999 rezultate për

kuros

Alesia Bami "shpërthyese" në bregun e detit (FOTO LAJM) Çdo imazh i saj është i komentuar. Bukuroshja shqiptare, Alesia Bami, ka hedhur një tjetër fotografi nga pushimet që
Kush është bukuroshja që rrëmbeu kurorën e "Miss Shqipëria 2019" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar në Libohovë u organizua konkursi i bukurisë “Miss Shqipëria 2019”. Qindra banorë të zonës dhe jo vetëm
Kjo bukuroshe sot është një super modele (FOTO LAJM) Bellen Rodrizgues është një ndër modelet më të parapëlqyera në botë me miliona ndjekës dhe dhjetra oferta për të pozuar.
Zjarr zjarr! Armela i prish mendjen të dashurit të Kylie Jenner (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Armelën, bukuroshen që u bë pjesë e ‘Big Brother’ dhe që pas atij momenti sukseset për
Lacazette nën shoqërinë e bukuroshes misterioze, relaksohet në Sardenjë (FOTO LAJM) Alexandre Lacazette vijon të relaksohet në plazhin e Sardenjës, aty ku u vendos pas një udhëtimi në Meksikë. Gjatë kë
Zbulohet lidhja e Pirro Çakos me punonjësen bukuroshe të Gjykatës, 20 vjet më e re (FOTO LAJM) Pak ditë më parë moderatori i njohur Ardit Gjebrea u zhvendos në jug të Shqipërisë së bashku me stafin e tij për të xhir
Pushtoi finalen e Champions, bukuroshja i vë flakën ‘Instagramit’ (FOTO LAJM Kinsey Wolanski zuri vend pothuajse në të gjitha mediat e botës javë më parë, kur e pushtoi fushën e blertë të futbollit
Yll bote, Vali Corleone zbulon të dashurën bukuroshe (FOTO LAJM) Vali Corleone për disa muaj i kishte munguar ekranit, por së fundmi është rikthyer dhe ka zbuluar shumë në një intervist
Kjo bukuroshe skandinave do t'iu lë pa mend (FOTO LAJM) Skandinavia shquhet për femra të bukura. Antje Utgaard është një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram.
Modelja shqiptare "harron" Emre Canin, shpërthen me foto në Instagram (FOTO LAJM) Einxhel Shkira nuk resht së mahnituri me bukurinë dhe format e saj bombastike. Modelja superseksi nga Tirana është sh
Demi Rose e tepëron me veshjen (FOTO LAJM) Bukuroshja angleze Demi Rose Mawby ka mahnitur me fotot e saj të fundit Demi në setin e fundit të fotografive është p
Demi Rose "llahtaris" ndjekësit me fotot e fundit (FOTO LAJM) Bukuroshja angleze Demi Rose Mawby ka mahnitur me fotot e saj të fundit Demi në setin e fundit të fotografive është p
Kjo është bukuroshja që ndau nga gruaja yllin e PSG-së (FOTO LAJM) Marco Verrati duket se i ka dhënë fund martesës me partneren e tij të hershme, Laura Zazzara, me të cilën ka dy djem, To
Kendall Jenner me fustanin e ngushtë, nxjerr në pah elegancën e saj (FOTO LAJM) Kendall Jenner ishte shfaqur e mahnitshme në Manhatan duke shkëlqyer me një fustan të verdhë, që vinte në pah format bom
Bukuroshja angleze gati sa nuk "shpërthen" fustanin (FOTO LAJM) Ylli televiziv anglez, Chloe Ferry, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve gjatë një mbrëmje në një klub nate në Newcastle
Trup perfekt, gazetarja sportive ngre temperaturat në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Eleonora Boi është ndër prezantueset sportive më të suksesshme në Itali. Bukuroshja 32-vjeçare, pasi mbylli një sezon me
Bukuroshja që "vodhi" finalen zhduket nga rrjetet sociale (FOTO LAJM) Kinsey Wolanski kapi majat e famës thjesht me një kalim në fushë, teksa zhvillohej finalja e Champions League mes Totten
Bukuroshja e "Love Island" shfaq format sensacionale me bikini (FOTO LAJM) Alexandra Cane, ka treguar figurën e saj të jashtëzakonshme në bikine të zeza…disa ditë para se të lansohet edicioni i p
San Siro në festë, Agustina feston me Lautaron në fushë (FOTO LAJM) Mbrëmja e së dielës ishte plot emocione në "San Siro", aty ku Interi mes drithërimash fitoi me Empolin, duke siguruar pj
Kështu e feston ditëlindjen bukuroshja bombastike (FOTO LAJM) Ajo është një ndër femrat më seksi në planet sot – dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e dësh