999 rezultate për

kuros

Ju kujtohet Sofia e parë e "Zonë e Lirë"? Si ka ndryshuar tërësisht bukuroshja (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Sofien e parë të Arian Çanit e cila dikur u kthye në një nga vajzat më të komentuara në
Bukuroshja ruse fut në kurth bosin e modës, zhdukja misterioze (FOTO LAJM) Bosi i agjencisë franceze të modës, i cili mendohet se ka informacione të rëndësishme në lidhje me skandalin e Jeffrey E
"Lamtumirë Keisi", kush është bjondja bukuroshe krah Stresit (FOTO & VIDEO) Dy ditë më parë në rrjet nisi të aludohej se reperi Stresi ishte në një lidhje të re pas ndarjes nga Keisi, pas dyshimev
Pjesë e repartit "Shqiponja", kush është policja bukuroshe që qëndronte krah Santiagos (FOTO LAJM) Në ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme zonën e xhamllikut në Tiranë, ku si pasojë e një atentati me armë zjarri mbe
Melania "merr hak": Mënyra si e puth kryeministrin bukurosh të Kanadasë hap polemika në rrjet (FOTO LAJM) Syri i një fotografi kap gjithçka. Edhe detajin më të vogël. Dhe kësaj radhe ai bëri të pavdekshëm një moment që i thotë
Georgina tregon "herën" e parë me Ronaldon Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo janë ndër çiftet më të komentuara të “shoëbizit”. Modelja argjentinase dhe f
Një kukull barbie, njihuni me të fejuarën bukuroshe të Ladian Agalliaj (FOTO LAJM) Një urim ditëlindje shkruar përbri një foto të balerinit të Top Channel, Ladian Agalliaj me një bionde bukuroshe na tërh
Mike apo rivale? Belinda pozon në rrugët e Barcelonës, Kejvina i lë komentin epik (FOTO LAJM) Modelja Belinda Dragoti tashmë njihet edhe si velina e emisionit "Xing me Ermalin". Bukuroshja zvendësoi Kejvina Kthe
Mihal Kokëdhima tremb dhe Rike Roçin: Kam frikë (FOTO LAJM) Ish banorja e Big Brother Albania Rike Roçi ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në “Instastory”. Në mes
Ylli i Interit merr urimin e veçantë nga bjondja bukuroshe (FOTO LAJM) Futbollisti i Inter Stefano Sensi festoi ditëlindjen ku në datën 5 gusht ai mbushi 24 vjeç. Përveç urimeve nga shokët
Harrojini "VIP-et" me luks dhe tangërllëk në jug dhe shijoni bukurinë shqiptare BIO (FOTO LAJM) Xhoi Fusha është një ndër vajzat bukuroshe shqiptare, e cila nuk e tepron asnjëherë me veshjen dhe ekspozimin e saj. Kjo
Bukuroshja hungareze do t'iu lërë pa fjalë (FOTO LAJM) Bukuroshja me origjinë nga Hungaria, Barbara Palvin, njihet si një prej modeleve më të bukura në botë. Ajo ka pozuar
"Thith të mirën, nxirr të keqen", Rasheli "tërbon" ndjekësit me këtë postim (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci dhe pse shumë kohë larg ekranit vazhdon të mbetet një nga vajzat më të ndjekura që vazhdon të vihet në q
Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me 4 motrat bukuroshe të Arbenitës (FOTO LAJM) Ajo tërhoqi vëmendjen me lidhjen e saj romantike me reperin Fero, por arsyeja më e madhe se përse Arbenita Ismajli njihe
U martua pa e marrë vesh askush, kush është bukuroshi që i vodhi zemrën Bebe Rexhës (VIDEO) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Bebe Rexha i befasoi të gjithë ndjekësit e saj në Instagram pasi publikoi një video
Njihuni me bukuroshen që i ka "rrëmbyer" zemrën De Ligt (FOTO LAJM) Mbrojtësi holandez Matthijs De Ligt iu bashkua Juventusit zyrtarisht ditën e djeshme dhe është gati për të nisur një ave
Si të pastroni hekurin për hekurosje Përdorimi i shpeshtë i hekurit për hekurosje në sipërfaqe të tij mund të ngjiten mbetjet e rrobave, gurëz dhe pluhur në
E paskan gjenetike, ky është vëllai bukurosh i Arbenitës (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është kthyer shpejt në një prej modeleve më të ndjekura e të komentuara në shoëbizz-in shqiptar, sidomo
Bjondia bukuroshe "çmend" rrjetin, uron të dielën me foto provokuese (FOTO LAJM) Ajo është modele shumë e njohur, e cila është bërë e popullarizuar sidomos falë gjoksit të saj të madh natyral. Linds
Braktisi gruan dhe 2 fëmijët, Verratti në pushime me kamarieren bukuroshe (FOTO LAJM) Mesfushori i Paris Saint-Germainit, Marco Verratti është duke i kaluar pushimet me të dashurën e tij të re, Jessica Aidi