon nga karantina (FOTO LAJM) Bukuroshja bombastike, Daphne Joy, ka qerasur admiruesit e saj të shumtë me fotografi të reja fantastike në Instagram.
Mike apo rivale? Si është marrëdhënia e dy velinave bukuroshe jashtë "Stop" (FOTO LAJM) Velinat e emisioneve investigative po marrin gjithmonë e më shumë vëmëndje mediatike dhe kështu ndodh edhe me bukuroshet
Mohuan lidhjen pasi u kapën "mat", bukuroshja konfirmon romancën me Don Phenom (FOTO LAJM) Para disa muajsh, Don Phenom është shprehur se ishte në një lidhje me një vajzë shqiptare që po e mbante sekret, e cila
Moderatorja bukuroshe e sportit tregon të vërtetën për ndërhyrjet plastike (FOTO LAJM) Lei Kraja është një nga moderatoret e sportit më simpatike. Përveç pasionit për sportin, Lei bie në sy edhe për tiparet
Të gjithë po bëjnë sfidën me letër higjenike, por pse u fiksuan pas Alesia Bamit? (VIDEO) Modele, moderatore, balerinë por së fundmi do të zbulojmë një tjetër “talent” të Alesia Bamit, futbollin. Gjerësisht
Studentja bukuroshe bëhet virale, nga bloggere në vullnetare për koronavirusin në Shqipëri (VIDEO) Nga fotot provokuese në vullnetare në sallën e emergjencave. Studentja e mjekësisë, Ingrit Marleka, i është përgjigjur p
Shqipëria në shtet-rrethim, Kryemadhi e kalon kohën duke hekurosur këmishat e Metës? (FOTO LAJM) E gjithë Shqipëria tashmë është në karantinë. Qeveria ka bërë thirrje që banorët të mos dalin nga shtëpia, dhe të ruajn
Duke hekurosur, Kryemadhi uron si rrallëherë festën e ditës së Verës (FOTO LAJM) Këto ditë nuk po shohim të fortë dhe më pak të fortë. Njerëz të thjeshtë, VIP-a dhe gjithashtu politikanët i janë tre
Modelja bukuroshe u "bashkohet" sheikëve, Dubai nuk ka koronavirus (FOTO LAJM) Modelja e njohur Viky Varga ka zgjedhur temperaturat e larta të Dubait për t’i qëndruar larg rrezikut të prekjes nga kor
Më e mirë e ëma se e bija, rrjeti bëhet lëmsh nga fotot e bukurosheve (FOTO LAJM) Një nënë e dy fëmijëve ka zbuluar se njerëzit e ngatërrojmë me vajzën e saj 21-vjeçare. Sonia Magnier, 40 vjeçe nga