999 rezultate për

kupa

Spanja pikëton trajnerin e ri pas largimit nga Kupa e Botës Pas largimit nga Kupa e Botës në një mënyrë të befasishme Spanja është duke kërkuar për trajner të ri. Fernando Hier
Andres Iniesta përlot botën me letrën pas eliminimit nga Kupa e Botës Andres Iniesta pas eliminimit që Spanja pësoi kundër Rusisë në Botëror njoftoi largimin nga kombëtarja, ndërsa së fundmi
Merr fund ëndrra e shqiptarëve, Zvicra eleminohet nga Kupa e Botës Ata po përjetonin një ëndërr duke pretenduar të kalonin në 1/8 e Kupës së Botës, por sot erdhi koha që të "zgjoheshin".
Mauro Icardi në festë pas eliminimit të Argjentinës nga Kupa e Botës (FOTO LAJM) Argjetina është eleminuar nga Kupa e Botës dhe të ngjithë argjentinasit janë të mërzitur. Por duket se Mauro Icardi
Eliminohet nga Kupa e Botës, mediat spanjolle: Mirupafshim! (FOTO LAJM) Spanja nuk ka arritur dot të kalojë në çerekfinale sepse nuk ka mundur të kalojë Rusinë. Ekipi iberik u eleminua nga
Luis Suarez flet për eliminimin e Messit nga Kupa e Botës Luis Suarez ka ndjerë keqardhje për largimin e Lionel Messit nga Kupa e Botës. Argjentina u largua dje nga Franca pasi u
U eliminua nga Kupa e Botës, kjo është diferenca e kartonave të verdhë mes Japonisë dhe Senegalit Senegali u eliminua nga Kupa e Botës për shkak të një rregulli të çuditshëm nga FIFA, atë të “fair play”-t. Edhe pse
Gjermania u eliminua nga Kupa e Botës, ylli i skuadrës konfirmon largimin Pas humbjes turpëruese të Gjermanisë përballë Koresë së Jugut, dhe eliminimit që në grupe, çka ndodhte vetëm para 80 vit
Drogë në Kupat e Botës, dështon plani i trafikantëve (FOTO LAJM) Një banadë trafikantësh kanë shfrytëzuar atmosferën e Botërorin si një mundësi të mirë për të kryer aktivitetin e tyre k
Messi flet për të ardhmen e tij tek Argjentina Ylli i Barcelonës sipas ‘Mirror’ nuk e ka ndërmend të largohet nga futbolli pa e fituar një trofe të Kupës së Botës me A
Afër eliminimit nga Kupa e Botës, shuma që Argjentina mund të paguaj për shkarkimin e Sampaolit Argjentina është në mes të stuhisë. Pas humbjes së rëndë 3-0, të pësuar në ndeshjen e dytë në Grupin D, ndaj Kroacisë, b
Ibrahimovic: Tani edhe zyrtarisht mund të fillojë Kupa e Botës Ish sulmuesi i Manchester United, Zlatan Ibrahimovic, është rikthyer në rrjetet sociale me shakatë e tij të mrekullueshm
Zyrtare: UEFA publikon listën e klubeve shqiptare në Kupat Evropiane (FOTO LAJM) Nuk ka më dilema, UEFA ka zyrtarizuar pak minuta më parë se Kukësi do të marrë pjesë në Champions League, ndërsa Luftëta
Ku do të luhet superkupa e Italisë Juventus-Milan? Superkupa e Italisë do të luhet për tri vitet e ardhshme në Arabinë Saudite. Ndeshja mes Juventusit dhe Milanit do të
Real Madrid na njeh me 12 kupat, gati për të 13-ën (VIDEO) Reali i Madridit është gati të përballet me Liverpool ditën e nesërme në Kiev të Ukrainës për të siguruar kupën e 13-të
Kërkoi ryshfet, arbitri i Arabisë Saudite përjashtohet nga Kupa e Botës Arbitri Fahad Al-Mirdasi zyrtarisht është përjashtuar nga Kupa e Botës në Rusi 2018. Ai ka njollosur vendin e tij për
CAS përjashton lojtarin e parë nga Kupa e Botës Legjenda e Perus, Paolo Guerrero do të mungojë në Botërorin e 2018, pasi që ka dal pozitiv në testin e dopingut Kapiten
Reali i hakmerret Leganesit për atë eliminim nga Kupa (VIDEO) Real Madridi ka fituar sot ndaj Leganes me shifrat 2-1 në "Santiago Bernabeu", ndeshje e vlefshme për javën e 34 të La L
Abuzoi me licensimet e klubeve, UEFA dënon FSHF-në Licensimi i klubeve shqiptare në Kupat e Europës ka nxjerrë së fundmi një problematikë të madhe sa u përket bilanceve fi
Dënohet taksisti shqiptar që ngacmonte femrat në Kanada, disa ngjarje Një ish shofer taksie që sulmoi seksualisht pasagjerët femra gjatë dy vjetëve në detyrë, u dënua me burgim edhe për 22 m